Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

dupa cat timp..in pat?


Recommended Posts

quote:
Originally posted by anca74
quote:
Originally posted by zenon Cred ca ar fi un sfat care vi s-ar potrivi mai degraba voua, gastii cu condicutza in mina la tinut evidenta cine cu care s-a culcat, daca a respectat perioada regulamentara si daca nu, scoateti artileria grea care ferfenitzeste reputatii. Va si vad cu miinile in sold, intzepate, cerind "dreptul la a face ce vreti, ca e democratie." Ati aflat-o si pe asta.
Am si eu o nelamurire: e vorba aici de "gasti" in sensul [url="http://www.poze-romania.ro/images/prod/44b495d9bf741Tara_091.jpg"]asta[/url] sau... gasca in sensul de cerc de amici? [hot]
(n-am scris niciodata cu  din A. Nu am luat niciodata in serios o directiva data de o Academie care a luat o masura pur ideologica, si, mai ales, masura neaprobata de lingvistii acestei Academii) hai sa lamurim acum nelamurirea, ca limba romana devine pe zi ce trece limba straina si pentru nativi: avem o gisca, doua giste. Dativul este gistelor - plural, gistei-singular. Daca exista si vorbitori "exotici" care formeaza dativul de la gisca - gistii, deja nu mai e problema mea. mai departe deduceti si singure.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 297
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Zenon [alcool][alcool][alcool]! Gasca - gasti adica grup/grupuri poate intelegi asa si nu mai sari ca ars/arsa! Si vezi ca aici se dezbate problema cu patul nu cu limba romana. Cauta si subiectul asta ca si el e pe undeva. NU AICI!!! Vezi cu "gistele" pe acolo... Don't throw with stones if you live in a glass house. corinadana mama Ralucai http://community.webshots.com/user/corinaraluca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Elise prezervativul nu e 100% sigur , e de ajuns un contact cu pielea infectata stiai si tu asta. Sunt curioasa de spiritul in care vor fi crescute generatiile care ne ajung.Ce ii inveti mama sari/nu sari pe el din prima sau le veti spune sa-si asculte inima.As putea da un exemplu din ce cunosc ,o tanara a carei mama are gesturi de femeie usoara si cam asa e si fiica sa , afla ca e insarcinata , vine acasa plangand.Maica sa il intreaba pe prietenul ei ce-a patit , el ii raspunde , iar ea asta era?pai ma gandeam ca era ceva de rau. Nu as putea spune cum e mai bine pentru altii , dar macar sa astepti sa nu te arzi.In cazul meu , fiindca sunt o persoana care pune de obicei mai mult suflet decat trebuie intr-o relatie.Recunosc ca uneori mi-as dori sa fiu de tabara cealalta , dar imi dau seama ca modul meu de-a fi nu-mi permite. E binevenita diversitatea in lume si e loc pentru toti.Sa nu ne grabim sa tot acuzam.[floare3] http://community.webshots.com/user/denisabia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Black_forest, da-ti mainile jos din solduri si citeste parerea mea, daca tot imi dai indicatii.
quote:
nu pot sa zic nimic de cele care asteapta in general - poate femeile au un motiv intemeiat, sau poate chiar nu sint atrase de respectivul pina la un moment dat, si asta e. N-am nici o problema nici cu cele care se casatoriesc virgine: e o traditie, o respecta, treaba lor. Dar imi displac profund tentativele astea jalnice de calcul si manipulare.
Daca nu intelegi prima fraza, np., propovaduieste in continuare retete magice de a tine individul linga tine, daca cu altceva nu se poate, macar cu amintirea celor 8 luni in care l-ai respins pentru ca altfel nu poti avea orgasm. Asa il vei convinge sigur. Toti barbatii sint foarte impresionati de frigiditate. Succese. [cheers] denisabia - sa isi asculte inima, dar ca sa o asculte trebuie in primul rind sa o auda din mormanul de prejudecati ieftine. Si probabil ar mai trebui sa invete sa-si accepte sexualitatea - faptul ca sexul nu e ceva murdar, nici nu e ceva urit, nici nu e un compromis sau o rasplata pentru stradaniile "celuilalt". E doar un capitol in care o femeie si un barbat sint egali. Elise & BBLisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

andrath practicarea sexului protejat (folosirea prezervativului) nu constituie o garantie ,dar reduce considerabil riscurile unei boli cu transmitere sexuala.Pana sa ajungi sa pui prezervativul te poti atinge de piele , boala deja se ia.Ca sa numai vorbim de sexul oral , de petting.Multe dintre ele nu prezinta simptome mai severe decât mici iritatii sau disconforturi, iar deseori femeile nu prezinta simptome deloc.De ce mi-as risca sanatatea?Daca tu n-ai grija de tine , cine ar face-o? http://community.webshots.com/user/denisabia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...