Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (32)


Recommended Posts

Buna dimineata. [cafea]e gata. Dani e mai bine, maine cred ca va merge la scoala. Sambata au serbare si e necajit ca nu poate lua parte la repetitii[:(]. Mire, sa nu crezi ca nu as pune mana sa fac curat, dar sotul nu ma lasa sa fac nimic. Ma rasfata prea mult, recunosc[:D]. Ramona, ma bucur ca te-ai distrat. La mine au plecat alte mamici la cumparaturi, sunt unele care nu au servici si misuna pe te miri unde. Rau imi pare mie[:D], ca a fost o vreme de nici cateii sa nu-i dai afara, dar sa pleci dupa cumparaturi! Acum se streseaza sa-i cumpere cadou d-nei inv. Vor sa-i cumpere robot de bucatarie sau fier de calcat! Auzi idee! Parca s-ar duce la nunta! Le-am sugerat eu discret - o bijuterie, un telefon (mobil sau fix), dar nu s-au prins[xx(] In fine, sa-i ia ce vor, eu nu ma mai amestec, ca ma stresez si fac riduri[:D]. Mire, [pup], ca poate te fac sa te simti mai bine[pup]. [pup]fetele! Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[hopsieu] io-s la munca. ultima saptamana. e lejer oricum. mi-e somn...daca week endul asta nu am apucat sa ma odihnesc.. nici unghiile nu mi le-am facut. viki, cred ca e chestie de obisnuinta cu facutul curat. m-as obisnui si eu sa faca el in locul meu [:D] cred miki, m-am dus si eu la somn anne, eu inca nu m-am apucat de curatenie. saptamana viitoare ma apuc k sunt acasa. oricum nu ma stresez prea tare [:D] ma intorc la ale mele...poate mai vin [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Unde sunteti fetelor? La cumparaturile de Craciun? Prea multa liniste pe-aici[:D]! Uite, va astept cu o [cafea]fierbinte si croissante cu cioco[papica](preferatele mele[pofta]). Dani e mai bine, dar tuseste, azi va merge la scoala, e nerabdator sa-si revada colegii si sa participe la repetitiile pt. serbare. Sper sa nu-l intoarca gripa[:(]. Ieri am ajuns un car de nervi acasa, s-a circulat ingrozitor, in conditiile in care am mers cu metroul[ups], drum pe care il fac in mod obisnuit in 15' ieri a durat 40'[:(!]! Am crezut ca a aparut si la noi metroul de suprafata si de asta merge asa greu[;)]. A stat in fiecare statie peste 5'[bang]. Bine, am ajuns intr-un final, am spalat cate ceva (nu eu, masina de spalat[:D]), am gatit ceva pt. Dani, ca noi, astia mai mari, aveam oarece prin frigider[:D], lectii cu Dani, am repetat poeziile si colindele pt. serbare, mai invatam inca un colind pt. Mos Craciun, cand ne va da cadoul, si gata, s-a si facut ora de culcare. Nici nu stiu cand a trecut ziua[bang]. Miki, bine ai ajuns acasa. Cred ca Misterului i-a fost dor de tine. Si nu numai lui[:D][;)]! [pup]fetele! Ma duc sa mai [cit]pe-aici... Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!!! Vicky, buna cafelutza!! Ma bucur ca Dani se simte mai bine!! Eu aseara am fost prin centru; era atat de aflomerat, incat m-am dat jos din autobuz si am luat-o pe jos. E ingrozitor sa circuli in Bucuresti!!![bang][bang] Annes, eu de maine ma apuc de curatenie; iar de sambata nu stiu daa voi mai intra pe net; in sfarsit ne mutam!!!![pup]( acum stau cu bunicii si fratele meu...[:I]) Miki, [pup] Mire, mai ai putin si intri in concediu!!! Sa aveti o zi minunata!!! [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] crisss..deja va mutati? sper sa va puneti net repede la noua casuta k eu una chiar am sa iti simt lipsa. n-am o stare prea draguta. iar ma doare un rinichi..nush ce l-a mai apucat si de data asta...dar.. as fi dormit azi dimineata..nu m-as fi ridicat din pat. aseara de oboseala nici baie n-am mai facut...si m-am trezit pe la 2..mi-am spalat parul si m-am culcat la loc. am adormit instant. viki, ma bucur k dani e mai bine. asa e...cand ai kupii..ai probleme [:D] ma apuc de treaba. mai am 4 zile de munca [bis] [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Cristina, sa va bucurati de noua casa! Vicki, ma bucur ca Dani se simte bine, iar penbtru tuse poti sa ii dai Spodal parca asa ii zice, este un sirop homeopat , se dau 3 lingurite pe zi dupa ce mananca. Eu asta ii dau Sofiei , acum. Mirela,ce zici ne vedem miercurea viitoare,pe la 15.30? E bine? Daca nu me permite vremea ne vedem la mine. Eu stau in Brancoveanu.Sa te distrezi la concertul lui Banica si pentru mine. [pk] Pupici fetelor!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] fetele...io am ajuns acasa. cu pasi repezi se apropie concediul meu [:D] geo, ne vedem miercuri dar stai..nu stabilim de acum ora [:D] ramane sa vb..ne auzim la telefon.. cat despre banica..abia astept sa il vad [:D] o seara minunata va doresc. azi sunt in zona [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...