Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

dupa cat timp..in pat?


Recommended Posts

Black forest, deci tu cum crezi ca ar trebui sa se intample? Esti de parere ca exista vreun termen regulamentar pe care sa fii obligata sa-l astepti, indiferent de sentimente, pana sa faci dragoste cu cel cu care-ti doresti s-o faci? Si altceva: Are voie femeia sa faca doar sex, de placerea proprie, sau e interzis? Ca ne-nvartim in jurul ideilor astea de ametim Adina + [copil]Olivia Karla 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 297
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Luna1 daca ai citi si ai avea bunavointa sa intelegi ce am scris, ai vedea ca nu am spus nicunde, nu am generalizat niunde dupa cit timp sa ai sex cu tipul pe care il cunosti. Dar nu cred ca cele care nu sar pe el din prima zi cind l-ai cunoscut pierd mare lucru sau sint frigide, sau mai au nu stiu ce alte probleme. Asa cum nici daca sari pe el din prima zi nu cred ca vei fi fericita toata viata, si ai garantia ca el va fi al tau pentru totdeauna. In bunavointa ta poti interpeta ceea ce eu am scris la nivelul tu. ******************************** "We could never learn to be brave and patient if there were only joy in the world."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Black_Forest
Luna1 daca ai citi si ai avea bunavointa sa intelegi ce am scris, ai vedea ca nu am spus nicunde, nu am generalizat niunde dupa cit timp sa ai sex cu tipul pe care il cunosti. Dar nu cred ca cele care nu sar pe el din prima zi cind l-ai cunoscut pierd mare lucru sau sint frigide, sau mai au nu stiu ce alte probleme. Asa cum nici daca sari pe el din prima zi nu cred ca vei fi fericita toata viata, si ai garantia ca el va fi al tau pentru totdeauna. In bunavointa ta poti interpeta ceea ce eu am scris la nivelul tu. ******************************** "We could never learn to be brave and patient if there were only joy in the world."
Daca mie imi era adresat mesajul de mai sus, Black Forest, imi permit sa-ti raspund. Ne-nvartim in jurul cozii. Atat si nimic mai mult. Reciteste si tu tot ce s-a postat si sunt convinsa ca ai sa gandesti la fel. Tot ce s-a dorit din topicul asta a fost sa nu se stabileasca termene doar de dragul de a stabili ceva, lucru cu care vad ca esti si tu de acord. Restul sunt pure rautati. In alta ordine de idei...sper ca vara flaviutei de mult si-a urmat cursul inimii. Si o sa inteleaga poate ca anumite lucruri se fac fara aprobarea cuiva anume. Adina + [copil]Olivia Karla 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Black forest inainte de a imparti jigniri (nu cred ca ne cunoastem, deci nu-mi cunosti nivelul) invata sa poti purta discutii fara sa-ti impui opinia. In plus ai incurcat borcanele: eu m-am adresat tie doar referitor la ineptia afirmatiei "in occident femeile din est sunt considerate prostituate". In rest draga mea ia un distonocalm si apoi spune-ne parerea ta asa pe intelesul tuturor, pentru nivelul nostru. Luna [gravi]23 sapt+[fetita] [url="http://www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=2623"]Adelise Raluca[/url] [url="http://www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=1036"]Cosmin[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Black Forest, aici e dialog, nu monolog, dialog= schimb de opinii. Daca vrei monolog, du-te in padure si vb. singura acolo. Asta apropo de placa ta de copil de 12 ani: "nu-mi spune mie cum e mai bine", "nu-mi da mie sfaturi", "nu-mi da mie indicatii" - pe care o folosesti pe la toate subiectele pe unde participi cind nu-ti convine alta parere. Elise & BBLisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Io i-am mai spus...da' nu pricepe.[;)] Denisabia - imi pare rau ca termenul te-a jignit, dar sa stii ca eu mi-l pastrez da mi se par prostii orice manevre de a pastra un barbat langa tine. Daca vorbim de sentimente, dorinte, inclusiv dorinta de a te marita virgina le inteleg, dar "prostii" precum nu pot sa ma arunc din prima noapte in patul lui ca ma ia de prada usoara, nu. Si repet ce v-am spus acum cateva pagini ne invartim in cerc. Deja cam tot ce era de spus s-a spus.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cat timp in pat? Dupa cat am considerat eu, dupa cat de tare mi s-au aprins calcaiele. Cred ca o singura data am fost cu un tip in noaptea in care ne-am cunoscut si apoi mi-a parut rau pentru ca n-a meritat. A fost domn pana dimineata cand m-am trezit. Era obisnuit cu astfel de aventuri de-o noapte. Apoi mi-am zis ca nu mai fac chestia asta cu nimeni niciodata. N-am mai facut-o dupa o noapte, dar nici luna n-a trecut........
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by calatoare
Cred ca o singura data am fost cu un tip in noaptea in care ne-am cunoscut si apoi mi-a parut rau pentru ca n-a meritat. A fost domn pana dimineata cand m-am trezit.
cum o dai nu e bine...daca esti magar nu e bine...daca esti domn iar nu e bine...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Guestus
quote:
Originally posted by calatoare
Cred ca o singura data am fost cu un tip in noaptea in care ne-am cunoscut si apoi mi-a parut rau pentru ca n-a meritat. A fost domn pana dimineata cand m-am trezit.
cum o dai nu e bine...daca esti magar nu e bine...daca esti domn iar nu e bine...
...nu ai inteles sau ai interpretat cele spuse in favoarea barbatilor[;)] Ideea era ca barbatii sunt domni pana isi ajung scopurile , de ex., in cazul de fata , pana cuceresc " prada " si o vad in pat .....iar dimineata uita sa mai fie domni ( si ca sa nu jignesc barbatii , preciez ca este vorba doar despre unii barbati ), comportamentul lor lasand de dorit.... Ideal ar fi ca barbatul sa fie domn si inainte , dar si dupa [xinpat] si niciodata magar.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...