Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Remedii pentru trompe infundate


Recommended Posts

maryb iubita ma bucur ne spus de mult pt vestia ce ni-ai dato, iti doresc multa, multa sanatate si o sarcina usoara si la termen,un dar frumos dat de Dumnezeu trimis cu MOS NICOLAE cred de fapt nu cred sint sigura ca e o bucure pe care nu o poti exprima prin cuvinte, felicitari si sa auzim numai si numai de bine [pup][pup][pup] [flo][flo][flo][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 82
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

borzasimo, multumesc frumos de urari, este intradevar minunat. abia de astazi realizez cu adevarat ca sunt insarcinata si ca cu ajutorul lui Dumnezeu voi deveni mamica. sa stii ca luni am fost la o biserica care se numeste Sfantul Nicolae, iar marti am facut primul test care a iesit cu a doua liniuta fff pala, dar era acolo. pe zi ce trecea liniuta era tot mai accentuata. si ca sa vedeti ce frumos a lucrat Dumnezeu pentru mine....la inceputul lui noiembrie imi facusem programare pentru data de 5 decembrie la dr. sa vad de ce nu am ramas insarcinata in 5 luni de incercari....si iata ca de fapt programarea va fi pentru a-mi confirma sarcina. Si cand ma gandesc ca pe 5 spre 6 decembrie vine Mos Nicolae....iata cadoul nostru de Mos Nicolae.... va doresc tuturor sa aveti multa credinta in Dumnezeu ca EL face minuni si va ajuta la un moment dat. http://bd.lilypie.com/c3xfp2.png maryb [gravi] 4+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maryb: FELICITARIII!!!!!!O sarcina usoara si un bb sanatos!!! Asteptam detalii despre reusita ta.....asa mai prinden si noi sperante!! Marya d: Nu am reusit inca sa vorbesc.....e o perioada foarte aglomerata la birou.....stii cumva despre ce era vorba??? Cunostinta ta a facut instilatii sau la ce te -ai referit cand ai spus " injectie"? Promit sa va dau de veste imediat ce reusesc sa sun!! Numai bine tuturor!! Sper ca v-a umplut Mosul ghetutele aseara, nu?![:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

raluna, maria08, va multumesc din suflet pentru urari. maria08, nu am facut nimic special luna asta, decat ca am lucrat pentru bebe zilnic din Z12 pana in Z16, apoi prin Z19 am mai facut ceva. Dar in perioada aia eram agitata ca taticu meu era in spital, se operase, si eram cand la servici, cand la spital, iar seara abia mai reuseam sa facem si noi ceva. Pe 5 nov. mi-am facut programare la dr. sa vad de ce nu am ramas insarcinata in 5 luni de incercari, deja ma vedeam vb cu dr. analize peste analize, HSG....si ieri am avut acea programare, la care de fapt m-am dus gravi. Nu s-a vazut mare lucru la eco, mi-a dr. ca vede ceva mic mic acolo, dar ca sa fie sigura mi-a facut test de sange. Ieri seara la 5 am sunat dupa rezultat si mi-a iesit valoarea de 260.82. Azi am vb cu dr. si mi-a zis ca este o sarcina foarte mica, iar peste vreo jumate de ora trebuie sa o sun sa vad cand ma mai duc la ea. Oricum mai am o programare pe 7 ian. dar mi-a zis ieri ca in functie de rezultatul la sange sa ne mai vedem pana in sarbatori daca se confirma sarcina. Deci nu am facut nimic special, doar am prestat zilnic in perioada fertila si iata ca Mos Nicolae mi-a adus confirmarea ca am un bebe mic mic in burtica. va pup dulce pe toate si va doresc sa aveti si voi cat mai curand macar un bebelus. maryb [gravi] 5+ cu [copil] mic [url="http://bd.lilypie.com/jJtWp2/.png"]comoara mea[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani tuturor sarbatoritelor si sarbatoritiolor de azi. Sper ca tututor Mos Nicolae sa ne indeplineasca dorintele. Maryb e super valoarea Bhcg!! Esti supergraviduta! Bucura.te din tot sufletul pentru frumosul cadou primit de sarbatori! Pupici dulci tie si samburasului! Fetelor ceva vesti aveti?? Ce mai spuneti?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...