Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

dupa cat timp..in pat?


Recommended Posts

quote:
Originally posted by Elise
quote:
Originally posted by daniela_b Nu va suparati, nu cumpar.
offtopic: da' studiu' il cumperi, sau scriem aici degeaba? [:D] Elise & BBLisa
Nu scrieti degeaba fiindca multa lume invata de aici niste nuante si nu numai. Nici studiu de asta nu cumpar, sint un milion/ bilion/ trilion/catralion de bloguri pe net, gratis.[:D] Muuuult mai bine scrise si atit de inguuuuuste ca acces incit ar putea fi considerate, inchipuie-ti! interesante![:D] http://www.youtube.com/watch?v=hWzrr__wYMQ
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 297
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by daniela_b
quote:
Originally posted by zenon
quote:
Originally posted by anca74
quote:
Originally posted by zenon ah, ok. Dupa citi ani v-ati despartit?
Dupa vreo 4. In ce sunt pertinente intrebarea & raspunsul?
ma intrebam si eu: e acelasi de la abuzul domestic?
Off topic as if ar fi ilustrativ la subiect, intreaba-te facind research, pe forum. Zenon, unii oameni sint "mai" invingatori decit altii, prin persistenta, curaj, rezultate, nu prin cantitatea de victime pe metru patrat. Gindeste-te la asta. http://www.youtube.com/watch?v=hWzrr__wYMQ
uite asa arata un citat complet fara sa fie rupt din context. Fara discutie... ca sa inteleaga si restu' lumii, ar trebui sa puna niste timp la bataie ( cuvint folosit cu intentie, de data asta in sens pozitiv) ca sa rasfoiasca "abuzul domestic" ca subiect amintit de tine tangential si semnat de anca74. Mai in doua cuvinte: te-a miscat ce ai citit acolo? http://www.youtube.com/watch?v=hWzrr__wYMQ
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by zenon Mai, as recomanda doar ceva mai mare prudenta in a regreta "curtarerea" si plimbatul de mina pe malul lacului in opozitie cu "debandada" din zilele noastre, cind in spatele acestui romantism este de fapt altceva. Sint pentru eliberarea sexuala, dar ca orice libertate, si asta vine cu responsabilitati. Cred ca am face mai bine daca le-am vorbi despre asta fetelor din zilele noastre decit sa ne ascundem dupa norisori pufosi si rozalii, norisori care ascund ditamai taifunul.
Scuzati-ma, dar m-am luat cu treaba si am uitat sa raspund aici. [:D] Da, zenon, e acelasi de la abuzul domestic. Dar ca orice poveste, initial, tipul s-a purtat cum trebuie. Ca a luat-o pe aratura mai incolo,... e alta poveste. Nu aveam cum sa stiu atunci ceea ce stiu azi. Insuratoarea asta este, de cele mai multe ori, o loterie. Elise, eu cred ca se pune atunci cand ascultam povestirile altora. Se invata multe lucruri (bune sau rele [pk]) prin puterea exemplului. Desi si eu am fost o adepta inflacarata la "tre' sa ma dau singura cu capul de pereti sa invat o chestie", am avut si momente cand am ascultat de altii. Putine, dar au existat. [:D] Si eu sunt pentru eliberarea sexuala, dar mai sunt si pentru pastrarea unei anumite inocente atunci cand varsta si modul de gandire o permit. Ca sa nu mai vorbim de bun simt. [url="http://s178.photobucket.com/albums/w277/ancuta_photos/?action=viewwidgets"]Zorba came upon an old man planting an apricot seedling and asked why he, an old man, was planting a new tree. "I live life as though I would never die," was his reply. "And me, I live as though I might die tomorrow," said Zorba, "which one of us is right?"[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by daniela_b [Mai in doua cuvinte: te-a miscat ce ai citit acolo?
Daniela, te va mira ce-ti voi spune acum, dar m-a cutremurat ce am citit acolo. Desi (ii raspund aici si Ancai) cum a aratat si Alisya in alt post din acel topic, sint semne prevestitoare destule in acest romantism navalnic al genului astuia de mascul. dar ma opresc aici pentru ca problema era a flaviutzei. si tot nu m-a lamurit ce puncte sensibile a dezvaluit ea aici. Sa mi le zica, sa le tratez.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma alatur barbatilor, lui Elise si Elle_seb, si restul fetelor carora orice calcul li se pare aiurea. daca era fata mare mi se parea normal sa astepte chiar nunta. mai sunt persoane care gandesc ca vor sa fie pure in rochia de mireasa......e evident ca ea nu face parte dintre ele. as fi curioasa, prima oara cat a asteptat???? in 4 luni daca te atrage cineva, esti gata fara sa ceri vreo parere cuiva. si nu conteaza cat timp trece sa-l cunosti, te simti gata cand esti gata, nu cand iti spune verisoara, sora sau mai stiu eu cine...ACUM esti gata! la atac!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Wow - fetelor frana ca nu mai fac fata. Eu am avion maine la 6 AM si in loc sa ma duc sa ma culc ca sunt rupta de oboseala eu stau si va citesc pe voi. [:D] Abia poimaine mai apuc sa intru, sper sa n-am inca 14 pag. de citit. [bang] Elise uite ca ti-a iesit, continuam! [:D] Flaviutza eu m-am prins ca vorbeai la modu' general, dar eu am invatat aici pe forum ca daca raspund tot la modu' general uneori lumea se supara asa ca zic ca-i vorba despre mine ca sa nu se simta nimeni ofensat, da' io de fapt tot la general vorbeam.[;)] Si pan' la urma vorba lui Zenon - tot n-am inteles ce pct. sensibile ai atins tu? La modu' general vorbind bineinteles [:D] Anca asta cu inocenta si cu bunu' simt si cu toate la timpu' lor este alt subiect! By the way in ce ma priveste [;)] sunt de acord cu tine cu majoratul la 21 de ani, cam intre 20 si 21 mi-a cam venit si mie mintea la cap...si culmea tot cam pe-atunci m-am iubit si eu prima oara. Sa fie oare o simpla coincidenta...?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Miramar
By the way in ce ma priveste [;)] sunt de acord cu tine cu majoratul la 21 de ani, cam intre 20 si 21 mi-a cam venit si mie mintea la cap...si culmea tot cam pe-atunci m-am iubit si eu prima oara. Sa fie oare o simpla coincidenta...?
Nuuuuuuuu [:D], nici pe departe. Draga babei, pe vremea noastra lucrurile stateau un pic mai altfel. [url="http://s178.photobucket.com/albums/w277/ancuta_photos/?action=viewwidgets"]Zorba came upon an old man planting an apricot seedling and asked why he, an old man, was planting a new tree. "I live life as though I would never die," was his reply. "And me, I live as though I might die tomorrow," said Zorba, "which one of us is right?"[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca la noi in tara sexul inca este considerat tabu. Nu te poti bucura de placere decat dupa ce supui la cazne baiatul si te intalnesti cu 50 de diversi. Alegem ca la piata. Incercam cu cico pana ne iese dioxidul de carbon pe nas. Asta daca nu bem cumva apa plata cu lamaie. Sexul e ceva placut. Il facem ca sa ne simtim bine si nu ar trebui sa ne intereseze gura lumii. Mai ramane de discutat daca dupa nspe luni de asteptare cand in sfarsit ne hotaram sa face sex cu respectivul pozitia sa fie cea a misonarului pentru inca nspe luni, ca altfel sunte curve. Propun ca de acum in colo sa discutam si acest lucru. ( sa nu mai deschidem subiect separat ) WARNING: I have an attitude and I know how to use it!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by anca74 Se invata multe lucruri (bune sau rele [pk]) prin puterea exemplului. Desi si eu am fost o adepta inflacarata la "tre' sa ma dau singura cu capul de pereti sa invat o chestie", am avut si momente cand am ascultat de altii. Putine, dar au existat. [:D]
Uite ca eu nu pot fi de acord cu puterea exemplului, ca ceea ce i se potriveste cuiva poate fi total incompatibil cu mine. Pai daca imi propun sa-mi cumpar o rochie (un exemplu banal!!) incep sa ma uit la toate vitrinele, apoi le selectez pe alea care-mi plac, si eventual o cumpar pe aia care ma avantajeaza. Si asta dupa ce o probez, evident! flaviuta, hai nu mai fi copil, te retragi acum?? Liliana& [comoara] Andra-Maria Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...