Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Tg-Mures (2)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by olim
salutare tuturor mai fetelor, astazi seara dormi la mine in casuta, era si cazu, ca o astept de 3 ani, nu?[bang][alcool], nu avem lumina, dar avem multe lumanari[hot] kover, ai primit mesajul meu cu telefoanele[;)] va pup pe toate si va doresc o seara faina tuturor[pup][hia] [gravi]+12
[flo]felicitari pentru casa! sint si luminarile bune,un pic de "romantism" nu strica da! am primit nr. de telefon,am sa te sun.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 294
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by kover nu sint eu aia.e coincidenta de nume.noi stam in 7 noiembrie,iar Robert are 2 ani jumate si deocamdata merge la clubul de joaca doar.
Scuze, in cazul asta, m-am inselat. Inseamna ca e doar o coincidenta, este la noi la sectia maghiara un baielet Robert, are 3 ani si vreo 4 luni si un fratior Krisztian, de aproximativ 1 an. Sorry.[:I]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

criss:las ca ne intilnim saptamina viitoare[zid]. deci ma repet:[red]2 iunie[/red],zi de intilnire,dupa-masa.la ce ora si unde?deocamdata a fost o idee weekend-ul.haideti sa ne mobilizam! Bianca:cum te descurci?servici,copiii,scoala?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by kover
criss:las ca ne intilnim saptamina viitoare[zid]. deci ma repet:[red]2 iunie[/red],zi de intilnire,dupa-masa.la ce ora si unde?deocamdata a fost o idee weekend-ul.haideti sa ne mobilizam! Bianca:cum te descurci?servici,copiii,scoala?
Si eu cred ca week-endul e o idee buna, mai ales ca vom merge cu copiii.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare tuturor[bis]fetlor, eu ma mut doar azi, ca aseara nu am mai avut timp[bang][bang] azi am semnat actele pentru casa, si va fi prima noapte in casuta noastra[:D].Si bebe are azi 13 saptamani, suntem puiuti mari[;)] va pup pe toate si va doresc o seara frumoasa[bis] [gravi]+13
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata![cafea]este servita. intru acum sa va salut.acum fierbe pilaful,asa ca pina se trezesc copiii am un pic de timp.azi mergem la bunica sa o "ajute" Robert la facut cozonac.ii place la nebunie in bucatarie.el ii responsabil cu curatatul cepei,spalatul legumelor,iiplace sa spele vasele(dupa care le spal eu cind el nu vede).e harnic baiatul:ce nora incintata o sa am[:D](oare o sa apuc sa fiu soacra?). o zi buna, 2 iunie:zi de intilnire!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by kover
buna dimineata![cafea]este servita. intru acum sa va salut.acum fierbe pilaful,asa ca pina se trezesc copiii am un pic de timp.azi mergem la bunica sa o "ajute" Robert la facut cozonac.ii place la nebunie in bucatarie.el ii responsabil cu curatatul cepei,spalatul legumelor,iiplace sa spele vasele(dupa care le spal eu cind el nu vede).e harnic baiatul:ce nora incintata o sa am[:D](oare o sa apuc sa fiu soacra?). o zi buna, 2 iunie:zi de intilnire!!!
Buna dimineata, eu am servit-o deja pe prima la 5, acasa, acum ma gandesc sa-mi mai fac una.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by kover ce nora incintata o sa am[:D](oare o sa apuc sa fiu soacra?). o zi buna, 2 iunie:zi de intilnire!!!
Vai, deja te gandesti la asa ceva? Se spune ca noi mamele de baieti suntem soacre rele si geloase [:D]. Ramane de vazut peste vreo douazeci si ceva de ani.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare tuturor[bis] fetelor, noi azi plecam spre romania, asa ca eu nu voi mai intra o buna perioada de timp.Sa ne vedem sanatoase acasa pe 2 iunie.Astept sa ma sunati sa imi spuneti si ora.Va pup pe toate si sa aveti grija de voi[pup][hia] [gravi]+13
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olim, drum bun spre casa [cool]. Eu nu am citit mare lucru, am inceput si serviciul, (un nou servici) plus ca maine am examen si intru in sesiune.[q] Azi am fost la Casa de Cultura Mihai Eminescu pt ca e un targ de haine si m-am intalnit cu Iube2001 in parc, ea m-a recunoscut, defapt spunea ca l-a recunoscut pe Dani. Are o minunatie de fetitza cu ochi albastrii[olala][pup]. Nu prea am stat la povesti, Dani mi-a cazut intr-o balta plina de noroi si era ca un purcel[ups], plus ca trebuia sa ajung si acasa sa ii dau sa manance. Plus ca nu stiu unde mi-au disparut servetele umede din carucior, asha ca eram un pachet de nervi[bang]. Noroc ca mi-a dat o mamica, dar nu am reusit sa il sterg prea mult ca era plin pe picore si maini. Oana, concediu placut, daca se fac 20 pagini schimb eu pagina, in caz ca sunt prin zona si observ. Va [pup] pe toate, merg sa mai citesc ceva. Bianca[vampa] [9cer] , mami de Sandra( 8.07.1997)[zana] si de Daniel (17.01.2006)[auto] [url="http://s95.photobucket.com/albums/l125/miracol25/"]Albumul nostru[/url][foto][url="http://new.photos.yahoo.com/ursulici75/album/576460762384445598#page1"]Poze Daniel 1 An[/url][bis] [url="http://www.onetruemedia.com/my_shared?z=f72578dbdb5131bc04ec7&utm_source=otm&utm_medium=text_url/"]Filme[/url] [foto] [url="http://new.photos.yahoo.com/ursulici75/album/576460762380281802#page1"]Craciun 2006[/url][pegeam] [url="http://www.dropshots.com/biancas"] Poze Drop[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...