Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

celulele stem


Recommended Posts

salut furnik [bis] Am revenit cu un raspuns Am facut si eu in sfarsit contractul si mii s-a dat si kitul de prelevare. Platesc in 3 transe si am stat foarte mult de vorba cu reprezentantul medical de la firma Biogenis. Uite nr reprezentantului:0720222280.Este o domnisoara doctor. Iti da toate detaliile si crede-ma afli lucruri interesante.[cool] Nu eram asa sigurra si nu stiam cine sunt dar ce mi-a placut este ca lucreaza cu laboratorul cel mai bun din polonia si in maxim 6 luni o sa fie un lab aici la noi in Bucuresti AAA..si ce mi-a placut este ca transporta sg acolo cu singurul transportator autorizat care face asa ceva. Va pup si sarcina usoara[gravi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 18
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

multumesc maronica! am vorbit cu domnisoara doctor, Ramona Stoian o cheama,si parea f draguta. am stabilit sa ma duc maine pe la ei pe la sediu ca e aproape de unde lucrez eu si pot sa trag o fuga pana acolo, mai fac si eu putina miscare plus ca vreau sa vad cum arata sediu ca as fi putut sa o chem pe ea la mine, dar mai bine e sa vezi tu cu ochii tai pe ce maini te lasi.nu? va povestesc mai multe dupa ce ma intorc de la ei! sarcina usoara si copii sanatosi![bis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Asa cum am promis ieri, astazi o sa va povestesc cum a fost intalnirea. Am ajuns la sediul lor astazi pe la 2 jum, domnisoara doctor ma astepta, e asa cum ma asteptam - o draguta.La ei la birou ajungi putin cam greu ca trebuie sa intri intr-o curte si apoi sa urci pana la ei, la etajul 2. Sediul arata bine dar si mai importanti sunt oamenii care lucreaza acolo, de la domnul director pana la operatori si secretara sunt numai tineri cu care poti vorbi deschis si care iti raspund la orice intrebare. Sincer m-am simtit f bine la ei.Am discutat mai bine de jum de ora...si m-au convins. ramane sa-mi conving si eu sotul( nu cred sa fie vreo problema)si sa mergem amandoi sa semnam. Maronica iti multumesc din nou! Nu o sa stau sa scriu tot ce am discutat cu ei dar daca aveti vreo intrebare si pot sa va raspund, o sa o fac cu mare placere. Sau si mai simplu pentru voi sunati direct la domnisoara doctor si o sa va spuna ea tot ce vreti sa stiti. Astept sa-mi spuneti voi ce parerea ati avut! Va pupic! [grasa]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna! daca doctorul sau moasa pot face prelevarea, adica daca au fost instruiti in prealabil poti sa inchei contractul si cu o saptamana inainte sa nasti,daca nu...poate sa mai dureze inca o saptamana maxim pana sa li se faca instructajul. dar de ce zone zici tu? stiam ca firma asta din bucuresti face recoltari in toata tara dar nu stiam ca e impartita pe zone.are mai multe sedii in tara? sunt mai multe numere de telefon? sarcina usoara!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...