Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence minunate! (67)


Recommended Posts

Acest mesaj e dedicat in mod special lu' Llori. Draga mea, eu am incetat sa te inteleg dar te rog din suflet, daca nu esti capabila sa nu jignesti, sa nu interpretezi gresit fiecare vorba a noastra, daca nu esti capabila sa nu jignesti, te rog, dar te rog din tot sufletu meu, nu mai intra pe acest topic! Daca tot doresti sa stai alaturi de noi atunci schimba-ti atitudinea! Nu intereseaza pe nimeni a cui sotie esti, cine esti si ce faci, ne intereseaza sa fi om, sa dai dovada de dai dovada de multa intelegere si dorinta de interactiune cu alte persoane! [flo] Te rog a mia oara, nu ne strica topicul, nu strica ceea ce noi, de cativa ani buni am facut. Ceea ce faci e ca si cum te-ai baga intr-o firma si ai da totul peste cap, ai duce-o la faliment! Sper ca ai inteles ce am vrut sa-ti spun!
ce mai astepti??
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 305
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

FLAVIA [alcool][alcool][alcool] sunteti tari ca acidu sulfuric [blabla][blabla][blabla] Am crezut ca pic de pe fotoliu cand am mutat la meci si am vazut cat e scoru [alcool] Ada, stai ca inca nu m-am uitat pe poze, da oricum ma gandesc ca-i faina rochia. Ce ti-am zis acu cateva zile?? IGNOR!!!!! nu pricipisi?? [pup] Si eu ma inteleg super super bine cu sor'mea. E o relatie tare speciala, e cea mai buna prietena a mea. Cred ca vorbim de cel putin 10 ori pe zi ca de multe ori ne intreaba barbatii nostri ca naiba avem atata de vorbit...te miri ce, tot felul de tampenii. Cristina, ma bucur ca Ale e mai bine [pup] Vai m-a sunat Anto (fondatoarea acestui topic [:D]) si a ras de mine [:-)))], de fapt de culoarea mea...vai ce prietene bune am [blabla][:-)))]
ce mai astepti??
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Claudelu? Acum ma faci chear proasta sau ce dracu, ori habar nu ai sa citesti sau ce naiba ! ca acu m chear ca nu mai am rabdare. de ce nu citesti fiecare raspuns, iara tu te bagi in seama cu mine, Ma! da chear esti OARBA ca ma iau toti dracii, nu vezi ce am scris eu? DA mai lasa-ma in pace ca nu te-a intrebat nimeni nimic. vrei sa faci in asa fel incit tot eu sa ma simt cea vinovata? crezi ca sunt chear FRAIERA ce naiba, eu imi cer scuze, se linistesc treburile, decurge bine totul, acum vi tu iar cu sciintei. DA LASA-MA IN PACE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SOADA ESTIII. te bagi si tu in seama..., vezi ca ne-am impacat eu cu ADA.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ADA? iarta-ma, spune tu?, ai zis ca nu te-ai suparat, totul era ok. cred ca mi-ai acceptat scuzele, ce Dumnezeu, acum iar intervine Clau.... Nu vrau sa fiu chear nesimtita, cu totu ca am fost, dar nu mai deschideti un sub. care tocmai s-a incheiat. Mama ce m-a enervat. Tu Clau nu aveai altceva mai bun de scris???????????
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ilori, m-ai inteles gresit. Eu nu mai vreau sa faci nici un fel de referire la mine. Nu sunt suparata pe nimeni. Probabil nici Clau nu e. Dar atat!!! Stop! Ma duc la plimbare. Iau o pauza. Mai intru maine...poate! Clau[pup] [url="http://community.webshots.com/user/adablackcat"]poze[/url] Ada, mami de Iulia(10 iulie2003) si Vlad(6mai2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iubita, vad extraordinar de bine! Mesajele tale au fost raportate moderatorilor! E prima oara cand o fac dar crede-ma ca am facut-o cu o placere nebuna! N-am nimic personal cu tine, nu te cunosc, nu ma cunosti, dar totusi te rog nu ne mai jigni. daca jignesti o fata ne jignesti pe toate, pentru ca probabil nu crezi dar intre noi s-a legat o frumoasa, chiar foarte frumoasa prietenie si EU intotdeauna imi apar prietenii. Crede-ma EU citesc absolut toate mesajele, nu-mi sta in fire sa interpretez cuvintele, sunt in general o persoana sociabila si zic eu placuta (asa-i fetele??[:D]), dar nu-mi place sa fiu calcata pe coada! Cu tot respectu din lume te rog inca o data, fi pe pace si nu ne mai interpreta vorbele, incearca sa fi maleabila. Suntem in pragu Pastelui si nu pot decat sa-ti doresc un PASTE cate mai fericit alaturi de cei dragi tie [flo][paste]
ce mai astepti??
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by adablackcat
Deci...puteti vedea rochia [url ] = "http://good-times.webshots.com/photo/2180004230100410979DNvkzS"]aici[/url], doar ca nu e strans corsetul si n-am cap. nu stiu ce gresesc. Help! Ada, mami de Iulia(10 iulie2003) si Vlad(6mai2006)
Ada, aici ai pus in plus o paranteza dreapta! Diana, sper sa ne intalnim la bisericuta [pup]
ce mai astepti??
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ancapolgar
Fetele,anunt important: Cumpar talent culinar! Are cineva de vanzare?[help] Anca [mamica], mami de [copil] Alex [foto][url="http://community.webshots.com/user/ancapolgar"]Poze[/url][foto]
Vai Anca io ti-as da dar sincer sunt pe langa bucatarie si bucatarie pe langa mine [bang] Tocmai am gustat un colac pe care l-am facut dupa o reteta din revista "Practic in bucatarie" si mi-e rau cat poate fi de gretos [vom] Sigur ajunge la gunoi [bang] Vai si ce m-am straduit sa-l fac, am vrut sa ma laud si eu cu ceva maine cand mergem la mama [q][q][q] Acum chiar dispar, merg sa-l scot pe Raul din vana si sa il culc ca sa ma pot pregati si eu ptr Inviere!
ce mai astepti??
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...