Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate (62)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

'neata! nu stiu cum e in Iasi, dar la Miroslava e de vis [bis], dimineata totul era alb, pufos si neintinat de masini, gaze sau alte chestii nocive...pacat ca inca n-am luat sanie (dar ne ducem azi) copilul meu e ultra super mega fericit [bis] Va servesc si eu cu un ceai fierbinte cu lamaie [cit] aime si [copil] Vladimir
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by adi69 Am schimbat perna si mi-au mai trecut durerile de cap insa au reinceput cele de coloana...nu mai inteleg,salteaua e tare,perna e de aia cu scobitura...ce mai vrea? Adriana
Adi si eu sufar de aceeasi durere. Dar tinand cont ca am cifo-scolioza si lordoza[bang] e de inteles. Eu mi-am cumparat perne cu scobitura din metro. Ma gandeam ca dac-as avea timp (da, vezi sa nu!) tare bine mi-ar face niste proceduri balneologice, un piculet de masaj... Eh, vise! cristina d. [url="http://www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1"]Motaneii mei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alice,pernele le-am luat din Metro,mai demult.Nu mi-a recomandat medicul,le-am luat noi,tot incercand perne mai comode,anul acesta am luat 3 feluri de perne(pene,buret,bilute de poliester) Cristina si eu am probleme cu trei vertebre la coloana,trebuia sa fac proceduri si nu am mai ajuns..Am vazut sambata la expozitia de amenajari niste fotolii ptr masaj,am si probat doua...mmm..nu ma mai dadeam sculata de pe ele,poate vine mos Neculai cu unul sau mos Andrei..sau mos Craciun..macar unul din ei..[:D] Cristina(herra)pai .. deja se topeste de peste tot ..dar tu pe unde umbli? Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Avem zapada! Avem zapada! Avem zapada! Nu-mi dau seama cand a nins, pentru ca la 4 si ceva, cand m-am uitat eu pe geam, afara nu se intampla nimic. Si pe la 6.30 ma trezeste sotul si ma pune sa ma uit afara. Si eu nu vedeam nimic, ca eram chioara de somn... Si imi zice: zapada, nu vezi? Sa vedeti ce repede m-am trezit!!! Si pentru vreo ora n-am mai putut adormi la loc. Stateam ca cei mici la geam si ma uitam afara. Eram sigura ca se topeste pana cand ma trezesc eu de tot, asa ca am profitat de moment. Cum zicea si Aime: era zapada neatinsa! Darriaaaaaaaaaa!!!!!!!!!! Ai vazut ca a nins pana la urma??? Cum a reactionat piticuta?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by adi69
Alice,pernele le-am luat din Metro,mai demult.Nu mi-a recomandat medicul,le-am luat noi,tot incercand perne mai comode,anul acesta am luat 3 feluri de perne(pene,buret,bilute de poliester) Cristina si eu am probleme cu trei vertebre la coloana,trebuia sa fac proceduri si nu am mai ajuns..Am vazut sambata la expozitia de amenajari niste fotolii ptr masaj,am si probat doua...mmm..nu ma mai dadeam sculata de pe ele,poate vine mos Neculai cu unul sau mos Andrei..sau mos Craciun..macar unul din ei..[:D]
nu stiu cat e un scaun pentru masaj, banuiesc ca e destul de piperat pretul; eu mi-am luat de la metro 2 aparate de masaj Ufesa ( unul cu brat pentru pentru diferite parti al corpului si altul pentru picioare); amandoua au costat aprox. 120 de ron, erau la oferta speciala, nu stiu daca mai sunt si acum; cel pentru picioare ii place sotului meu, iar cel cu brat ma ajuta cat de cat pe mine cand nu ma lasa durerile de picioare si spate ALICe[flo][flo][flo] [url="http://forum.desprecopii.com/forum//photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=36353&cid=33114"]eu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

uite aici; sunt primele doua; dai click pe fiecare pentru detalii: http://www.ufesa.ro/catalog.php?sid=66 ( nu uita sa intri cu internet explorer, cu mozzila firefox sau alte asemanatoare nu potim vedea pret si detalii) bine, sa nu crezi ca se compara cu un maseor sau cu un fotoliu din cele care ziceai, dar macar te mai relaxeaza un pic; apropo, cat era scaunul de care ziceai? ALICe[flo][flo][flo] [url="http://forum.desprecopii.com/forum//photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=36353&cid=33114"]eu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ralnied1 Darriaaaaaaaaaa!!!!!!!!!! Ai vazut ca a nins pana la urma??? Cum a reactionat piticuta?[/b][/green]
Ral, vazui ca a nins. La 5 era zapada. La 13 cand am scos pitica afara(doar atunci am putut fiindca am fost plecata dimineata) nu prea mai era zapada. Asa ca o asteptam pe urmatoarea.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...