Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Suceava!!! (17)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 295
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neatza![cit] Am pus de-o cafelutza, e fierbinte...mai vine cineva, sau doar eu cu Miruna? (s-a invatat motzata sa-mi tot miroasa "cafiaua" in fiecere dimineata...) Mai iese cineva azi prin parculetze sau totta lumea e la serv? ca si io tre' sa plec pe la 11 da' dupa 4 sunt pe-afara...dati si voi un semn poate ne gasim, urc Miruneatza intr-un maxi-taxi si ajungem si noi cumva! P.S. Are un botic umflatzel....a reusit sa se impiedice bine-bine, mai-mai sa-mi strice parchetu'!si culmea ca n-a plans! ...in schimb trage cate-un plans de o ora de la masele...[bang] http://www.pagina-mirunei.piczo.com
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, hai ca astazi vin si eu la cafea ca am dormit cam pe sarite ca am tot pazit-o pe daria. S-a foit toata noapte, nu am mai facut asa tare febra dar tot nu e ea in apele ei. Astazi am mai facut si o tura prin tot cartierul Obcini cu autobuzul ca astia nu scriu traseul exact si cand eram mai grabita am facut promenada[bang]. Emushiin ce parc iesi de obicei? Astazi nu cred ca ies dar pe viitor. Maine nu am cu cine sa o las pe Daria ca mama inca nu e refacuta complet si nu as duce-o la ea. Uneori imi vine sa renunt la servici (dar sunt constienta ca nu se poate). Voi aveti idee prin Suceava cam cat costa o bona de 8-9 ore? carmen & ana (04.11.2002) & daria (22.12.2004) Regretul zilei de ieri si grija zilei de maine ne fura bucuria zilei de azi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

carmen te cred, si eu cand sunt mai grabita o patesc cu autobuzele... am facut si eu turul sucevei de cateva ori, de obicei cand sunt deja in intarziere o patesc si cu autobuzele astea... noi stam in centru langa Dom Polski (teatru etc), asa ca de obicei iesim prin parc pe-acolo....si la casa de cultura.... mai rar la steaguri ca mi se pare ca bate prea tare vantul...ce sa zic,pe-aici pe-aproape...am mai fost si pe la universitate, dar mai rar (nu prea mai am tupeu...in ianuarie ne-am intors cu o rubeola, si parca ma strange in spate cand ma gandesc...) http://www.pagina-mirunei.piczo.com
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

emushi, carmen, daca n+as avea asa de multe activitati, zau ca mi-as deschide o babysitarie, asa, neoficiala, pentru prietene.. daca ramin fara servici dupa februarie 2008, zau ca ma gindesc serios la varianta asta !!!! emushi, si eu am locuit linga Dom Polski acum o suta de ani ! dar pe vremea aia ii zicea Ateneul Ciprian Porumbescu ! am stat in bloc cu Cornel Angelescu, e cel mai celebru exemplu care imi vine acu in minte... apoi ne-am mutat pe Aleea Marasesti, apoi pe Zamca, apoi in George Enescu peste drum de Liceul Sanitar, apoi era cit pe ce sa ajungem iar pe Zamca dar am aterizat in fundul Obcinilor... apropo, Carmen, bine ai venit la noi in cartier, stiu ca a fost doar in trecere (in trecerea autobuzului) dar daca stiam ca apari iti ofeream... din mers... o cafea fierbinte ! emush, daca nu ma apuca lenea intre timp iesim si noi spre centru... deocamdata ies si eu ca am de rezolvat cite ceva-uri mai iese cineva ? de prin zamca, poate ? pupici, multi si caldurosi, ciorchinosi si zgomotosi [pup] ps - ufffff, in ultima clipa mi-am amintit ca nu trecusem parola si ID-ul, iar pierdeam frumusete de mesaj , noroc ca am dat repede Back cind mi-a aparut mesajul de eroare... M-am salvat !!!!!! Ioana si maimutzica Zamfiruca (7 02 2006) "Ne nastem uzi, goi si flaminzi... Abia dupa aceea lucrurile se inrautatesc ! ..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai fetitelor cochetelor, care are in biblioteca volumul lui Sadoveanu, Hanu Ancutei, uitati-va ce urmeaza dupa "Iapa lui Voda", care e urmatorul titlu si spuneti-mi si mie, please please please ! Ca ma contrazic cu un coleg si nu am timp sa merg la biblioteca sa caut. Ioana si maimutzica Zamfiruca (7 02 2006) "Ne nastem uzi, goi si flaminzi... Abia dupa aceea lucrurile se inrautatesc ! ..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pentru prognoza pe 15 zile la Suceava http://wwwa.accuweather.com/world-index-forecast.asp?partner=accuweather&traveler=0&locCode=EUR|RO|RO035|SUCEAVA Ioana si maimutzica Zamfiruca (7 02 2006) "Ne nastem uzi, goi si flaminzi... Abia dupa aceea lucrurile se inrautatesc ! ..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt foarte multumita de Colonix. Am o luna de cand il folosesc... Este f bun si ma simt bine, am acum gura prospata, burta usoara si ma simt f bine.[bis] Am folosit in prima luna produsele de detoxifiere de la Forever care mi-au readus echilibrul in organism. Apoi am folosit Colonix...si este Ok...il recomand tuturor... In continuare voi lua din nou produse de la Forever pentru reechilibrarea organismului... Ilinca gasesti la mine pe blog o biblioteca virtuala la Cadouri... Va doresc toate cele bune si multa dragoste ... [url="http://blogulmeu.ro/simina/"]Jurnalul meu[/url]
Simina [zana] cu Teo (7.06.2006)[copil] ,Diana (30.05.2003) [huta]si Andrei (10.04.2001)
[grup]Fiecare om pe care l-am iubit si pe care nu mai pot sa il iubesc e pentru mine un pas spre moarte. Asa ca voi aceia ce stiti ca meritati dragostea mea aveti grija sa nu ma ucideti!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...