Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

dupa cat timp..in pat?


Recommended Posts

quote:
Originally posted by flaviutza
asa..si acu ca tot ma pusarati la zid si ma acuzarati de de toate ,inclusiv ca ma folosesc de nu-s ce situatii ca sa dau cu pietre(nu asta era intentia) si va dau motiv s-o faceti ca lumea, macar.sa spun pana la capat ce cred. dar cu mentiunea clara "nuuu plecati fetelor urechea la ce spun eu ca e total depasita mentalitatea asta" io zic asa. esti tanar/tanara. alege si culege,ca dormi cum iti asterni. ai 20,25 ani capata experienta. dar nu din pat in pat. ca risti la 20 ani sa pui mult suflet(asta daca n-ai ajuns la maturitatea de a face sex fara implicatii sentimentale ulterioare) si sa te trezesti maritata si cu copil si langa unul care nu te merita.si trebuie s-o iei de la capat cu sufletul facut bucati.
Vad ca faci ce faci si tot in jurul cozii mele meu te-nvarti. Sau poate sunt muza ta astazi [:D] si in cazul asta ar trebui sa ma simt bine. Tu incerci sa re-croiesti tiparele pe care lumea in evolutia ei incearca sa le schimbe. Si ca si raspund concret, da: daca am kef si ma simt atrasa ma culc cu 10 inainte de a-l alege pe unicul, the one and only. Care-i baiul? Cine ma contorizeaza? Societatea? Hai sa fim seriosi, who cares? [:D] Elle_seb May you always have Love to Share, Health to Spare and Friends that Care!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 297
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mai, hai sa ne punem de acord, ca iar ne intindem pe taspe pagini. Fata a expus un punct de vedere in primul post. Tot ce-si doreste este sa citeasca "Bravo, foarte bine i-ai spus! Asa principii solide demult n-am mai auzit/ citit. Felicitari pentru verticalitate si, mai ales, felicitari fetei ca are asa o prietena de nadejde, care sa o indrume ce si cum in ale asteptatului/ alesului/ culesului...". Atat! In rest, aceeasi Marie cu alta palarie, dar de baza este: Cine nu e cu noi, e impotriva noastra!!! Claudia,soacra frumoasei Oti Povestea nasterii http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=38156
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by flaviutza [ io zic asa. esti tanar/tanara. alege si culege,ca dormi cum iti asterni. ai 20,25 ani capata experienta. dar nu din pat in pat. ca risti la 20 ani sa pui mult suflet(asta daca n-ai ajuns la maturitatea de a face sex fara implicatii sentimentale ulterioare) si sa te trezesti maritata si cu copil si langa unul care nu te merita.si trebuie s-o iei de la capat cu sufletul facut bucati. m-am gandit mult la faza asta "el incepe sa-si cam piarda rabdarea" .si prin prisma asta am spus "mai asteapta fata mea inca atat si daca te iubeste va rabda ,pt ca trebuie sa te respecte si sa te inteleaga". poate o face, se leaga de el mai mult decat ar fi cazul si nu merita .si apoi o vad in 3 ani regretand alegerea facuta. Cand poate fi foarte simplu. alegi ,selectezi(da,exact,selectezi) ceea ce se apropie de idealul tau .si poti sa alegi si fara sa zbori in asternut.sa cunosti minim 50 ,sa iesi cu ei, sa afli ce pot inainte de a te hotari definitiv. dar sa nu te culci cu ei.ca risti sa ramai acolo.din iubire cica. daca ai kef sa ti-o tragi cu unul intr-o seara, fa-o fara probleme. daca nu,asteapta sa vezi daca ala e alesul. macar atunci,in momentul ala sa simti asta. poate peste 5 ani gasesti alt ales,nu-i nimic. Daca ai ajuns la maturitatea de a nu pune suflet in relatie mai mult decat inainte de "kestiune" fa-o oricand . si din prima seara. dar sa fi in stare sa gandesti cu mintea, nu cu corazonul imbatat de dulci mangaieri ca te vad regretand peste ani. daca nu, nu. punct [
Pe mine ma socheaza mentalitatea asta. Adica daca pui suflet trebuie sa uiti de protectie? Nu tu prezervativ, nu tu pilula, stai ca nu inteleg. Daca la 20 de ani il iubesti pe unul de'l snopesti trebuie musai sa te resemnezi si sa accepti ca poti sa ai si un copil la 21? De unde le scoti flaviutza?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by flaviutza
Elle , te invit sa vezi borcanele mele incurcate...ce spui ? accepti? [url="http://s127.photobucket.com/albums/p127/alexis1980_photo/"]Alexia 02.05.2004(filmulete)[/url] [url="http://s127.photobucket.com/albums/p127/alexis1980_photo/?action=view¤t=DSC03000.jpg"]mami si Ale[/url]
Nop. Si-asa am pierdut destula vreme pe la subiectul tau. Elle_seb May you always have Love to Share, Health to Spare and Friends that Care!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Wow [black]"minim 50!!!!!!"[/black]...pai mai Flaviutza m-ai provocat de am facut lista (baba ce sunt nici n-a trecut inca un secol si-am si uitat un nume si vreo doo mi le-am amintit cu greu)- rezultatul sex ori no sex, de la primul sarut pana in prezent am 15 cu totul pe lista mea [alcool] ...ce zici, probabil m-am cam grabit ...si cu sexu' si cu maritatu'
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Miramar
Wow [black]"minim 50!!!!!!"[/black]...pai mai Flaviutza m-ai provocat de am facut lista (baba ce sunt nici n-a trecut inca un secol si-am si uitat un nume si vreo doo mi le-am amintit cu greu)- rezultatul sex ori no sex, de la primul sarut pana in prezent am 15 cu totul pe lista mea [alcool] ...ce zici, probabil m-am cam grabit ...si cu sexu' si cu maritatu'
[:-)))][:-)))][:-)))] Miramar, maica, da' cum facushi de ti-i amintii pe toti? [:D] Elle_seb May you always have Love to Share, Health to Spare and Friends that Care!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Greu greu, unul e scris cu "no name" altul tocmai de l-am adaugat, e cu semnul intrebarii (16 cu totul - i-am pus in oridine cronologica)[:D]...nici la asta ultimul de l-am adaugat la lista (nu ultimul de pe lista ca pe ala-l stiu ca-i barbati-miu[:D])nu pot sa bag mana-n foc ca-l cheama cum l-am scris eu pe lista [V] Am o neclaritate insa daca cu unu' m-am cuplat de vreo trei-patru ori - si-n intervalul dintre dati am mai fost si cu altii se pune? Sa-l pun de mai multe ori?[detectiv]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Miramar
Greu greu, tocmai am mai adaugat unul 16 cu totul - i-am pus in oridine cronologica [:D]...nici la asta ultimul nu pot sa bag mana-n foc ca-l cheama cum l-am scris eu pe lista [V] Am o neclaritate insa daca cu unu' m-am cuplat de doua ori - si-n intervalul dintre dati am mai fost si cu altii se pune? Sa-l pun de doo ori?[detectiv]
Da, da, e doo ezperientze soldate cu sex diferite! [:D] Elle_seb May you always have Love to Share, Health to Spare and Friends that Care!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...