Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Soarece!!


Recommended Posts

Eu stau la casa si mi-au tot intrat soricei de afara...am insa 2 matze teroriste care extermina tot ce misca..noroc ca le-am prins de fiecare data cu prada intre dinti si am apucat sa-l arunc afara, ca-mi era mila sa-l omoare (nu de alta, da-l chinuie rau, se joaca cu el...) daca ai o pisica e bine ca ea iti "spune" imediat ca ai un intrus , si-l si anihileaza...altfel poti sa convietuiesti mult vreme cu el, pana sa-l vezi...roade...pute... V “In curand, de cate ori am sa deschid gura in public, nici pe mine n-o sa pot sa ma mai cred.” – Gabriel Liiceanu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 22
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by Victoria
Eu stau la casa si mi-au tot intrat soricei de afara...am insa 2 matze teroriste care extermina tot ce misca..noroc ca le-am prins de fiecare data cu prada intre dinti si am apucat sa-l arunc afara, ca-mi era mila sa-l omoare (nu de alta, da-l chinuie rau, se joaca cu el...) daca ai o pisica e bine ca ea iti "spune" imediat ca ai un intrus , si-l si anihileaza...altfel poti sa convietuiesti mult vreme cu el, pana sa-l vezi...roade...pute... V “In curand, de cate ori am sa deschid gura in public, nici pe mine n-o sa pot sa ma mai cred.” – Gabriel Liiceanu
Depinde de pisica. Are soacra-mea doua de nu se deranjeaza nici daca li se pune vreo musca pe ureche. Elle_seb May you always have Love to Share, Health to Spare and Friends that Care!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...