Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence minunate! (67)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 305
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Interesant blondul meu nu??[:-)))] Cand ma uit in oglinda parca nu-s io [:-)))] Dar un lucru e ok, in place ca-mi scoate in evidenta culoarea ochilor [cool] Iar a facut sor'mea misto de mine [:D] Cica fara ea sunt ca si fara chiloti [:-)))] Miha, iepurasii nu-s desenati [:D] La Bila erau si ormanente ptr oo. Nu m-am uitat la preturi cand le-am pus in cos, m-am uitat acasa pe bon si m-am speriat. Aproape 1 mil am dat pe toate rahaturile astea, da nu-mi pare rau ca-s superrrr. Bine am luat si ceva colante care se lipesc pe geamuri si tot felu de minunatii ptr Paste. No fug ca mi-au plecat baietii la plimbare si mai trebuie sa sterg prafu si sa fac mancare. Pusiiiiii de la niusi [:D]
ce mai astepti??
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Flavia,am fost cu Alex la dr de familie pt bilant si vorbea ea cu dr stagiara ca nu e bine sa te culci chiar cu stomacul gol,ca si colecistul trebuie sa lucreze...si ca si copilul trebuie sa fie satul seara,sa poata dormi,asa ca incerc sa am grija sa fie satul,ii dau de mancare ceva consistent pe langa laptic,dar ceva care sa nu ii provoace colici.Si vad ca doarme mai bine.Sa vedem pe viitor cum va mai fi. Na,asta e ultimul meu mesaj inainte de Paste. Va pup si mai vorbim dupa! [paste]la toata lumea! Anca [mamica], mami de [copil] Alex [foto][url="http://community.webshots.com/user/ancapolgar"]Poze[/url][foto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by llory
Noapte buna fetelor, puii vostri sa aiba un somn linistit. va pup. Ada asta cui suna? de ce nu dai nume?tot nu termini cu prostiile!
Ei bine ...DA, n-am scris atunci pentru ca nu stiam sa deschid capitol nou si era deja pagina 21. Dar daca Ilory pe mine ma mai faci vreodata proasta dai de DraqU! Ia-o ca amenintare, ca ce vrei tu... N-am avut nici o treaba cu tine dar tu m-ai jignit de mai multe ori! CLAR??? Paste fericit tuturor! Spor la treaba cui mai are! [url="http://community.webshots.com/user/adablackcat"]poze[/url] Ada, mami de Iulia(10 iulie2003) si Vlad(6mai2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Clau...vazut ditai' blondu' la tine-n cap! Dar itzi sta bine si asa. Iar lucrul manual arata bestial. Noi am ajuns ieri iar azi am terminat toata mancarea (de facut I mean). Acum asteptam sa se trezeasca copiii sa retusam curatenia. DianaR si eu merg tot la Superlady, la Lenu. Acum sunt in mare renovare. [url="http://community.webshots.com/user/adablackcat"]poze[/url] Ada, mami de Iulia(10 iulie2003) si Vlad(6mai2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deci tu chear ma ameniniiiiii????!!!???????? nici macar nu ma cunosti, si ma ameniti,nu vreau sa te jignesc, cu totu ca imi e pe limba... sincer iti spun. Auzi dragut-o vezi ca nu ne-am nascut de-odata, si vreau sa-ti zic ca nu sunt femeie de FRAIER in Aradu asta . Tu crezi ca mi-e frica de tine??????? ha ha ha ha ha... ce imi faci?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[quote]Originally posted by Claudelu Iar a facut sor'mea misto de mine [:D] Cica fara ea sunt ca si fara chiloti [:-)))] [:-)))][:-)))][:-)))] Am si eu 2 surori cu care ma inteleg super fain! [url="http://community.webshots.com/user/adablackcat"]poze[/url] Ada, mami de Iulia(10 iulie2003) si Vlad(6mai2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa o dam la pace, sa nu ma ameniti , crede-ma cu frumosu ti zic, nu am nimic cu tine, dar nu ma fa cu Frash, ca nu vreau sa iasa rau. Nu inteleg cum iti permiti sa ma ameninti?????????? Nu ma cunosti!!!!!!!! si nu vreau ........ Mi-am cerut scuze, poate am inteles gresit, poate nu ai observat tu, Crede-ma nu m-a amenintat nimeni in ARADU astu si vi tu???????????
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A cui femeie esti chiar nu conteaza, cand ne-am nascut...la fel nu conteaza, iar tu m-ai jignit foarte usor tot FARA SA MA CUNOSTI! Asa ca las-o moarta! Nu fac referiri la tine...NU faci referiri la mine. STOP! [url="http://community.webshots.com/user/adablackcat"]poze[/url] Ada, mami de Iulia(10 iulie2003) si Vlad(6mai2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ba sa sti ca conteaza!!!! ptr. ca nu permit nimanui sa ma ameninteeeeeeeeee!!!!!!!! de ce nu citesti ce am scris, mi-am cerut scuze, iar tu nu ai observat, ai inceput sa ma amenintiiiiii, te rog sa nu ma mai ameninti ca nu ti-am dat in cap cu nimic. I-a uite Ma!!! da ce am ajuns sa ma si inchin in fata ta??? AI CEVA PERSONAL CU MINE CAUTA-MA!!!! [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...