Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Suceava!!! (17)


Recommended Posts

Buna dimineata! Vin si eu la [cafea] (Anamea, multumesc!) Meg, bine ai venit in Suceava! Doina, [flo]! Kali, am vazut ca deja ti-a raspuns Ioana, chiar acolo e cabinetul dr. Dragoi. Eu tot la el am fost... Alexandrina, mamica, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006), ingerasi [URL="http://good-times.webshots.com/photo/2384288200100505241qrzzkW"]poze cu noi[/URL]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 295
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata!! Am si eu cinci minute libere, asa ca pentru "raport". Ilinca a facut febra destul de mare doua zile la rand, dr. a zis ca nu "vede" nimic, adica nici la urechi, in gat, la plamani nimic, n-are semne de infectie urinara... I-am dus preventiv un pp la analize, imi zice dupa-masa ce si cum. In rest, incep sa ma ingrozesc de inceperea gradinitei, ca Ilinca devine pe zi ce trece mai obraznica atunci cand vorbeste cu noi. Dupa week-end se mai repara treaba, da' in timpul saptamanii (din cauza ca bona nu prea aplica reguli de teama sa n-o respinga duducuta) e jale. Sa vezi distractie la gradi!!! De fapt cred ca fiind si eu atat de obosita, mi se pare ca toata lumea ar trebui sa fie ceas in jurul meu. Am o "pana de curent". Cam asta e in linii mari, astept sa plec in concediu in mai, si la gandul ca plec fara gaza parca as vrea sa tot aman. Ma duc sa ma fac om al muncii pe ziua de azi. Poate ajungem si noi duminica in parc sau unde va intalniti voi, da' nu promit. Va pup si sa aveti o zi super! Si "La multi ani!", felicitari pentru bebelasi si tot ce mai tre sa urez tuturor pe care i-am "ratat" in ultima vreme.[iartama]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Saru'mana pentru raspuns![pup] Ilincalif, pup pentru amintiri... Anamea, mai ai cafea? Turtita, multa sanatate puiului. Deci, fetili, ramane pe duminica, ora 12 ( in jur de... nu-i cu ora fixa ca nu-i cum)? Unde? In centru, vis-a-vis de chioscul Betty, sa ne rasfatam putin? Spuneti si voi... pentru noi ar fi perfect, mai ales ca suntem aproape si de piscoturile de la Bristena si scarile rulante de la Bucovina[:I]. Sa stiti ca noi suntem cu tati la purtator. Oana, mami de bebish Alexia (25.12.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! In primul rand le urez bun venit noilor fete! Meg, bine ai venit in Suceava, sper sa ne vedem. Sambata e ziua soacrei si mergem la un gratar, dar nu s-a hotarat daca sambata dau duminica, deci nu promit ca vin. Dar voi incerca. As vrea foarte mult sa te cunosc si pe tine, Kali,dar si pe noile fete. Si as vrea tare mult sa-l vad pe micutul Matei.[copil] Meg, eu vineri am program pana la 13, deci as putea trece prin parc sa te vad daca esti( daca ai putea sa vii la patinoar sau Institut ar fi super). Astept sa vina acest sfarsit de saptamana caci voi avea 4 zile libere legate si vreau sa ma odihnesc cat mai mult.Sufar de obeseala cronica sau astenie de primava sau lipsa de multe prin organism, deci sunt super obosita mai mereu.[:(] [url="http://photos.yahoo.com/ph//my_photos"]Bulgaria 2006[/url] Crengu, mami lui Cristian
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

meg, tu trebuie sa fii deja in parc, pe cind noi, uite, abia ne dezpijamalim ! s-a trezit zamfirucu azi dimineata devreme (5) si a inceput sa certe pe toata lumea, asa ca i-am inchis gura cu un bibe mic de suc de mar*morcov*portocala )facut de moi) diluat pe din doua cu apa, asa ca biberonul de lapte l-a liorpait abia la 8... de aici rezulta cu urmatoarea masa e pe la 12 iar demarajul spre afara nu va fi inainte de 12,30... tinem legatura si ne bipuim negresit.... anamea, sarumina pe obraz pentru cafea, e grozava ! fetite cochete, va pup, am fugit la zamfiruc, avem program de rostogoleli, chicoteli, gidileli si alte -ileli.... grozav ii place ! cu cine o semana copchila asta oare ? sssttt, nu mai ziceti la nimeni !!!! [pup][pup][pup][pup][pup] Ioana si maimutzica Zamfiruca (7 02 2006) "Ne nastem uzi, goi si flaminzi... Abia dupa aceea lucrurile se inrautatesc ! ..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu am mai intrat de mult aici! Ce de lume noua... Bine ati venit fetelor![cool][flo] Si eu intram anul trecut pentru prima data aici...Carmen sa traiasca...si eram fascinata de PAPUCII ZBURATORI...si Irinei... -Unde i-ai lasat? Acum am si eu nevoie de ei...bebe Teo ma termina de spate... Meg, esti o mamica puternica...ai venit acasa cu tot cu bebe...esti tare[mamica] Eu ies mereu pe Cartodrom cu copii...cu toti trei nu prea am curaj sa ma avant printre masini pe strazi...acolo alergam in voie...si asa bebe Teo a pipait pentru prima data iarba... Va doresc toate cele bune si multa dragoste ... [url="http://blogulmeu.ro/simina/"]Jurnalul meu[/url]
Simina [zana] cu Teo (7.06.2006)[copil] ,Diana (30.05.2003) [huta]si Andrei (10.04.2001)
[grup]Fiecare om pe care l-am iubit si pe care nu mai pot sa il iubesc e pentru mine un pas spre moarte. Asa ca voi aceia ce stiti ca meritati dragostea mea aveti grija sa nu ma ucideti!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Meg bine ai venit. Mi-ar place tare mult sa ne intalnim duminica dar ora 12 nu ne "aranjeaza" dar vedem noi. Cum se simte Matei acasa la bunici? Turtita si ANa isi mai ia nasul la purtare uneori dar pe de alta parte (vorba ta) suntem si noi stresate si obosite si haituite si nu mai avem chef de copilarii. Citeam ce a scris Ilinca ca lua cearsafurile bunicii pentru joaca, eeeee io nu stiu daca as fi asa calma. carmen & ana (04.11.2002) & daria (22.12.2004) Regretul zilei de ieri si grija zilei de maine ne fura bucuria zilei de azi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bun-venit, Meg![bis] Cum s-a descurcat Mateias cu drumul? Ati venit cu masina? Si noi am plecat spre Targu-Mures cand avea Miruna 5 saptamani, a dormit aproape tot drumul... Daca ai chef sa-ti revezi o veche colega.....eu maine lucrez dupa-amiaza, de la 1 (de fapt cam atunci adoarme si Miruna)[desi nu prea am chef de mers....dar am cam chiulit zilele astea asa ca n-am ce face.] Daca iesiti pe la 11-12 da un semn, ceva, whatever...poate ne-ntalnim, mi-ar placea sa va vad. Noi mai iesim si dupa-amiaza dar probabil e cam tarziu, dupa 4-5...depinde cum e vremea, azi ne-a prins ploaia si ne-am intors suparate acasa. :P Pupici, Ema http://www.pagina-mirunei.piczo.com
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

simina, tu stai in zamca, am retinut bine? pai si eu la fel! hai sa ne vedem pe aici, ca mi-e mai comod..mai, sunt niste trotuare ingrozitoare in oras..pana sa merg cu caruciorul nu observasem...
[url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=80909"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![flo][/url]
[url="http://dexonline.ro/corect.php"]asa da, asa nu![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, fetelor. Eu am locuit in Suceava doar cativa ani, dar mi-a ramas lipit de suflet orasul asta. Va vad vorbind de parcuri, locuri de joaca si de locuri atat de bine cunoscute de mine si ma apuca un dor... Ilincalif, parca ai descris traseul meu de acum 4 ani, cand ieseam cu fiicamea la plimbare... Cat de frumos era... M-am mutat in Botosani anul trecut si de atunci am revazut orasul doar in trecere :( E un oras foarte frumos, parca e proiectat special pentru mamici si copilasi, ai de ales unde sa iesi la plimbare, n-ai cum sa te plictisesti. Sunteti norocoase! Carmen, vad ca Dana n-a mai dat pe aici. Stii ceva de ea, v-ati mai intalnit? Ce mai fac fetele? Se tin de nazbatii :D? Ioana, in ultima vreme parca se cam abtine, dar nu-i iese tot timpul :) Sa mai pui poze cu ele! O zi buna la toata lumea! Lara [url="http://www.piczo.com/JoMacaroana?cr=7&rfm=y"]POZE IOANA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...