Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Clipe din trairile sufletelor noastre...(18)


Recommended Posts

Subscriu la ce a zis Gabitza......sau apelez la o vorba de-a batranilor: duca-se pe pustii!

 

E greu,e foarte greu,dar acum,cand au trecut ceva ani si ma uit in spate,ajung doar la aceeasi concluzie: timp pierdut! Pe care nu ti-l mai da nimeni inapoi!

 

Bafta,Daria! (asta e numele tau,nu?)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BRENDAid="purple">

 

 

FOREVER YOUNGid="red">

 

 

 

[EU]Sa avem grija de viitorul copiilor nostriid="pink">[RO]

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAIid="limegreen">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 139
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Da, e al nabii de greu si-mi pare rau pt pc [:D] Imi va fi foarte greu fara el, imi va lipsi la nebunie [q][:D] Mi-a tinut companie in toti acesti ani ... [:D]

Amu` pe bune, tre` sa-mi cumpar un pc si-l voi achizitiona saptamana viitoare , pe rate, of corz [bis]

In rest ... astept ziua de maine, desi ma paste asa o urma de plans ... sa vad cum rezist [hot]

 

 

________________________________________id="red">

Daria &id="Trebuchet MS"> [zana]id="red"> GIULIAid="Trebuchet MS">_(2004_08_16)id="Trebuchet MS">id="red">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A fost groaznic. Am plans toata ziua. Dar a plecat. Nu ne-a spus unde. Si-a luat absolut toate lucrurile. Nu a vrut sa lase cheia de la apartament, dar l-am determinat eu.

Daca ar fi spus macar un cuvant ... ca na, haide sa ne mai gandim ... nu l-as fi lasat sa plece.

Nici macar nu i-a trecut prin cap cred.

Trist, foarte trist. Cred ca e bucuros acum ca a scapat de probleme ...

Oare cand isi va aminti ca totusi are un copil?! ...

 

 

________________________________________id="red">

Daria &id="Trebuchet MS"> [zana]id="red"> GIULIAid="Trebuchet MS">_(2004_08_16)id="Trebuchet MS">id="red">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ziua buna sper sa ma primiti si pe mine in randurile voastre sa va spun pe scurt cum am ramas singura... una bucata prieten a plecat din casa acum 1 saptamana jumtate , nu stiu unde s/a dus si nici nu ma intereseaza... de cand a plecat nu a sunat sa vada ce face fata ( avem impreuna o fetita de un an si 6 luni) Pana acum am rezistat bine si sper sa se intample asa si pe viitor, mai rau este ca Timeea a inceput gradinita si eu sunt in concediu, asa ca beneficiez de mult timp liber si imi cam zboara gandul Cati & Timeea (20 martie 2006 ) A sti, a putea sã te opresti exact unde trebuie, iata marea putere in viata
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asta a fost , dar stiu ca viata este frumoasa si merita traita nu ma las asa usor dobarata, nu ii dau satisfactia asta mamagiuliei/[pup] si sa/ti dea Dumnezeu putere ca sa poti merge mai departe Cati & Timeea (20 martie 2006 ) A sti, a putea sã te opresti exact unde trebuie, iata marea putere in viata
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mamagiuliei
A fost groaznic. Am plans toata ziua. Dar a plecat. Nu ne-a spus unde. Si-a luat absolut toate lucrurile. Nu a vrut sa lase cheia de la apartament, dar l-am determinat eu. Daca ar fi spus macar un cuvant ... ca na, haide sa ne mai gandim ... nu l-as fi lasat sa plece. Nici macar nu i-a trecut prin cap cred. Trist, foarte trist. Cred ca e bucuros acum ca a scapat de probleme ... Oare cand isi va aminti ca totusi are un copil?! ... ________________________________________ Daria & [zana] [url="http://family.webshots.com/photo/2101180020059491989HUtsSY"]GIULIA_(2004_08_16)[/url]
[xx(] de ce ai plans??? pt ca omul care te-a facut sluga lui, ti-a facut viata un iad, a disparut din viata voastra? El si-a ales un drum, ti-a impus si tie acel drum (adica sa traiesti fara el, sa fii singura cu Giulia) mai bine nu comentez ca ma ia valul[bang] Cati, imi pare rau ca ai ajuns si tu la noi, iti doresc multa putere, capul sus!!!! Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002) [url="http://cards.webshots.com/invite/pickup/132151376FICi/album/559662607HquaFl"]poze[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=97022&whichpage=1"] Totul despre alaptat![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...