Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (32)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by july_g
Mire, completez eu! ca vad ca a trecut Cris peste cea mai importanta parte! Deci, Anne, fii atenta! Trimiti sotul in delegatie, se intalneste cu prietena ta, beau o cafea, papa impreuna si cand vine sotu acasa, pac! Se intampla minunea! Si daca stau bine si ma gandesc trebuie neaparat sa trimiti sotul in delegatie in noiembrie :)) ca vad ca si Cristina, tot in noiembrie a conceput samburelul! http://good-times.webshots.com/album/561711735SdmjTm
[:D][cheers]Annes, acum ca stii reteta, poti trece la treaba!!!![^] [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
[gravi]4s
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by canne-marie
[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] am prins ideea.Mai eu l-as trimite dar nu are unde sa plece.[:D][:D][:D] annes Secretele si amintirile unei femei sunt un ocean fara fund,in care nu le vei gasi niciodata !
Gasesti tu...[:D] [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
[gravi]4s
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cris, felicitari si din partea mea! Sa ai mare grija de tine si de bebe[bibe]! Dar nu uita si de sot!Nu-i asa ca este cel mai frumos Craciun pentru tine? La mine a fost de Revelion, deci se pare ca in perioada sarbatorilor se intampla ceva magic![bis][bis][bis] Azi am fost la cresa [si se pare ca daca am noroc, din ian. o primesc pe Sofia. Oare sa avem noroc? Sper din tot sufletul pentru ca trebuie sa imi caut serviciu si nu pot cu Sofia acasa. Am fost cu ea la dr. pt ca azi noapte a tusit cam mult, dar din fericire e ok. Totusi i-a dat un siropel de tuse, care bineinteles ca nu ii place si face scandal. In schimb, Panadol ia si toata sticla adca se poate. [:D] Mire, ramane sa vb. atunci, dar in principiu tot pm ar trebui sa ne vedem.E programul Sofiei...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

anne, las k zic eu reteta intreaga. nu te lua dupa fete: fii atenta. sotul iuliei a venit la bucuresti la un curs. ne-am tot vazut noi (eu si el) cateva zile...si in ultima seara..eram noi intr-un loc...mancam si el a cerut a 2-a bere. si ospatarita a intrebat: "nu se supara sotia?" (uitindu-se la mine). eu zambesc si zic "nu cred..dar sa o sunam sa o intrebam" (s-a uitat femeia super socata la mine...k sotul iuliei cu verigheta pe mana..eu cu un inel ce seamana ffff mult a verigheta) si nu pricepea saraca ce si cum. apoi el a plecat inapoi la galati...pac cu nevasta-sa (iulia) si pac apare si bebe liana in burtik la mami peste cateva zile de la faza asta..imi zice iulia "io-s gravida" eu am luat-o in ras. zic .. "mai fata...nici nu-ti veni bine barbatul acasa si tu esti gravida..ma lasi?" si ea zice "uite..daca sunt gravida...dau o masa. daca nu sunt..dai tu" zis si facut si na...a fost [bis] k a dat ea masa abia in iulie..asta e alta poveste..oricum..a dat-o inainte sa nasca [:D] v-am povestit eu..sa nu mai aveti dubii ce si cum [:D] gata [fuga] [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata si de la mine!!! Mire, hai ca m-ai facut sa rad cum ai povestit!!! Geo, Miki, multumesc de urari!!!DEocamdata am niste dureri asemanatoare celor de la ciclu; sper sa treaca mai repede...[:D] Chiar ca este un cadou frumos ; deci si Iulia Si geo tot in perioada asta...[:I]Intr-adevara e ceva magic la mijloc. Geo!!! Sa aveti o zi buna. Mire, AMR 2 zile de " scarbici"[:p] [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
[gravi]4s
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele. Eu am mare emotii .MAINE NASTE SORA MEAAAAAAAAAAA,bineinteles ca prin cezariana.Am niste emotii pentru ea.Ma rog sa fie bine si ea si baietelul ei. Maine va scriu ce si cum s-a petrecut. Va [pup][pup][pup][pup]'cesc pe toate. MAI SUNT 13 ZILE PANA VIN SARBATORILE. URAAAAAAAAAAAA[pegeam][cor][pegeam] annes Secretele si amintirile unei femei sunt un ocean fara fund,in care nu le vei gasi niciodata !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...