Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (32)


Recommended Posts

..eu nu am chef de nimic, zi nasoala la serviciu!!!! Nervi multi.. Si mie imi vine MIre sa iau pe cineva la bataie!!! O seara buna tututor !! SI o zi minunata sa aveti maine!!![grup][pup] [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata, azi dau[cafea]si [pup]ca sa treaca nervii. Nervi am si eu, si as [haibat]pe ex-ul, ca daca lucreaza in Politie, il apara Procuratura[:(!]. Mi-a fost respins procesul intentat pt. recuperarea pensiei alimentare pe lunile din urma.... Bleah, Justitia[xx(] In fine, sa revenim la lucruri mai frumoase. E soare afara, Dani e sanatos, ce mai conteaza restul? Miki, ma bucur ca ai ajuns cu bine. Ramona, si eu mai vreau intalnire[^]. Spor la treburi azi, sa ai timp sa te plimbi prin Brasov. Geo, [pup] la Sofia sa treaca starea proasta de la vaccin. Cris, [pup] si la tine. Iti doresc o zi buna azi. [pup]pe toate si sa aveti o zi minunata![pup][pup][pup] Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pup fetele stresate si cu insomnii. nu veniti sa stati de veghe la Maia daca tot n-aveti somn? ca ba doarme toata noaptea, ba are chef de povesti. si nu in ultimul rand pup fetele bine-dispuse si cu treburi multe. si pup fetitele de racusoare si pe flacaul dani, se pare ca racusoarele fac mai mult fete decat baieti [:D] [dual] www.babiesonline.com/babies/a/alexiamaia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

missy, chiar azi imi spunea iulia la telefon: "ce, suferi de insomnii? ti-o dau pe liana 3-4 zile...dormi apoi neintoarsa". mi-o da ea pe liana 2-3 zile...tu pe maia 2-3 zile..si gata..rezolv si inving insomniile sper k sunteti mai bine voi.. eu ies la un suc p'afara. ne auzim later... [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

insomnii...fetelor???nu-i a buna!care s-a-ndragostit p-aici??? In Brasov a fost super-am avut si timp de plimbare peste 3 ore-mi-a placut mult.Am urcat putin,am vizitat si Biserica Neagra-totusi o zi care s-a terminat prea repede:( Aveti grija de voi;cu starile de depresie nu-i de glumit...eu sunt intr-una acum:( Va pup si sa aveti grija de voi! Ramona,mamica lui Cosmin-Alexandru "No need to run and hyde/ it's a wonderful,wonderful life..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata. Haideti la o [cafea], ca prea e liniste pe-aici! Eu am o durere cumplita de cap[bang], abia imi tin ochii deschisi, nu am chef de nimic, de servici nici atat[xx(]. Ma bucur ca v-a placut Dani. Acum e suparat ca maine le face vaccin[bang], ce mai cadou de ziua lui. Ramona, ma bucur ca ai reusit sa te plimbi putin prin Brasov. M-as plimba si eu, cateva zile[;)]. Mire, cum stai cu insomniile? [pup] sa treaca! [pup]fetele, [pup]copilasii, ne auzim later, sper.[pup][pup] Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...