Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Suceava!!! (17)


Recommended Posts

Wow, lume noua....bine ati venit fetelor! Dana, astept si eu cu nerabdare povestea nastrerii....ce simpatica trebuie sa fie Ania si mandra de surioara ei. Liadorian felicitari pentru fetita...nastere usoara si sa va bucurati de ea. Iliuta, ma bucur ca esti bine si iti urez spor la treaba. Ilincalif...tu ce mai faci....ne lipsesti! Carmen, fetele tale ce mai fac? Crengu, sper ca au trecut necazurile tale... Va pup pe toate! Ana si Bianca-iubita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 295
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Lara ce frumoasa e Ioana; uau ce mi-e dor de plimbari cu carucioarele, Dana exerseaza din nou [:D]. Fetele mele sunt bine, Daria e mucoasa si tot zice " sunt ialasi lacita"; sunt haioase foc dar pot fi si rele si obraznice din cand in cand. Hai promite ca intri mai des sa mai stam de vorba. ce imi place ca ne inmultim [bis]. Eveline ai inceput lucrul la casa? cum merge? carmen & ana (04.11.2002) & daria (22.12.2004) Regretul zilei de ieri si grija zilei de maine ne fura bucuria zilei de azi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eheheee, fetele cochetele, lipsesc si eu doua zile si vad ca scrieti la greu, si e plin de lume noua si de fetite frumoase... ati observat ca la noi e matriarhat ? (poate e cazul sa ma suflic sa ii fac un fratior Zamfirucului ? [zz]) Salutari si pupici mici, dar zgomotosi tuturor Noi sintem in plina forma, doar cu timpul stam mai prost ! Ca si cum n-aveam destule, cu scoala, cu-ale casei, cu Zamfirucul, ei bine mi-am gasit si ceva de lucru, acasa,ca sa profit si de prezenta maimutzelei... asa ca daca stiti cumva cum s-ar putea intinde ziua ca elasticul sa o fac de 48 de ore, tare mi-ar prii ! Azi era sa adorm pe banca, in parc... batea soarele asa frumos, Zamfirucul a adormit in carucior, intr-o pozitie imposbila ca de obicei, iar mie mi-a cazut cartea din mina, carte din care am reusit totusi sa citesc vreo 12 pagini... la a 13-a mi-am dat seama ca am citit un paragraf de 3 ori si n-am priceput nimic, asa ca am inchis. Si cartea. Si ochisorii. Dar i-am deschis imediat...cu spaima ca ar putea tiganii sa-mi fure copchila... ca erau vreo 3 puradei si 2 cu fuste inflorate bine, si vreo 3-4 mustaciosi bruneti care vorbeau asa tare de parca erau singuri pe lume... deci m-am verticalizat rapid si pentru prima oara in viata mea am invidiat aurolacii care dorm fara nici o grija pe banci, la soare !!!! (glumesc, of course. vai de mama lor, cum sa ii invidiezi?) miezul noptii... deja ? miine dau eu cafeaua, la prima ora... ma trezesc la 7, ca la 8 is deja la universitate.. pina la 6 seara... asa ca v-o dau de pe acuma, si ce daca se raceste pina dimineata ? cica rece e mai putin "ridanta" ! asa ca pofiti aici : [cafea][cafea][cafea][cafea] v-am pupat ! Ioana si maimutzica Zamfiruca (7 02 2006) "Ne nastem uzi, goi si flaminzi... Abia dupa aceea lucrurile se inrautatesc ! ..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen, de intrat pe-aici intru destul de des, mai greu mi-e sa mai si scriu cate ceva, dovada si ora la care scriu acum. Si eu tanjesc dupa vremurile cand erau fetele mici si le caram peste tot dupa noi... Era frumos. Mie inca mi-e greu sa cred ca Dana e din nou la capitolul asta, mi se pare extraordinar! Abia astept detaliile :D Imi pare rau ca Daria e racita, sper sa-i treaca repede. Multa sanatate! Va pup. Pofta buna la cafea! Lara [url="http://www.piczo.com/JoMacaroana?cr=7&rfm=y"]POZE IOANA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...