Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

dupa cat timp..in pat?


Recommended Posts

Mey, io am vrut o aventura de o noapte, asa, sa stiu si io cum e, fara relatie lunga, fara complicatii, alea-alea, dupa vreo 2 saptamani de flirt am avut aventura, apoi am mai vrut, apoi ne-am casatorit si inca vreau aventura asta. Ca a fost bine prima noapte, d`aia [:D] ________________________________________ Daria & [zana] [url="http://www.webshots.com/user/giulia16"]GIULIA_(2004_08_16)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 297
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

mie mi se pare depasita chestia cu asteptatul 3-4 luni. Adica daca doi se cunosc, se plac, se saruta, se intalnesc zilnic, se simt bine, se indragostesc, de ce sa stea "pe uscat" cateva luni? Daca totul e o.k. intre ei si rezista sa nu faca dragoste cateva luni, eu zic ca ceva nu e in regula. Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Black_Forest Daca ai fi mai informata ai stii cum fug occidentali cind aud ca esti din Europa de Est, si cum imediat eticheteaza o femeie machiata strident (dar nu si in Romania strident) pe strada sau in aeroporturi, care se considera emancipate si stiutaore ca in a "vina" soti. Inainte de a imi da mie sfaturi citeste mai si inteleg ce am scris, si afla ca placerea sexuala nu obtii cind te culci cu un barbat din prima noaptea de cind l-ai intilnit. ******************************** "We could never learn to be brave and patient if there were only joy in the world."
Unde? Iar tu ai luat pulsul tuturor barbatilor di Europa de vest ca sa stii cum ne trateaza ei? Ca se te "informez" eu putin mai mult, traiesc in Uk, aici femeile din Europa de est sunt considerate printre cele mai sexi (a nu se confunda cu prostituate), cu o cultura generala vasta, printre cele mai frumoase din Europa si multi alearga prin Est sa se insoare. Sa inteleg ca ar trebui sa ma rusinez de imaginea asta? Sa imi doresc sa fiu vazuta ca si englezoaicele sau nemtoaicele care se pare ca daca le superi intra in primul bar, se imbata de cad sub masa si sar pe primul mascul scos in cale? Tu de unde te informezi mai exact? Ah, si sotul meu e englez, e mandru de ce are acasa si in societate, spune cu mandrie ca sunt din Est, si mai are o vorba care culmea e si romaneasca: sa cuceresti un barbat trebuie sa fi doamna pe strada, gospodina in casa si c...a in pat. El cica e fericit, pe deplin cucerit, sa ma simt jignita? Luna [gravi]23 sapt+[fetita] [url="http://www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=2623"]Adelise Raluca[/url] [url="http://www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=1036"]Cosmin[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Guestus
quote:
Originally posted by Luna1 Sa imi doresc sa fiu vazuta ca si englezoaicele sau nemtoaicele care se pare ca daca le superi intra in primul bar, se imbata de cad sub masa si sar pe primul mascul scos in cale?
si ce e rau in asta?
[:-)))] Nu corespunde cu scara mea de valori. Eu nu pot sari in pat cu unul beata, trebuie sa fiu treaza sa-l "cunosc". [:-)))] lasand gluma la o parte,ma refeream la cele casatorite, am auzit p'aici cazuri cand s-a certat cu sotul ca nu stiu ce n-a facut, s-au aranjat, au intrat in prima discoteca si au sarit pe unu oarecare ca sa se "razbune" cica. Deci ma refeream la cele maritate. Mai e la noi pe strada o fetita care se mai joaca cu fiu-miu si cand povesteste din trecut are astfel de referinte "cand a fugit mama cu al doilea barbat..."[:-)))] Dar iarasi, traim intr-o lume libera, daca asa se simt ele bine.. Luna [gravi]23 sapt+[fetita] [url="http://www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=2623"]Adelise Raluca[/url] [url="http://www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=1036"]Cosmin[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Luna, n-or fi toate asa.... mai sunt si din alea pudice,cuminti sau corecte,cred! in fond de ce la noi nu ar exista "padure fara uscaturi"?! numai la tine si prin alte zone apusene exista din astea "sariotoare" si "bautoare"?![alcool] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by violeta69
Luna, n-or fi toate asa.... mai sunt si din alea pudice,cuminti sau corecte,cred! in fond de ce la noi nu ar exista "padure fara uscaturi"?! numai la tine si prin alte zone apusene exista din astea "sariotoare" si "bautoare"?![alcool] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Normal ca n-or fi toate asa, am vrut doar sa-i arat lui Black Forest ca si eu pot generaliza, pot vorbi din trei cazuri auzite, si gata, le-am facut prostituate p'astea. Realitatea e insa cu totul alta peste tot, iar cine stie sa-si deschida ochii si sufletul nu are de suferit ca s-a culcat cu cel dorit la prima sau la a zecea intalnire. Depinde de ce iti doresti, de gradul tau de maturitate, de cel al partenerului, ma intreb si acum ce ar fi zis sotul meu daca in ziua cand a plecat (a treia intalnire) desi ne jurasem deja dragoste eterna (dap, noi am stiut din prima clipa ca ne-am gasit), dupa ce eram infocati cu inima in gat, la 26 si respectiv 32 ani, m-as fi oprit eu brusc si as fi zis "stai, nu inca, nu se cuvine! Ce ai sa crezi despre mine?" [:D] Luna [gravi]23 sapt+[fetita] [url="http://www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=2623"]Adelise Raluca[/url] [url="http://www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=1036"]Cosmin[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ei,asa e...ai dreptate! e in functie de cum simte fiecare! probleme e ca uneori s-ar putea sa "simti" gresit [:D] si de aici unele kestii.... Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Elise
Black_forest, da-ti mainile jos din solduri si citeste parerea mea, daca tot imi dai indicatii. Daca nu intelegi prima fraza, np., propovaduieste in continuare retete magice de a tine individul linga tine, daca cu altceva nu se poate, macar cu amintirea celor 8 luni in care l-ai respins pentru ca altfel nu poti avea orgasm. Asa il vei convinge sigur. Toti barbatii sint foarte impresionati de frigiditate. Succese. [cheers]
Nu e cazul sa imi dai mie sfaturi, ce sa fac si ce sa nu fac. Exprima-ti opinia la suibiect. Si nu vorbi tu in numele barbatilor, ca nu ajung ei la concluzia ca daca femeia nu le sare in pat este frigida. Si citeste ce am scris. Si chestia cu 8 luni de unde ai scos-ü? Iar vreo experienta de ta care o promovezi aici? ******************************** "We could never learn to be brave and patient if there were only joy in the world."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...