Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce sfat sa dau ? Ce ati face ?


Recommended Posts

uf,mai mamaguliei,ce bine.... si eu sper sa isi vada de familia ei si sa-i treaca "pasiunea" asta...care nu face decat sa distruga!!! si poate ii va trece repede ca dupa ce se va prinde sotu'(cum zice elle [pup]) va fi mult mai grav...si vom cauta solutii cum sa-l recucereasca .....pe sot,nu pe amant! Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 101
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by Elle_seb 1 si 2. Poate daca ai citi sisubiectele cu reprezentanti ai sexului tare care-si insela nevestele for fun si-si parasesc copiii pentru un fund mai bombat nu mi-ai mai flutura pe la nas integritatea masculina. Ok, am inteles, tu esti unul care nu faci asta. Dar sunt multi altii care o fac. Verticalitatea ta nu anuleaza orizontalitatea celorlati barbati [:D] - sper ca m-am facut inteleasa. 3. De vorbit despre undite, bineinteles ca tot omu' poa' sa vorbeasca, numai ca nu tot omul mai si prinde peste [:D]
1 si 2 Si alea cu care inseala porcii ce sint...ca nu e toate singure...e si ele casatorite si cu copii...ca sa reiau argumentul tau original....un barbat e porc indiferent de situatie iar o femeie isi cauta fericirea indiferent de situatie. Vreau un raspuns simplu pe masura codului meu genetic: Da sau Nu. 3. Ce vroiam sa spun si se pare ca n-ai inteles este ca fiecare are dreptul la opinia lui si mi se pare extrem de ironic ca tocmai tu sa dai cu bita in cei care isi dau cu parerea. Probail ca cei care autrecut prin situatii asemanatoare (indiferent de ce parte erau) ar trebui ascultati cu mai multa atentie iar ceilalti care nu au trecut prin asa ceva ar trebui luati in consideratie cu putina sare si piper.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mamagiuliei
Pls nu insultati neuroni, da ? [flo] Acu` in we vorbii cu prietena. Ii merge bine si cred ca din comoditate si siguranta pe care o are alaturi de sot nu va divorta. Ca e comod, repet, sa stii ca ai totul. Apropo de ce ai nu lasi pt ceva posibil ... Dl amant ar lua-o acasa si maine cu baietel cu tot. In casa lor, ca o noua familie formata. Deci e moft. Dragostea asta mare e un moft si o distractie. Sotul e ocupat cu treburile, iar ea zice ca acasa nu s-a schimbat relatia lor, ba e mai focoasa de cand cu amantul. Care amant pare si asta indragostit. Mai deva ca o telenovela. Eu nu stiu daca e sau nu asa. Ma bucur insa ca nu va divorta. Si cred ca focul de paie se va stinge. Si fiecare isi va vedea de viata alaturi de sot/sotie. Si le vine mintea la cap. ________________________________________ Daria & [zana] [url="http://www.webshots.com/user/giulia16"]GIULIA_(2004_08_16)[/url]
Si totusi nu inteleg cum poate merge in paralel fara sa existe nici cea mai mica mustrare de constiinta sau sentiment de vinovatie. Probabil ca este peste puterea mea de intelegere...[alcool] Alina si Luca nazdravanul (14 Feb 2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by vandal
quote:
Originally posted by Elle_seb 1 si 2. Poate daca ai citi sisubiectele cu reprezentanti ai sexului tare care-si insela nevestele for fun si-si parasesc copiii pentru un fund mai bombat nu mi-ai mai flutura pe la nas integritatea masculina. Ok, am inteles, tu esti unul care nu faci asta. Dar sunt multi altii care o fac. Verticalitatea ta nu anuleaza orizontalitatea celorlati barbati [:D] - sper ca m-am facut inteleasa. 3. De vorbit despre undite, bineinteles ca tot omu' poa' sa vorbeasca, numai ca nu tot omul mai si prinde peste [:D]
1 si 2 Si alea cu care inseala porcii ce sint...ca nu e toate singure...e si ele casatorite si cu copii...ca sa reiau argumentul tau original....un barbat e porc indiferent de situatie iar o femeie isi cauta fericirea indiferent de situatie. Vreau un raspuns simplu pe masura codului meu genetic: Da sau Nu. 3. Ce vroiam sa spun si se pare ca n-ai inteles este ca fiecare are dreptul la opinia lui si mi se pare extrem de ironic ca tocmai tu sa dai cu bita in cei care isi dau cu parerea. Probail ca cei care autrecut prin situatii asemanatoare (indiferent de ce parte erau) ar trebui ascultati cu mai multa atentie iar ceilalti care nu au trecut prin asa ceva ar trebui luati in consideratie cu putina sare si piper.
1 si 2. Am asa un sentiment de deja-vu, cred ca ne mai contraram odata fix pe aceiasi idee pe la un alt topic si tot n-am ajuns la un numitor comun. Este clar ca n-o s-o facem nici aici. Si ca sa o scurtam si sa-ti raspund (din nou) la aceiasi intrebare NU. Bineinteles ca sunt situatii si situatii, bineinteles ca sunt si femei pe care chiar le mananca indiferent de cat de bun este barbatul lor de acasa, la fel cum sunt si destui barbati care umbla fleaura in cautarea vreunei noutati sau a propriei masculinitati. Satisfacut? 3. Mai intai... cum adica tocmai io? Elle_seb May you always have Love to Share, Health to Spare and Friends that Care!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mamagiuliei Sotul e ocupat cu treburile, iar ea zice ca acasa nu s-a schimbat relatia lor, ba e mai focoasa de cand cu amantul. ________________________________________ Daria & [zana] [url="http://www.webshots.com/user/giulia16"][red][b][font=Trebuchet MS]GIULIA[/font=Trebuchet
Daca am inteles bine, relatia cu sotul chiar are de castigat din asta[:D]. Chiar ma gandeam cum se comporta cu sotul de cand exista amantul... Interesant!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oi fi eu super-limitata dar chestiile astea chiar mi se par bizare. Mamagiuliei, tie ti se pare ok ce se intampla? Poti sa incurajezi asa ceva? Sa gasim motive sa inselam - toti gasim, sa fim seriosi. Insa sper totusi ca pentru unii a-l minti pe celalalt nu e o solutie civilizata - felicitari violeta,mi-a placut postarea ta [flo](inainte de fight) Nu pot sa spun decat saracu' barbat'su, saracu' copil. N-au avut noroc in viata [:)] si nici n-au incotro, ca habar n-au ce vie en roze duc toti 3 sau 4, cum sa-i mai numaram. Adina + [copil]Olivia Karla 04.03.2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adina Iulia - [flo] Eu chiar am spus ca NU sunt de acord, nu mi se pare ok situatia, dar nici sa strang de gat o femeie de 35 de ani, nu pot. Ma bucur insa ca nu da cu piciorul casnicie, ca totusi se gandeste si la copil. Sper. ________________________________________ Daria & [zana] [url="http://www.webshots.com/user/giulia16"]GIULIA_(2004_08_16)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...