Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Am cam aceeasi problema


Recommended Posts

  • Răspunsuri 22
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by Alpha
era nemultumit de mine pentru ca nu faceam eu curatenie .Ca sa ii inchid gura am inceput sa fac curatenie Intotdeauna am avut grija sa aibe hainele spalate si calcate A inceput apoi sa imi reproseze ca nu gatesc .
Am si eu o curiozitate [}:)] - daca pur si simplu nu faci toate astea, ce se intimpla ?? te da afara din casa, te ia la bataie, sau ce? uite, eu sint mai originala (citeste intr-o ureche) dar de cind nu mai sint copil sa-mi spuna mama ce sa fac, nu-mi imaginez sa vina fie si brad pitt sa-mi spuna sa-mi mut fundul la cratita, sa-i spal wc-ul sau sa-i calc hainele. pen-ca daca stau cu un om, o fac pentru ca (si numai atita timp cit) imi face placere. cit stie si vrea sa ma faca sa vreau asta. daca ma confunda cu vreo bucatareasa, menajera ori cine-stie-ce creatura a carei unic scop in viata e sa-l serveasca pe maria-sa, ...[bruta] asta urmeaza. so, de-as fi eu in locul tau l-as contra tare si pe fata. e drept ca asta ar duce 99% sanse la o ruptura, dar stii .. ce-am avut si ce-am pierdut. jigodii/profitori nu-s greu de gasit. zi-i c-asa am spus eu, si daca nu-i convine sa intre pe forum [box] lucra tare sa devii independenta financiar si locativ si domnul sa-si cumpere o masina a timpului daca vrea sa aiba sclave. [haibat] amanda
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mama ,pai daca e asa...cauta de fugi cat mai departe(si cat mai repede!)[bang] ce e de religie musulmana?! Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Amanda: [:D] chiar ai fost tare , imi place cum le spui .Cam asa eram , si constransa de imprejurari am ajuns sa uit de mine si de felul meu de a fi . Ma zbat momentan sa devin independenta financar si sa imi iau talpasita de aici . Nu m-a batut si nici nu ma bate daca nu fac ceea ce zice el ci pur si simplu urla ca un descreierat .. Bineinteles ca la un moment dat imi sare si mie tzandara si ii raspund pe acelasi ton .Mai ales in situatii in care abereaza total.. Iti multumesc pentru vorbele bune si suportul moral caci este de folos. Lyvya
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Absolut, tu stii cel mai bine ce e de facut,care iti sunt prioritatile, noi aici ne dam cu parerea. Insa spre binele tau cat de repde poti PLEACA, iti spun ca lumea e plina de oameni demni de tot respectul si dragostea unei femei.Ce povestesti tu e prea de tot, revoltator...iti tin pumnii sa iti fie bine. Ps.e greu sa pleci cand nu ai unde, stiu...eu una am ales sa plec fara nici un ban in buzunar, nimic nu aveam, decat 200 euro imprumutati sa-mi pot inchiria un apart.ceea ce am si facut.mi-a fost greu, f greu vreo 2 luni si financiar si ...pe toate planurile, dar incet incet mi-am revenit, mi-am platit datoriile, si in final am ales sa plec din tara.Si bine am facut! [gravi]26+ [url="http://br.pg.photos.yahoo.com/ph/lucianna_ishiy/album?.dir=b4aascd"]haine gravidutzaaa[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lasa-ma sa inteleg... relatia este de 6 luni, timp in care a fost dragut si atent cu tine (cat timp?), a inceput sa faca mutre, ati hotarat sa faceti un copil, ai pierdut sarcina... nu ti se pare prea mult pentru doar 6 luni? mie da. si mi se mai pare ca daca dupa doar 6 luni relatia e asa cum e nu are nici o sansa. ca sa nu mai spun ca nu inteleg cum te-ai putut hotari sa faci un copil cu un om pe care il cunosti de cateva luni. eu zic sa te gandesti bine si sa pleci, nu e nevoie sa tragi undeva anume, iti faci singura un locsor al tau. p.s. faptul ca e indian nu are nici o relevanta. o ft buna prietena de-a mea e maritata cu un indian care e un sot si un tatic model, si asta dupa mai multi ani de casnicie. numai bine! [gravi] 31+ "Adevaratii prieteni sunt alaturi de tine in momentele frumoase ale vietii, cand ii chemi si in cele rele...cand vin nechemati."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adinel:a fost dragut si atent timp de 2 luni probabil .. dupa care a inceput perioada de :"1 zi cu soare urmata de 1 sapt. inorata".. [mariaj] Este mult prea mult pentru doar 6 luni .. nu doar "mult" .. Am sperat mereu ca poate nu este chiar asa cum s-a dovedit el.. insa m-am inselat .. Comportamentul lui din "momentele bune" te face sa mai speri .. dar eu sper in zadar.. Am ajuns sa ma gandesc pana si la faptul ca se comporta asa pentru ca vrea sa plec.. si ca sa nu para el vinovatul in terminarea relatiei , ma determina pe mine sa plec, ca asa am decis eu .. Lyvya
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lasa-l!!!Lasa-l!!!Lasa-l!!! Daca numai 2 luni a fost dragut cu tine iar 4 ti-a mancat zilele si un copil [q], cum te vezi cu el peste 15 ani de ex? Exista si altfel de barbati, ti-o spun eu, care nu am cunoscut o mie, ci doar vreo 2, dar sotul meu cu care sint impreuna de 15 ani si casatorita doar de 5 (adica stam efectiv impreuna), ma iubeste si acum si e dragut tot timpul….. si ia aminte, ca nu spal, nu calc, nu gatesc [:D], ca doar am acelasi program de lucru ca si el si aveam aceleasi drepturi, nu? Sint convinsa ca esti fata desteapta si poti trece peste asta, iti trebuie doar un imbold, iesi din firma lui si gaseste-ti drumul tau. Nu zic ca va fi usor, dar fa-o cat mai repede! Te pup si sa aud vesti bune! [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...