Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

dupa cat timp..in pat?


Recommended Posts

quote:
Originally posted by Elise
quote:
Originally posted by Adina Iulia [:-)))][:-)))][:-)))] Na ca-ncepem sa-ncurcam si borcanele p'aici
dap. in toate celelalte tzari e prohibit sexu' inainte de 8 luni shi de sincronizarea scarii de valori. [:D] Elise & BBLisa
Problema e ca vor sa armonizeze si la noi legislatia cu UE. Cam dureros. Ne mutam in Rusia. Adina + [copil]Olivia Karla 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 297
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by Elise Black_Forest- pentru cultura ta, prostitutie inseamna sex pe bani sau pe diverse obligatii conexe "afectiunii si respectului cit ne-or tine zilele". Deci prostitutia are legatura cu calculele specifice. Nu cu sexul de placere. Spre surprinderea ta, probabil, mai exista si din asta, de placere. Asa cum mai exista si femei care nu prefera sa se masturbeze doar pentru ca vibratorul le respecta mai mult si are grija de kupii. [alcool] Te sfatuiesc sa iti postezi restul nelamuririlor mai sus, la "sex fara orgasm".
Vad ca nu contenesti sa dai sfaturi cind nimeni nu ti le cere. Daca ai fi mai informata ai stii cum fug occidentali cind aud ca esti din Europa de Est, si cum imediat eticheteaza o femeie machiata strident (dar nu si in Romania strident) pe strada sau in aeroporturi, care se considera emancipate si stiutaore ca in a "vina" soti. Inainte de a imi da mie sfaturi citeste mai si inteleg ce am scris, si afla ca placerea sexuala nu obtii cind te culci cu un barbat din prima noaptea de cind l-ai intilnit. ******************************** "We could never learn to be brave and patient if there were only joy in the world."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Adina Iulia Oare nici macar o versiune demo nu e permisa?
ba da, sa ieshi la un cico. Dupa aia trebe sa te inregistrezi. [:D] Black_Forest,
quote:
si afla ca placerea sexuala nu obtii cind te culci cu un barbat din prima noaptea de cind l-ai intilnit.
Vorbeste in nume propriu, te rog. [:D] Nu tot ce n-ai vazut tu nu exista. In rest, dezlinarea cu aeroporturile tine de alt topic, ca sex poti sa faci si nemachiata, iar in aeroport e cam greu, dupa parerea mea. PS: si nu ti-am dat nici un sfat tie personal... nici nu m-as stradui. Elise & BBLisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Elise
quote:
Originally posted by Adina Iulia Oare nici macar o versiune demo nu e permisa?
ba da, sa ieshi la un cico. Dupa aia trebe sa te inregistrezi. [:D] Elise & BBLisa
Si daca iesi la cico si plateste el, se cheama ca ai primit venituri in natura pe care trebuie sa le declari la impozitul global? [:D] Adina + [copil]Olivia Karla 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Elise Vorbeste in nume propriu, te rog. [:D] Nu tot ce n-ai vazut tu nu exista. In rest, dezlinarea cu aeroporturile tine de alt topic, ca sex poti sa faci si nemachiata, iar in aeroport e cam greu, dupa parerea mea.
daca ai face efort sa intelegi ce am scris, inainte de raspunde, ai fi in cunostiinta de cauza!!! ca daca tu recomanzi la toti sa se culce din prima noapte cum ai facut si te lauzi ca esti fericita lasa-i si pe altii sai aiba opinia lor, si scara lor de valori. daca a tinut la tine nu poti sa generalizezi si sa recomanzi tuturor ce ai facut tu. poate tu ai avut sex din placere si orgasm din prima noapte cind te-ai intinit cu sotul tau dar asta nu e retea absoluta a relatiei fericite si de lunga durata. Si lasa-i si pe altii sa aiba opiniile lor si nu le mai baga tu pe git la altii sa fac ce ai facut tu. Ce ai facut tu e doar o optiune pe care unii o vor alege si altii o vor respinge. Si e dreptul lor. ******************************** "We could never learn to be brave and patient if there were only joy in the world."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Black_Forest Si lasa-i si pe altii sa aiba opiniile lor si nu le mai baga tu pe git la altii sa fac ce ai facut tu. Ce ai facut tu e doar o optiune pe care unii o vor alege si altii o vor respinge. Si e dreptul lor.
Cred ca ar fi un sfat care vi s-ar potrivi mai degraba voua, gastii cu condicutza in mina la tinut evidenta cine cu care s-a culcat, daca a respectat perioada regulamentara si daca nu, scoateti artileria grea care ferfenitzeste reputatii. Va si vad cu miinile in sold, intzepate, cerind "dreptul la a face ce vreti, ca e democratie." Ati aflat-o si pe asta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by zenon Cred ca ar fi un sfat care vi s-ar potrivi mai degraba voua, gastii cu condicutza in mina la tinut evidenta cine cu care s-a culcat, daca a respectat perioada regulamentara si daca nu, scoateti artileria grea care ferfenitzeste reputatii. Va si vad cu miinile in sold, intzepate, cerind "dreptul la a face ce vreti, ca e democratie." Ati aflat-o si pe asta.
Am si eu o nelamurire: e vorba aici de "gasti" in sensul [url="http://www.poze-romania.ro/images/prod/44b495d9bf741Tara_091.jpg"]asta[/url] sau... gasca in sensul de cerc de amici? [hot] [url="http://s178.photobucket.com/albums/w277/ancuta_photos/?action=viewwidgets"]Zorba came upon an old man planting an apricot seedling and asked why he, an old man, was planting a new tree. "I live life as though I would never die," was his reply. "And me, I live as though I might die tomorrow," said Zorba, "which one of us is right?"[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...