Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (32)


Recommended Posts

Va pup.fetelor! Mire...tu esti in aceeasi perioada cu mine...la menstruatie ma refer.Si mie trebuie sa-mi vina.Si-n noaptea asta e petrecerea cu angajatii,iti dai seama ce bine pica!Dar nu-i nimic;peste o saptamana mai am o petrecere,cu sefii de raioane si clientii top;daca imi vine azi-ca dau semne:))-recuperez atunci! Ce mai faceti voi???Va distrati???Hmmm??Ce planuri aveti pentru sarbatori??? Va pupicesc pe toate-un week-end frumos!!! Ramona,mamica lui Cosmin-Alexandru "No need to run and hyde/ it's a wonderful,wonderful life..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[hopsieu] ce cafea bunaaaaaaa [bis] io-s in starea aia de blegeala. inca nu ma doare nimik prea tare dar nici bine nu-mi e. cris, vroiam sa mergem la moeciu. dar am amanat pe sapt viit. sper... tu cf? da un buzz sa schimbam 3 vorbe ramona, eu nu-s in aceeasi perioada cu nimeni [:D] k io-s dereglata tare uneori. distractie placuta diseara si sa bei ceva si pt mine viki, cum e Dani? eu mai lucrez decat saptamana viitoare. apoi sunt in concediu pana pe 7 ian. mai am una alta de cumparat...de pregatit bagaje..dar mai am si timp [:D] cris, cand vine mami tau? astazi ajunge acasa la ea si miki. apropo...da-ne un semn k ai ajuns bine! missy, cum esti? pe unde esti? anne? de iulia va zic eu. e bine. pleaca pe la focsani azi geo? [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara fetele! Am reusit sa apar si eu putin, pana acum barbatii au facut curatenie, ne-am apucat de curatenia de Craciun[xx(]. Mai avem de spalat perdelele si eu sa spal maine baia si am cam terminat. Asa si-a educat socrela baietii, fiecare face ceva si femeile muncesc cat mai putin si doar ce e mai usor[:D]. Drept urmare socrela a gatit si eu am facut lectii cu Dani[:D]... Dani e ceva mai bine, nu-l mai doare gatul asa tare, febra nu a mai facut, dar nasul nu se mai opreste, curge garnitura intr-o veselie[bang]. Aseara ne-a facut socrela la toata familia vaccinul antigripal, ma doare mana[q]. Lui Dani nu l-am facut si nici nu cred ca o sa-l fac. Eu o sa am concediu de pe 31 ian. pana incepe scoala, Abia astept. Mire, concediu placut si spor la cumparaturi. Si [pup] sa-ti treaca repede si sa te simti bine. [pup] fetele. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu acum am venit de pe afara. am fost la branesti sa mancam mici si apoi pe la luminite prin centru si acum acasa. era o ceata in afara bucurestiului.... a trecut efectul nurofenului si iar ma sacaie burtik. iau altul acum si ma bag in pat miki, esti ok da? viki, imi doresc si eu asa o soacra! dar eu n-as putea sa stau si el sa munceasca. dar poate k e mai bine asa va pupacesc si noapte buna [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele! Cafeluta e gata! Mi-e si frica sa ma laud ca mi-e ca orice minune tine 3 zile! De 2 nopti Liana se trezeste doar o data, papa si somn. Da Doamne Doamne sa o tina. Abia astept sa ii fac bradutul. Apropo, cand pot sa-l fac cel mai devreme? Sunt tare curioasa cum o sa reactioneze la luminite! Azi iar avem progam de duca. O sa se invete o plimbareata! Va pup si incerc sa mai pun niste poze. Dati din albums "mai noi". Nu stiu dc nu vrea sa imi schimbe semnatura cu botezul. Va pup! http://community.webshots.com/album/560881623gNmLdS
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va pup,fetelor! La party a fost suuuuper;abia o astept pe cea de saptamana viitoare cu sefii de raioane si clientii top!:)Am ajuns acasa in jurul orei 5,am dormit cam 3 ore si mi-a sunat telefonul...imi venea sa-lsparg!Bine-nteles ca mi-a zburat somnul... Mire,nu faci nimic in sensul asta??(sa-ti reglezi menstruatia) July,frumoase pozele!Cum va reactioana la luminite??Pai le va urmari,poti sa fi sigura de asta!Ca si reclamele TV!:) O duminica placuta la toata lumea si sa fiti iubite! Ramona,mamica lui Cosmin-Alexandru Poze:http://ramonadihoru.hi5.com "No need to run and hyde/ it's a wonderful,wonderful life..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna ! si eu pe aici,multa vreme a trecut de cand nu am mai trecut. Credeti-ma ca am fost ocupata cu spalatul ca parca nu se mai termina, cu gatitul , la doua zile, cu copilul nu mai zic , cu curatenia si uite asa trecea ziua si nici nu mai apucam sa deschid calculatorul. Doar daca o facea Sofia...,ca stie sa o faca si pe asta. Sofia a reusit sa raceasca si in casa[bang]Cred ca atunci cand i-am facut baita ca cu vremea asta nu prea am mai scos-o pe afara, iar acum ne chinuim cu desfundatul nasucului care nu prea ii place.Sper sa ii treaca pana la Craciun, daca aveti vreo reteta naturista pentru nasuc, va rog sa mi-o dati ca cu tote picaturile si cu Karvol, dar degeaba as putea spune.Totusi sunt multumita ca doarme noaptea.A avut o periaoda in care nu prea a mai mancat, cred ca ii da iar vreun dintisor, sau ko fi de la starea de raceala, dar acum si-a revenit, se uita pe reviste cu bebe si unde vede unul :"bebe". Cand o intreb cine e Sofia arata spre ea, ca ssa nu mai zic ca ii place cand o intre cine e steluta mamei, frumusetea , printesa,scumpetea, ingerasul... in alta ordine de idei, a reusit Mosul sa vina si la noi cu masina de spalat, nu marca care as fi vrut eu, ci Vortex, sa speram ca va functiona.Da si a mai venit si cu tv.LG. Da ce sa zic, multumim de cadouri si astept Craciunul. Poate va veni cu cadouri la fel de consistente.As vrea un lantisor de ex., un mixer..., o haina de iarna... Mirela, ai timp atunci cand intri in concediu sa ne intalnim in timpul sapt. intr-o dupa amiaza? Parca pana pe 14 lucrezi, nu? Astept raspuns, ca sa stiu cum imi programez timpul. July, Liana va fi fascinata de beculete, eu i le-am mai lasat Sofiei inca vreo luna dupa ce a trecut Craciunul, daca nu chiar mai mult. O calmau in special cand avea colici, cred ca uita sa mai planga... Fetelor n-am avut timp sa va citesc pe toate, dar va urez de pe acum SARBATORI FERICITE, UN CRACIUN MINUNAT PENTRU CA MERITATI. SA AVETI PARTE DE MULTA LINISTE ATAT CAT SE POATE SI DE SARBATORI DE VIS ALATURI DE CEI DRAGI. VA PUP CU MULT DRAG PE TOATE!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

geo, da..pana pe 14 lucrez (asta fiind vineri). sambata plec la munte..pana luni..cred. seara merg la concert la banica...si apoi..de marti...fac ce vrei tu [:D] am zis si ce planuri am [:D] va doresc o saptamana minunata..plina de surprize placute si pupici multi [fuga] [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...