Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

dupa cat timp..in pat?


Recommended Posts

quote:
Originally posted by Porumbita
quote:
Originally posted by Luna1 Cu tatal fiului meu m-am culcat dupa vreo 5 luni din considerente de ce zice lumea si sa-i dovedesc eu lui ca desi nu mai eram virgina eram fata cuminte, ne-am despartit dupa 5 ani si un copil (ce zici Flaviutza am asteptat regulamentar, l-am cunoscut cica, am urmat regulile jocului descris de tine si tot m-am trezit cu cupilu'
noup, n-ai asteptat regulamentar.. conform cu teoriile flaviutzei tr sa astepti de la 8 luni in sus (mie asa imi iese calculul dupa prima ei postare: vara ei e de 4 luni cu respectivul si flaviutza o sfatuieste sa mai astepte inca vreo 3-4 luni)
Ptiu, gata, mersi, m-am prins. Deci d'asta ne-am despartit! Acu abia dupa atatia ani mi-am dat seama.[bang] Luna [gravi]22 sapt+[fetita] [url="http://www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=2623"]Adelise Raluca[/url] [url="http://www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=1036"]Cosmin[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 297
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Tot citindu-va si s-a scris destul , m-am convins inca odata ca cel mai bine e sa te culci cu cineva , atunci cand crezi tu te cuviinta.Nu exista o regula , o reteta care sa-ti asigure fericirea cu respectivul. Vizavi de ce se vorbea mai sus , nu stiu daca cel mai important lucru e sa astepti sau nu ,ci sa-l atati pe acel barbat , sa-l faci sa te doreasca.Sa nu sari pe el , sa-l lasi sa te cucereasca si sa-i starnesti interesul.Sa nu oferi totul din prima , fiindca nu va mai fi asa atras. http://community.webshots.com/user/denisabia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca poti face o regula general valabila. Eu am o prietena care a asteptat doar ... 3 zile si acum e casatorita de ceva timp cu tipul respectiv si se inteleg foarte bine. Si nici eu n-am asteptat nu stiu cat cu sotzul meu, s-a intamplat in momentul in care am simtit eu ca trebuie. Nu cred ca asteptatul cu lunile/anii este garantia unei relatii perfecte.
Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.
Recently become Mrs. Perfect
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by denisabia Vizavi de ce se vorbea mai sus , nu stiu daca cel mai important lucru e sa astepti sau nu ,ci sa-l atati pe acel barbat , sa-l faci sa te doreasca.Sa nu sari pe el , sa-l lasi sa te cucereasca si sa-i starnesti interesul.Sa nu oferi totul din prima , fiindca nu va mai fi asa atras.
si "daca nu va mai fi asa de atras", problema lui, de ce sa-l impiedic?! Sau si asta e din ciclul "cum sa vinezi un sotz"? Elise & BBLisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Offtopic Elise nu dau sfaturi , privind metode de a pune mana pe un sot , nu am asa multa experienta in spate si nici nu ma vad maritata prea curand.Din ce mi s-a intamplat mie si a celor pe care le cunosc , unui barbat ii place sa vaneze(in general) si nu atat sa fie vanat.Atata timp cat l-ai vrut in patul tau , inseamna ca te-ar afecta sa dispara in ceata , sigur ca ai vrea sa impiedici asta. O femeie trebuie sa stie sa se faca placuta , admirata , adulata , descoperita pas cu pas.Cand iti stii calitatile le pui la bataie , pentru ca la urma urmei toate vrem sa fim iubite.Pentru o aventura numai e nevoie de atata filozofie , o faci dar cu cap.Cred ca ar trebui sa ne punem o alta problema.Bine te culci cu respectivul , dar oare el te merita?Pacat ca hormonii isi fac de multe ori de cap si stiti vorba aceea ca toate pisicile sunt negre noaptea. http://community.webshots.com/user/denisabia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aoleu ma doare capul...dupa atatea pagini si am revenit la aceleasi prostii - ne invartim in cerc observ. E chiar asa de greu sa faci sex cand vrei tu, pentru tine si placerea proprie si lasand lucrurile sa mearga firesc. Iar dupa aceea vei vedea daca lucrurile se transforma in ceva maai mult sau nu? De ce numai barbatului sa-i placa sa fie vanator si nu si femeii??? Si de ce crezi tu ca nici unui barbat nu-i place sa fie vanat???
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

denisabia, unui barbat de genul asta nu i-as putea spune decit sa nu-si piarda sezonul...si munitia...si sa-si vada de iepurii lui. Nu ma consider prada. Daca e in stare sa ma aprecieze pentru ceea ce sint, bine, daca nu - de ce sa-l retin cu tot felul de strategii?! Merita?! Elise & BBLisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miramar fiecare are dreptul sa-si spuna opinia si 'prostiile' dupa cum le numesti tu.Suntem construiti diferit si de asta ne completam atat de bine.Barbatul a luptat pentru ca femeia sa devina a lui , a curtat-o , a cucerit-o cu armele proprii.Ca se mai schimba si rolurile sigur ca se poate si asta , nu tine de subiectul asta.E ca atunci cand ai o satisfactie mai mare pentru un lucru pe care il ai datorita muncii tale , fata de ceva care ti se ofera fara vreun efort din partea ta. Pana la urma voi ce apreciati mai mult sexul sau a face dragoste?Nu ma prea incanta ideea de a face sex cu toti barbatii cu care am iesit la un suc , pentru care as fi simtit o oarecare apropiere fizica.Sa cunosti cu cine ai de-a face si dupa mai vedem. http://community.webshots.com/user/denisabia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...