Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (32)


Recommended Posts

Neata dragele mele! Azi sunt cu 5% mai odihnita pentru ca la 23.30, dupa un somn de juma de ora, am coborat armata jos din pod si cu ultimele puteri am zbierat la consort sa ma ajute ca nu mai pot! Parea cam debusolat si se uita cam absent la mine, dar n-a comentat! Nu stiu fetele cum poate sa doarma cand cea mica urla langa noi. Asa ca sa zicem ca am reusit sa dorm de la 11.30 la 2. Incerc sa va raspund la fiecare, dar iertare daca uit pe cineva! Mire, te rog eu vino 3 zile la Galati si stai cu Liana noptile! Efect garantat! Se vindeca insomnia! Missy, cum sa nu accept sfaturi! La cat sunt de "odihnita" daca imi spune cineva stai in cap o zi si-o noapte ca dupa aia doarme fata, stau! Stiam de supozitoare, nu am folosit niciodata pentru ca am tot citit pe net ca nu e bine sa le folosesti ca se invata sfincterul lenes.Dar daca imi mai face faza 2 zile, sigur o aplic, ca nu se mai poate! Deocamdata mai am lapte, si sper sa ma mai tina cele 2 zile cat mai am de munca. Vicki, nu stiu ce sfat sa-ti dau cu Dani. Poate nu e nimic, dar e bine totusi sa vezi despre ce e vorba. Cred ca Cristina te poate lamuri mai bine, dar din slabele mele cunostinte de anatomie, inima nu doare. Cristina, ai fost la operatie? Va pup fetele si fug sa ma imbrac! http://community.webshots.com/album/560881623gNmLdS
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata si un mare LA multi ani pentru [blue]Andrei[/blue] si Andrele. sper sa nu fiti suparate pe mine ca nu am mai scris cam de multisor, dar nu am nici dispozitia necesara si nci prea mult timp. nici de citit nu am facut-o, nu da-ti! noi suntem bine , mutam toate organele in loc de mobila si folosim intestine pe post de corzi de la o harpa. eu va pupesc pe toate [pup][pup][pup] Giani [gravi]26+ [baietel] ca am dovada [url="http://bd.lilypie.com/Knvip3.png"]o fi chiar baiat?[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] pe aici. Fetelor am o durere ce cap ingrozitoare ,ma lupt cu ea de 5 zile,imi vine sa ma dau cu capul de [bang][bang][bang][bang].Nu mai stiu ce sa i-au sa-mi treaca. In afara de aceasta durere insuportabila de cap sunt bine.Astept cu merabdare prima de craciun si salamul sa ma duc sa-l sparg la cumparaturile de sarbatori[:D][:D][:D][:D][:D]. Nu stiu de ce ,dar astept cu nerabdare sarbatorile.Decate ori vad reclame cu mos carciun si cu zapada,ma emotianez atat de tare incat incep sa [q].Imi place enorm de mult reclama de la COCA-COLA,este superba. Va pup[pup][pup][pup][pup] pe toate cu mare drag si sper sa intru maine sa vb si cu voi. Apropo maine dimineata ma duc in vizita la mama. Va doresc de pe acum un weekend placut tuturor. annes Secretele si amintirile unei femei sunt un ocean fara fund,in care nu le vei gasi niciodata !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Weekend placut fetele! eu am asa o stare . . . alexia cu febra, maia fara chef de somn, iubi-bubi meu pe drum din germania. si la noi ii asa o vreme de iarna, a nins, pe drum s-a topit si apoi a inghetat. sper sa nu fie asa si pe autostrazi. oricum nu cred ca prea dorm eu la noapte pana il vad in casa. ii asa ciudat pentru ca in 7 ani si ceva cat avem de la nunta, e cel mai mare numar de zile consecutie, adica 6, in care nu ne-am vazut. si e si mai nasol ca trebuia sa vina miercuri si din cauza ca depinde de altii uite ca s-a lungit pana sambata. si asa mi-i de dor de el de n-aveti idee - sau aveti, nu stiu. dar sa o vedeti pe alexia ce sufera. gata, ma retrag ca incep sa inund tastatura [titanic] [dual] pentru toata lumea www.babiesonline.com/babies/a/alexiamaia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tot eu. Again. LA MULTI ANI pentru Andrei si Andrele, desi nu stiu sa fie printre noi, dar poate un al doilea nume, sot etc. si nu in ultimul rand LA MULTI ANI de ziua Romaniei. sau mai bine zis la mai mult bine, preturi mici si salarii mari [comoara] www.babiesonline.com/babies/a/alexiamaia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

NEATA!!!! Cafelutza este gata , v-am pregatit-o cu frisca si pentru cine vrea am si piscoturi!!! CU intarziere urez si eu LA MULTIA NI tuturor cu numele de Andrei !!! Azi cica e 1 decembrie; nu stiu de ce dar nu ma incearca nici un sentiment de patriotism...[alcool] [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pofta] mmmmm piscoturi! La multi ani Mirela pentur tatal tau, sanatate si numai bine. Al meu sot a cam umblat toata germania in saptamana asta, orase mai mari pe unde a trecut sunt frankfurt, augsburg, munchen. eu inca astept. v-ati prins, inca nu a ajuns. a sunat acum vreo 2 ore ca a intrat in tara. oricum e mult mai aproape. alexiei i-a trecut si febra cand a auzit ca ajunge in cateva ore. biata de ea, plangea aseara de se rupea de dorul lui. stau si ma intreb cum pot parintii sa plece in spania, italia si sa-si lase copii acasa, ca a mea a suferit pentru 6 zile, apoi copii cu parinti la munca pe dincolo. va pupic, fug la bucatarie [yami] sa-l astept cu papalica calda [papica] www.babiesonline.com/babies/a/alexiamaia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

missy, saru'mana pt urari. sper k a ajuns sotul tau ok. nu te mira de alexia k de obicei fetele is ff atasate de tatici. asa sunt si eu... [bis] gata, la mine totul e gata...facut dus..aranjat..fardat...asezat masa...acum..asteptam invitatii [bis] am muncit cam mult..si fac totul singura .. dar merita k mereu sunt laudata si apreciata (vorbea modestia din mine) [bis] gataaaa...am fugit...vb diseara cred [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mirela, La Multi Ani! taticului tau! Sa fie sanatos! Petrecere frumoasa. Cris, si eu asisderea, nu dau pe dinafara de patriotism. Am incercat sa mergem sa vedem minunea de brad, dar cand am vazut ce aglomeratie si nebunie era in oras, ne-am lasat pagubasi. Avem experienta anului trecut, cand aproape ne-a calcat lumea in picioare la Universitate, am crezut ca nu mai ajung intreaga acasa, cu copii cu tot[xx(]. Nici eu nu sunt in toane bune, nu stiu ce am[bang]. Azi am gatit ceva, dar maine mi-am propus sa ma ocup un pic de persoana mea, poate o sa ma simt mai bine[^]. [pup] la fete! Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...