Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Tg-Mures (2)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 294
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by olim fetelor, ieri m-a sunat soacara iarasi[bang][bang]simt ca mor[zz] [gravi]+12
Vai ce soacra draguta ai[:D]. A mea a venit abia ieri sa-si felicite nepotul de ziua lui. Si ca de obicei i-a adus niste carpe capatate cine stie de unde, care mai mult ca sigur o sa ajunga la cosul de gunoi. Si ce-am mai ras...i-a adus niste pantofi sport, Dumnezeu stie de pe unde i-a primit ca se vedea ca erau noi, dar unul era marimea 8 si celalalt 9 [:D], asa ca i le-am pus frumusel in brate sa faca ce vrea. Nu prea i-a convenit dar treaba ei. Culmea e ca mai are o nepoata careia intotdeauna ii duce cadouri onorabile nu carpe. In fine, n-am nimic cu nepoata, mi-e foarte draga si o iubesc ca pe copilul meu, am ce am cu soacra ca intotdeauna stie sa faca diferenta clara intre nepoti. Asa, mi-am varsat si eu oful. Astept sa ne vedem, speram sa fie vreme de week-end.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

deci eu sint norocoasa: am soacra buna.nu se baga niciodata, saraca m-ar ajuta dar din motive medicale nu prea poate.are doar pe sotul meu copil,dar nu e genul de soacra "standard" de unic baiat. trimiteti-va soacrele la specializare la a mea[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

a venit vacanta la noi la Tg-mures? diana rus:ti-a placut bona? azi m-am intilnit cu iube 2001(diana t)si am uitat sa-i spun de intilnire ca pe aici nu prea intra olim:lipseste prezenta ta, ce faceti,unde mergeti in concediu(vacanta)?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sclerozata rau sint:am vrut sa intreb daca se poate ca la urmatorul capitol sa schimbam titlul in ceva fara mamici.de ex:muresence... (inspirata de salutul lui ooana),ca am vazut ca mai sint muresence dar nu mamici.da de ne adunam mai multe.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kover, am o vaga impresie ca noi ne cunoastem, sau poate e o coincidenta? Robert merge cumva la gradinita de pe strada Secerei? Daca e asa, inseamna ca ne vedem in fiecare zi, fara sa stim ca de fapt ne cunoastem. Si mai am o intrebare, tu esti mamica de "copii turbo" de pe Culinar?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Criss75
Kover, am o vaga impresie ca noi ne cunoastem, sau poate e o coincidenta? Robert merge cumva la gradinita de pe strada Secerei? Daca e asa, inseamna ca ne vedem in fiecare zi, fara sa stim ca de fapt ne cunoastem. Si mai am o intrebare, tu esti mamica de "copii turbo" de pe Culinar?
Scuze, cred totusi ca e o simpla coincidenta, la gradinita unde merge Alex, este un baietel Robert si azi am aflat ca are un fratior Cristian, care a inceput deja sa mearga. Asa am facut asocierea, si in plus am vazut poza doamnei respective pe culinar.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare tuturor mai fetelor, astazi seara dormi la mine in casuta, era si cazu, ca o astept de 3 ani, nu?[bang][alcool], nu avem lumina, dar avem multe lumanari[hot] kover, ai primit mesajul meu cu telefoanele[;)] va pup pe toate si va doresc o seara faina tuturor[pup][hia] [gravi]+12
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Criss75
Kover, am o vaga impresie ca noi ne cunoastem, sau poate e o coincidenta? Robert merge cumva la gradinita de pe strada Secerei? Daca e asa, inseamna ca ne vedem in fiecare zi, fara sa stim ca de fapt ne cunoastem. Si mai am o intrebare, tu esti mamica de "copii turbo" de pe Culinar?
nu sint eu aia.e coincidenta de nume.noi stam in 7 noiembrie,iar Robert are 2 ani jumate si deocamdata merge la clubul de joaca doar.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...