Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate (62)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La multi ani sarbatoritilor de astazi: Adriana -- adi69 Andreea -- mexxa Andreea -- amironeanu Andrei -- sotul Lilianei -- lgireada Andreia -- Darria Vladimir Andrei -- aime Andreea -- Nora Robert Andrei -- mariussimiuc (Miha) Timeea-Andreea -- acvi Andrei -- ionika Stefan Andrei -- lullabay David-Andrei -- anasol La multi ani tuturor celor care petrec azi, de Sf. Andrei!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Referitor la un mesaj mai vechi - am gasit batiosta bebelusului la farmacia Dona de langa Piata Nicolina - merci mult mult pt indrumare caci nu mai aveam putere sa umblu din farmacia in farmacie - simteam ca sigur la urmatoarea farmacie voi lesina si nici nu mai ajung acasa la micuta mea; asa ca, mi-a folosit foarte mult indrumarea voastra; Acum am alta intrebare - s-a intamplat sa aveti nevoie de masca din aceea pentru aerosoli? sau pentru astm? Micuta mea are indicatie sa faca aerosoli si eu nu am gasit aceasta masca decat la magazinul de tehnica medicala din spate de la Hala; numai ca vreau sa va intreb daca ma puteti sfatui astfel incat sa aleg una mai buna sau mai eficienta, nu stiu ce sa zic - si asa imprumut banii ca s-o cumpar, macar sa rezolv problema; Diana are secretii foarte bogate in gatut si, dupa ce am scapat de cele din nas, inca avem probleme si mi-e groaza ca ii pot bloca respiratia la un moment dat; Imi puteti da un sfat? Am vazut de curand un model intr-o revista si se numea - cu piston, facuta de Laika. Inteleg eu bine ca au aparatura buna? Poate sa ma sfatuiasca cineva? Merci Cel mai mare bine pe care il poate face un tata copiilor sai este sa o iubeasca pe mama lor!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim de urari tururor, Ralu [pup] nu uiti niciodata [;)] si le transmitem si noi sarbatoritilor de azi, numai bine si petrecere frumoasa. Aseara am vb cu mamica Miha, se dezmeticise mai bine, inca nu-si vazuse bine fata, azi urmeaza marea intalnire [:I]. [s] si ptr cel mai prospat fratior Robert, care e si Andrei. aime si [copil] Vladimir
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by aime
Multumim de urari tururor, Ralu [pup] nu uiti niciodata... [;)]
cu mult drag, Aime...[;)]
quote:
Originally posted by aime [s] si ptr cel mai prospat fratior Robert, care e si Andrei.
Asa imi aminteam si eu... dar nu eram sigura... Si la ora aceea chiar nu mai aveam puterea sa caut... Si-asa am facut o gafa cu Adriana. Noroc de Elbi ca m-a scos la liman. [url="http://community.webshots.com/user/ralnied1"]Foto Ralu[/url] [url="http://www.youtube.com/watch?v=5Ou0GL1AEzk"]Colind pentru parinti[/url] [url="http://www.youtube.com/watch?v=xAgN6n2Pvns&NR=1"]E noaptea de Craciun[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...