Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate (62)


Recommended Posts

Miha,nu e nici o legatura intre cafea si anestezie! Fumatul asisderea,iar alcoolul,doar daca esti alcoolic nu se prinde[:D]anestezia! Ideea e ca tu faci ce crezi ca e mai bine pentru sanatatea ta si a bebelusului, dar cafeaua nu cred ca are impact asupra anesteziei! Daca iti este pofta si bei jumate de canita nu se intimpla nimic! Pupici si multa sanatate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Elbi, maini bune, dar pana la urma n-au mai avut curaj sa-l tina ca prea facea febra si erau speriati de numa, numa. Asa ca am plecat val-vartej ieri, ne-am intors azi cu tot cu copil, care vazut de d-na. dr. Preda are si amigdalita pultacee si otita si s-ar parea ca si varicela, dar care n-a apucat sa iasa bine din cauza antibioticului. In seara asta mergem si la dr. Siminiceanu sa vedem ce ne mai spune. Oricum suntem varza si eu si barbata-meu, obositi si cu sfarsitul de an la serviciu e full, asa ca nu stiu ce o sa fac. Probabil o sa-mi iau concediu de ingrijire a copilului, o fac ceva treaba de acasa, cat imi permite matza cea mica iar mai mult ma rog sa se faca sanatos plus sa gasim o femeie sa stea cu el. Herra, am dat si eu anunt la ziar, cred ca am primit vreo cinci telefoane, una care n-a fost multumita de unde stam, alta cu care trebuia sa ma intalnesc si mi-a dat un reper de am stat jumate de ora cu tot cu copil sa o asteptam, isi lasase mobilul acasa, tot aventuri. Si am zis ca poate tot prin zona sa stea ca e mai comod pentru ea sa ajunga. Apropo, cam cat cer? Eu am zis ca spun 5 mil si daca mai cer ceva, dau in functie de cat de mult imi place si nu vreau sa o pierd. Pupici si va tin la curent cu ce imi spune dr. Constanta si Calin Calin - cel mai frumos poem al vietii noastre
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu cred ca am primit vreo 30 de telefoane, si nu exagerez...nu am avut eu putere sa ma intalnesc cu toate, le-am mai triat si in functie de zona, de impresia lasata la telefon... poate din cauza ca e Vlad mai mare, le convine mai mult...nu stiu. dar cam ezitau cand aflau ca vreau sa aiba program de 10 ore. multa sanatate lui Calin, sa ne povestesti ce-a zis Dr. S.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara! Va rog sa ma ajutati, daca puteti: caut sa inchiriez pentru revelion pensiune cu minim 5 camere si bucatarie sau apartament cu 4-5 camere , cam 5 nopti, in zona de munte sau oricum, aproape! Daca aveti vreo cunoastinta care inchiriaza, va rog, un numar de telefon! Multumesc din suflet! MADALINA si SOFIA MARIA(12.08.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, Suntem bine acum, adica fara febra mare, facuta iar de dimineata. O amigdalita de speriat, hotaram azi daca mergem pe klacid sau injectabil. In rest e vioi dar bea cam putin. Carmen, nu se deschide linkul bine. Despre ce e vorba? Herra. asa e, sunt vreo doua doamne de prin zona care erau interesate sa stea cu copii, dar au zis ca e prea mic la 2 ani jumate. Iar ele prea in varsta. N-am mai reusit sa ma vad cu doamna din vecini ca am fost ocupati cu vizitele la dr. Sper totusi sa gasesc pe cineva, ca ma intelege la serviciu, cat ma ntelege dar nici sa depasesc masura. Crezi ca e OK cam cat as da? Si eu am nevoie poate intr- zi mai mult, dar in alta poate mai putin. Sa ma tii si pe mine la curent daca gasesti prin ziar, poate mai incerc si eu asa. Merci. O zi buna, sa aveti parte de sanatate. Constanta si Calin Calin - cel mai frumos poem al vietii noastre
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina, cred ca e vorba de vestitul formular E 112, parca, cel pe baza caruia, ai dreptul la tratament in strainatate gratis si despre care se tot vb zilele astea la TV (eu am vazut la Miezul problemei, pe National TV). Carmen a deschis un subiect la generale, subiect care s-a inchis ptr ca deja se discuta. aime si [copil] Vladimir
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acvi multumesc frumos[flo],ma duc sambata. Daria si tie [flo] ,nu stiam ca este targ in iasi,chiar ma bucur,pana acum nu le am bagat in seama(targurile) dar acum cam e nevoie de cate ceva .... Miha,nastere usoara si bebelina sanatoaasa! O seara buna! Paula si iubirile ei! Stefana Raisa(d.n. 11.02.2005)si Cosmin Mihai(d.n.1.10.2006) [url="http://community.webshots.com/user/alipiticot"]poze noi[/url] http://pg.photos.yahoo.com/ph/paula_paduraru/my_photos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...