Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce sfat sa dau ? Ce ati face ?


Recommended Posts

quote:
Originally posted by vandal
1 si 2 Supersatisfacut.... 3 mea culpa....te confundai cu altcineva....esente ramina dar nu lua in considerare ca si cum ti-ar fi adresat....
Uhh, as fi jurat ca ai ceva cu mine [:D] ca prea ma combati pe la toate subiectele de genul asta. Elle_seb May you always have Love to Share, Health to Spare and Friends that Care!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 101
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Alba Iulia yo zic ca a fost un "fight" constructiv.... n-am avut si nu am intentia sa jignesc pe nimeni.... prin urmare,imi cer scuze din nou![asia] dar,probabil ca suferinta a fost suficient de mare sa mai explodez cand vad oamenii cum se joaca cu vietile altora....si ceilalti sunt doar spectatori la viata lor pt ca nu stiu ce li se intampla,nu afla,nu inteleg.... si,nu fac nici o aluzie la nimeni aici,ci doar la povestea mameiguiliei!! Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by violeta69
Alba Iulia yo zic ca a fost un "fight" constructiv.... n-am avut si nu am intentia sa jignesc pe nimeni.... prin urmare,imi cer scuze din nou![asia] dar,probabil ca suferinta a fost suficient de mare sa mai explodez cand vad oamenii cum se joaca cu vietile altora....si ceilalti sunt doar spectatori la viata lor pt ca nu stiu ce li se intampla,nu afla,nu inteleg.... si,nu fac nici o aluzie la nimeni aici,ci doar la povestea mameiguiliei!! Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
O cheama Adina Iulia. Elle_seb May you always have Love to Share, Health to Spare and Friends that Care!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mamagiuliei
[:D] Sunteti simpatice . Deci cine a fost botezata, da de beut [cheers] ________________________________________ Daria & [zana] [url="http://www.webshots.com/user/giulia16"]GIULIA_(2004_08_16)[/url]
Si nasu' plateste [:D], evident. Elle_seb May you always have Love to Share, Health to Spare and Friends that Care!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai,Adina....sau Alba yo sunt nasu'...acu' de ce-mi iei si ultima bucurie?! [:D][:D][:D] elle acu' te tii tu dupa mine?![:D][:D][:D] vaz',ca pe unde ma prinzi ma sanctionezi....da spun nu yo l-am inselat pe el,era invers...JUR!!![^] acum,pe bune,venisem de la doctor(nu,nu sunt nebuna...sau nu-mi dau yo seamam?![mariaj]) se mai pune?! sigur, mielul il dau...cand ne intalnim....ia un iepuras mic..[iepu] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by violeta69
mai,Adina....sau Alba yo sunt nasu'...acu' de ce-mi iei si ultima bucurie?! [:D][:D][:D] elle acu' te tii tu dupa mine?! [:D][:D][:D] vaz',ca pe unde ma prinzi ma sanctionezi....da spun nu yo l-am inselat pe el,era invers...JUR!!![^] acum,pe bune,venisem de la doctor(nu,nu sunt nebuna...sau nu-mi dau yo seamam?![mariaj]) se mai pune?! sigur, mielul il dau...cand ne intalnim....ia un iepuras mic..[iepu] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Ti se pare [:D] Si cand am zis de nas la tine m-am referit. In concluzie, tu tre' sa dai berea. Elle_seb May you always have Love to Share, Health to Spare and Friends that Care!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...