Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

dupa cat timp..in pat?


Recommended Posts

pai aici ziceai altceva:
quote:
Io personal mi-am inceput viata sexuala dupa varsta de 20 de de ani. Atunci am iubit pentru prima oara si atunci m-am simtit pregatita pentru acest pas. Pana atunci, m-am tinut de mana cu vreo 2 pushtani, am visat la cai verzi pe pereti, am pus orice altceva (scoala, munca, etc.) pe primul plan, si am asteptat sa gasesc pe cineva la care sa tin cu adevarat.
Hotaraste-te: doi pustani aia pina la 20 de ani nu-s egali cu 50 de masculi reprezentativi. [:D] Elise & BBLisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 297
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by Elise Hotaraste-te: doi pustani aia pina la 20 de ani nu-s egali cu 50 de masculi reprezentativi. [:D]
... Corect, not really. [8)] Da' se pune daca m-am holbat si eu in dreapta si-n stanga la tineretul taurin, am vazut ce faceau altele mai "pe faza", si am plecat urechea la ce povesteau cei cu experienta?! [:D] [url="http://s178.photobucket.com/albums/w277/ancuta_photos/?action=viewwidgets"]Zorba came upon an old man planting an apricot seedling and asked why he, an old man, was planting a new tree. "I live life as though I would never die," was his reply. "And me, I live as though I might die tomorrow," said Zorba, "which one of us is right?"[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by anca74
quote:
Originally posted by daniela_b Eu nu vad cum sa fiu indragostita de cineva, sa ne sarutam ca nebunii, sa intram in frumoasa betie a amorului, sa ne pipaim prin cluburi si cind sa atinga el a 3-a baza [:D] ( cum ar spune niste americani), eu sa-i zic: "stii ce? ia sa mai asteptam..., vad ca nu ma respecti suficient, crezi ca sint vreo din-aia?"
Cu riscul de a "reinvigora" acest subiect [:D], eu sunt in favoarea asteptarii. A fi indragostit nu rimeaza neaparat cu a fi inconstient, a-ti pierde ratiunea, mintile, etc. (Desi, de prea multe ori, la unii asa se intimapla) Io personal mi-am inceput viata sexuala dupa varsta de 20 de de ani. Atunci am iubit pentru prima oara si atunci m-am simtit pregatita pentru acest pas. Pana atunci, m-am tinut de mana cu vreo 2 pushtani, am visat la cai verzi pe pereti, am pus orice altceva (scoala, munca, etc.) pe primul plan, si am asteptat sa gasesc pe cineva la care sa tin cu adevarat. [url="http://s178.photobucket.com/albums/w277/ancuta_photos/?action=viewwidgets"]Zorba came upon an old man planting an apricot seedling and asked why he, an old man, was planting a new tree. "I live life as though I would never die," was his reply. "And me, I live as though I might die tomorrow," said Zorba, "which one of us is right?"[/url]
Aia zic si eu! Ce inseamna asteptare, de fapt? Mici delicii de indragostit, un sarut furat, o tinere de mina, un biletel strecurat pe sub usa ( ma rog, lately un mesaj pe ym, ymm sau ymmmm) sau niste pipaieli fara finalizare prin cluburi? Daca duc "flirtul" de 20 de ani pina la priviri, conversatii, tachinari, saruturi e una, daca-l duc pina la pipaieli e alta, orice tinar de 20 de ani considera ca niste atingeri permise e o invitatie spre mai mult. Cine crede altfel, se amageste. Dar fiindca flaviutza a scris cu mina ei ca e vorba de nu's ce studiu sa-l afiseze pe blog, imi permit sa ma indoiesc si de veridicitatea povestii ( nu a personajelor ci a unei povesti reale) si de vreo profunda dilema a acestei fete de 20 de ani care a asteptat 4 luni ca sa o intrebe pe vara ei bineintentionata ce si cum sa faca s-o dreaga...sa-i iasa relatia. Nu va suparati, nu cumpar. http://www.youtube.com/watch?v=hWzrr__wYMQ
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by zenon
quote:
Originally posted by anca74
quote:
Originally posted by zenon ah, ok. Dupa citi ani v-ati despartit?
Dupa vreo 4. In ce sunt pertinente intrebarea & raspunsul?
ma intrebam si eu: e acelasi de la abuzul domestic?
Off topic as if ar fi ilustrativ la subiect, intreaba-te facind research, pe forum. Zenon, unii oameni sint "mai" invingatori decit altii, prin persistenta, curaj, rezultate, nu prin cantitatea de victime pe metru patrat. Gindeste-te la asta. http://www.youtube.com/watch?v=hWzrr__wYMQ
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by anca74 ... Corect, not really. [8)] Da' se pune daca m-am holbat si eu in dreapta si-n stanga la tineretul taurin, am vazut ce faceau altele mai "pe faza", si am plecat urechea la ce povesteau cei cu experienta?! [:D]
ca ai ascultat povestirile altora? Nu, nu se pune. [:D] Nici eu nu pot sa zic ca am testat 50 doar pentru ca am citit ce a scris flaviutza, so de ce sa fiu singura complexata? [:D] Elise & BBLisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by daniela_b Zenon, unii oameni sint "mai" invingatori decit altii, prin persistenta, curaj, rezultate, nu prin cantitatea de victime pe metru patrat. Gindeste-te la asta.
legatura cu mine fiind unde? Care sint "potentialele" mele victime? Mai, as recomanda doar ceva mai mare prudenta in a regreta "curtarerea" si plimbatul de mina pe malul lacului in opozitie cu "debandada" din zilele noastre, cind in spatele acestui romantism este de fapt altceva. Sint pentru eliberarea sexuala, dar ca orice libertate, si asta vine cu responsabilitati. Cred ca am face mai bine daca le-am vorbi despre asta fetelor din zilele noastre decit sa ne ascundem dupa norisori pufosi si rozalii, norisori care ascund ditamai taifunul.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by zenon
quote:
Originally posted by daniela_b Zenon, unii oameni sint "mai" invingatori decit altii, prin persistenta, curaj, rezultate, nu prin cantitatea de victime pe metru patrat. Gindeste-te la asta.
legatura cu mine fiind unde? Care sint "potentialele" mele victime? Legatura e in citatul pe care nu l-ai citat si era off topic asa ca ma mir ca ai facut combinari de 2 luate cite 3 din care nu se intelege nimic de catre cititoriu care n-are rabdare de citit niste multe pagini cum cu mindrie ne zicea flaviutza ca s-au scris... Relax, nu totul are legatura cu tine. Mai, as recomanda doar ceva mai mare prudenta in a regreta "curtarerea" si plimbatul de mina pe malul lacului in opozitie cu "debandada" din zilele noastre, cind in spatele acestui romantism este de fapt altceva. Ori esti pentru, ori esti contra? Sint pentru eliberarea sexuala, dar ca orice libertate, si asta vine cu responsabilitati. Cred ca am face mai bine daca le-am vorbi despre asta fetelor din zilele noastre decit sa ne ascundem dupa norisori pufosi si rozalii, norisori care ascund ditamai taifunul aha, deci esti contra cu putine nuante de roz pentru. Roz, fie ...si roz se facu[:D]
http://www.youtube.com/watch?v=hWzrr__wYMQ
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...