Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (32)


Recommended Posts

[hopsieu] viki, eu acum am venit din oras. mi-au plecat musafirii pe la 20.30 si apoi pe la 21 am plecat prin centru. oricum eu stau ff aproape..insa nu se putea circula nici pe jos...nici cu masina oricum...bradul e fff frumos. zilele viitoare poate reusesc sa ii fac si poze. azi nu puteai sa stai...numai nebuni... gata..ma duc la somn k pic. nite nite all... [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neata multumim mirela de cafea. partea cu ziua minunata e mai nasol la mine. ieri cum a ajuns al meu barbatel acasa, in loc sa ne bucuram ca a ajuns cu bine, au inceput problemele. au sunat ai lui parinti cu gura mare ca adica cum a plecat in germania si nu a zis nimic, dupa care a sunat si frate-so, la fel ca e plin de secrete si nebunii din astea. pleaca omul spontan in germania pt 3 zile, din motive care nu depind de el sta 6, si toata familia sare in sus. ce o fi asa important ca s-a dus, nu stiu. asa ca acum a plecat sa discute cu fiecare in parte sa vada ce probleme au. eu am zis ca nu ma bag, treaba lor, stau deoparte. voua va doresc o zi faina si rude nesuparacioase. data viitoare cand pleaca unul dintre noi pe undeva, dam anunt la mica publicitate, sa fim siguri ca afla toti[bang] www.babiesonline.com/babies/a/alexiamaia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

missy, asa-s parintii de baieti. si cu cat au mai putin control asupra lor..cu trecerea timpului..cu atat reactioneaza mai ciudat. eii...dar poate s-au suparat k vroiau si ei cate ceva..sa le fi cumparat sotul tau..cine stie.. despre rude ciudate .. auzi la tot pasul. ma inscriu si eu pe lista...k detin si eu un set [:D]..cat despre mica publicitate...e o idee [:D] eu acum am aparut pe acasa..am plecat val vartej tot din cauza de..prb in familie. ma rog..la mine au fost bunicii...carora..odata cu trecerea timpului nu mai ai ce sa le mai ceri. au amandoi peste 80 ani. asa k...stai linistita si nu te mai necaji din atat. pupici [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! [hopsieu], sa vad ce mai e pe-aici...[cit], cine mi se alatura? Ramona, am rezolvat cu Mos Nicolae pt ai mei, mai ramane sa vedem ce facem cu Mos Craciunul pentru clasa lui Dani, sa vedem la ce s-au mai gandit mamicile[xx(]. Eu nu as reusi sa lucrez in raion de jucarii, cred ca marea majoritate le-as cumpara pt mine sau Dani[:D]. Nu prea sunt in toane bune, sunt obosita si chefless total[bang]. Cine ma energizeaza si pe mine[;)]? [pup]fetele, sa aveti o saptamana minunata[:)]! Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!!! Vicky, tare buna cafelutza!!![pup]nici eu nu am chef de nimic....[q]Ma simt ata de obosita... Sa aveti o zi minunata!!! Mire, cu intarziere, LA MULTI ANI pentru tatal tau!!! [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata si de la mine si o saptamana cum va doriti, dar in general sa va mearga bine. azi sunt vesela tare, neamurile au dat-o la intors ca de fapt nu i-a deranjat ca a plecat, ca au avut acces de nervi - toti deodata, cam ciudat. ma rog, treaba lor. faza e ca m-am gasit si eu in concursul Miss Odiseea Sarcinii, am trimis odata vreo 2 poze, dar nu m-am uitat sa vad dacaa m intrat ori ba in concurs. asa ca repede m-am si auto-votat (ce, daca e permis de administratori . . . ). sunt la pagina 20, daca vreti sa ne vedeti, adica numai burta mea si alexia se vad, poza facuta de al meu sot, mutra mea nu conteaza [xx(]. n-am eu sanse de castig, dar macar sunt in concurs si asta mi-a luminat ziua.[bis] ramona, tu chiar la raionul de jucarii esti? ioi ce greu cred ca trebuie sa fie. in sensul ca trebuie sa te abtii sa nu le iei pe toate acasa [:D] mirela sanatate bunicilor. e urata tare batranetea asta, dar e parte din viata. vicky - zambeste, maine poate fi mai rau - asta ca energizare, sper sa functioneze [dual] cristina fa-ti timp si trage un pui de somn sa-ti revii. v-am pupacit www.babiesonline.com/babies/a/alexiamaia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata. July, mi-ai luat-o inainte[:(], esti in concediu, fuga in pat langa Liana, ce cauti la ora asta la [cit]? [pup] pentru cafea, si pentru Liana[flo], ca a dormit si te-a lasat si pe tine sa te odihnesti! Mire, bine ca am stat acasa, doar cand vad in poze ce a fost la Unirii si ma trec fiori[bang]. Ramonaaaaa, am treaba cu tine! Trebuie sa cumpar jucarii pt. clasa lui Dani! Ma primesti? Idei, sugestii, sfaturi dai? Si mai ales, cum ajungem, mama draga, ca in ceea ce priveste transportul in comun sunt afona[alcool]! O sa iau harta lui fi-miu, sa fiu sigura ca nu ma ratacesc[:D]. Si pastreaza-mi o sanie, ca am ganduri mari pt. vacanta asta, vreau la munte[^]! Daca poti, si ai timp, o sa-ti las ID-ul meu de mess pe PM, sa stabilim cand ne vedem. [pup] [pup] fetele si ma reintorc la treaba[xx(]! Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...