Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Masa de seara in familie ?


Recommended Posts

Nu stiu....probabil ca sint putin mai ''diferit'' dar mi se pare aberant ca dupa o zi de munca unul din noi (eu sau sotia) sa stam sa ''pregatim masa''. Pentru copii e altceva... Concret: Cea mica: piine prajita cu brinza crema si un pahar cu lapte cind vine de la gradi; supa/ciorba sau ou cu brinza/mamaliga cam 30-40min inainte de pregatirea pt pat. Cel mare: supa/ciorba plus felu' 2 (depinde - variaza de la saptamina la saptamina) cind vine de la scoala si un pahar cu lapte+ biscuiti 30 min inainte de culcare. Noi doi: o cafea cind ne stringem (motiv de a face un briefing al zilei ce a trecut - ultimile bancuri) si o salata cu un pahar de vin alb sau niste fructe/ciocolata neagra/vin alba dupa ce se culca copii.... Masa impreuna (toti 4) in week-end/vacante.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 22
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna tuturor si merci mult ! Ideea este ca nu din cauza ca nu luam masa de seara impreuna am decis sa luam cai separate. Acesta este un simptom, nu o cauza a discordantei intre noi. Merci tuturor celor care au luat timpul de a-mi raspunde si as dori sa inchid acest subiect daca e posibil. Adina si [copil] Gabriel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...