Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Tg-Mures (2)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 294
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Criss Rodica Toganel e sefa sectiei de Cardiologie pediatrica. Eu am facut stagiu pe acolo, de ce intrebi? Vin si eu la intalnire! [url="http://photos.yahoo.com/ph/gdelia1313/my_photos"]Poze[/url] [url="http://www.dropshots.com/deliameda"] filmulete[/url] dede, Adi 6 ani si Medeea 1 an si 8 luni
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Delia tocmai am primit un telefon de la o tipa care vine luni sa imi prezinte 2 tantici, pentru Dimitrie, chestia e ca eu mi-am gasit deja femeie. Daca te intereseaza, hai luni si tu la mine la birou, la ora 14 si le vezi si daca iti plac si te intelegi cu una din ele, o iei acasa:D Stiu cat e de greu sa cauti pe cineva! [mamica]Aura si samburelu' Dimitrie[copil] Don't argue with an idiot. They'll drag you down to their level and beat you with experience. [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by delia grozav
Criss Rodica Toganel e sefa sectiei de Cardiologie pediatrica. Eu am facut stagiu pe acolo, de ce intrebi? dede, Adi 6 ani si Medeea 1 an si 8 luni
Multumesc pentru raspuns. Am avut pe cineva internat acolo cu fetita si va trebui sa fie operata, are prolaps de valva mitrala. Doamna a fost trimisa de la spitalul de copii din Botosani la doamna doctor Toganel.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata![cafea]e gata (pt. cine serveste).ura! a iesit soarele olim:ai terminat mutatul?esti bine? 2 iunie:zi de intilnire atunci? delia:eu intrebam cum te descurci!si servici si 2 copii? ooana:prima intilnira e mai grea,asa ca la venirea ta deja o sa avem "experienta"la intilniri camelia:absenta lunga,ce mai faceti? fetita?la voi cind e vacanta?iti trimitem pupici prin olim. o zi frumoasa va doresc
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Morgen![cafea]Cine bea o cafea cu mine? Olim, e adevarat? Chiar vii la München?[olala] Kover, suntem bine, multumim de intrebare.Am reusit sa ne instalam in noua locuinta.Desigur, mai sunt de pus la punct niste lucruri dar e timp si pentru asta.Teodora e bine acum.A avut conjunctivita zilele trecute si a fost tare aiurea.Dar acum a trecut si merge iar la gradi. O sa venim si noi la vara in Tg M.Inca nu stim exact cand, depindem de concediul sotului.Cel mai probabil va fi in iulie. O zi usoara, sa aveti! Tinteste spre luna. Chiar daca nu reusesti, macar vei fi printre stele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...