Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Tg-Mures (2)


Recommended Posts

salutare tuturor am reusit sa ma mut la ofice-ul nou, si de luni merg la munca acolo.Nu prea imi place ca e zona foarte aglomerata, si nu voi mai avea linistea de aici, dar oricum nu am de mers decat o saptamana si apoi cand ma intorc mai vedem noi.[hot] camelia, trec prin munchen, cred ca duminica dimineata.Noi cand ne ducem acasa ne ducem intotdeauna prin Germania, [;)] fetelor, cu intalnirea . cum vreti voi si cand puteti, dar sa stiu si eu din timp, ca acasa nu am net, si nici nu prea stiu daca am timp sa intru de pe la un net-cafe. Saptamana viitoare mergem acasa, abia astept[;)] va pup pe toate si sa ne auzim cu bine luni[pup]va doresc un wek frumos tuturor[hia][pup] [gravi]+12
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 294
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

olim:trimite-mi un nr. de tel unde poti fi gasita,si te sunam. deci pe 2 iunie,spune-ne cind?dim sau dupamasa?iar locatia iti spunem la telefon.e bine? va doresc un sfirsit de saptamina placut,nu cred ca mai intru,ca am muuulta treaba.baietii mei [nani]asa ca eu trec la:[rufe]apoi[curat][vase]si o tura de[spala],iar dupa ce vine tati acasa mergem la cumparaturi.[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by kover
olim:trimite-mi un nr. de tel unde poti fi gasita,si te sunam. deci pe 2 iunie,spune-ne cind?dim sau dupamasa?iar locatia iti spunem la telefon.e bine? va doresc un sfirsit de saptamina placut,nu cred ca mai intru,ca am muuulta treaba.baietii mei [nani]asa ca eu trec la:[rufe]apoi[curat][vase]si o tura de[spala],iar dupa ce vine tati acasa mergem la cumparaturi.[pup]
Waaaaaaw cw harnica esti!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!!! Cum a fost in WE? Noi am fost la Pescarusu si intr-adevar este podea cu acvariu, insa pestii nu se vad prea bine, din cauza pietrisului, puteau sa il faca mai cu, cap. In rest gospodarire si iesit cu Dimitrie la joaca. Voi?!! [mamica]Aura si samburelu' Dimitrie[copil] Don't argue with an idiot. They'll drag you down at their level and beat you with experience. [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aura, si eu sunt interesata de bona!!! cand si unde vin sa vorbesc cu tantile alea doua? Diana, mami de [copil]Marc (17.12.06) si [bonjovi]Ianis (14.09.04) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/dianarus78/album?.dir=/c44are2"][foto] Pozele noastre [/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587"][gravi] Povestea nasterii lui Ianis [/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=74009&whichpage=1"] Situatie CRITICA - Bebelus cu atrezie de esofag [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare acum au reusit sa imi monteze telefoanele si am internetul la munca.Va scriu mai tarziu sau maine ca is tare ocupata.[bang] si maine vine seful, dar sper sa am timp[:D] cred ca cel mai bine ar fii sambata dupa-masa, ca poate voi pe 1 iunie aveti program cu copii. Eu ajung in Romania doar luni, deci vorbim de marti miercuri incolo, ok? va pup pe toate si va doresc o saptamana buna[bis] [gravi]+12
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata! deci:2 iunie,zi de intilnire.dupa-masa.si eu zic sa ne intilnim la weekend,(desi fiind simbata vor fi multi).asa ca ramine sa stabilim ora,si sa ne adunam cit mai multe. ce furtuna a fost ieri!!florile mele au fost batute de grindina.[:(] ieri dimineata cind Robert [dint],mi-a intins aproape tot tubul pe faianta.cind am intrat era deja cu tubul lui in mina! oare oana ce face? olim:in 28 vii in tara? azi nu cred sa mai intru,ma duc cu Robert la psihopedagog,si cu Kristian la gimnastica.nici nu m-am laudat: Kristian se ridica singur(de 2 zile)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare da, pe 28 ajungem in Romania daca totul e bine. Mier imi convine la wekend, doar voua sa va fie bine pt copii, ca si asta e important.Ca al meu copil merge unde vrea ma-sa, inca, apoi vedem noi ce caracter are[:D] va pup pe toate si va doresc o saptamana buna. fetelor, ieri m-a sunat soacara iarasi[bang][bang]simt ca mor[zz] [gravi]+12
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...