Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (32)


Recommended Posts

Geo, m-am mai linistit; deci primele trei luni sunt cele mai rele!!![bang][bang] Vrei sa o dai pe Sofia la cresa deja???Wooow!!! ce a trecut timpul!!! [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
[gravi]5s
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[hopsieu] am ajuns acasa. ma enerveaza vremea asta. ploaie... bleahhh [xx(] cris, asa povestesc eu [:D] amr 1 zi [:D] geo, da de principiu anne, tinem pumnii stransi surorii tale viki? missy? iulia? miki? menna, sunt cu gandul si sufletul la tine! va pupic pe toate si va doresc o seara frumoasa. inca-s prin zona [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu]la drum de seara! Dimineata nu am reusit sa intru pe DC, cand a mers DC nu am mai avut timp nici sa respir[xx(]. Mire, noi am inceput AMR 2 zile pana sambata, cand avem serbarea si o sa vina Moshul[:D]. Concediu placut! Sa ne scrii pe unde te plimbi. Canne, tin pumnii sorei tale, sa-ti vezi nepotelul sanatos[bebic]. Ce face proaspata noastra[gravi][:D]? Cris, cum te simti? [pup] Geo, ce repede trece timpul! Deja Sofia poate merge la cresa[flo]. O adevarata domnisoara! Dani e mai bine, tot mai curge nasul si mai tuseste, dar e vioi ca o vrabiuta. [pup] fetele si o seara placuta va doresc. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...