Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (32)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata!!! EU sunt acasa, si probabil voi mai fi pentru cateva saptamani. Am plecat de pe sectia unde eram; nu am mai suporatat tratamentul de acolo. Acum vreau sa reusesc sa ma linistesc si sa vad ce voi face mai departe!!! Ramona, super ca ai reusit sa pleci din Bucurestiul asta aglomerat !!!! Vicky, baietii sunt intotdeuna mai fricosi!!! Miki, [pup]Cand vii in Bucuresti??? Mire, eu am un somn in mine!!! Am juans sa dorm cate 10 ore pe noapte!!![:I] Ne mai auzim !!![:D] [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Criss mult succes sa gasesti locul unde sa te simti mai bine. De cateva zile sunt in Cluj la fratele meu. Mai stau pana sambata, apoi merg acasa la ai mei. WE urmator mergem in Timisoara la verisoara mea. Nu i/am vazut fetita decat in poze. Nu stiu ce sa zic in leg cu Buc. Mi/am intrebat fratele si nu stie daca mergem. De una singura n/as prea vrea sa merg. Oricum daca ajung trimit sms Mirelei. Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mikiriki
Criss mult succes sa gasesti locul unde sa te simti mai bine. De cateva zile sunt in Cluj la fratele meu. Mai stau pana sambata, apoi merg acasa la ai mei. WE urmator mergem in Timisoara la verisoara mea. Nu i/am vazut fetita decat in poze. Nu stiu ce sa zic in leg cu Buc. Mi/am intrebat fratele si nu stie daca mergem. De una singura n/as prea vrea sa merg. Oricum daca ajung trimit sms Mirelei. Miki
[pup] [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neataaaaaa pup si eu fetele. da, se pare k am scapat de insomnii [:D] cris, eu am incredere k ai luat decizia care sa te avantajeze pe tine si asta e tot ce conteaza [pup] miki, noi te asteptam ... daca nu..las k ne vedem in DE [:D] viki, las k Dani e un mic barbatel..o sa aibe curaj. maine e ziua lui? o zi buna va doresc la toate!!!!! [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vicky tin pumnii lui Dani. nu cred ca se teme el de/un vaccinel. Am vazut pozele, foarte frumos flacaul tau. Succes cu pensia alimentara, sper s/o recuperezi Mire ( zambesc ccc acum) daca nu e alba e neagra. Io fac tot posibilul sa vin la voi. Daca nu ne vedem, mai avem o sansa [:D]in DE, ori jos ori putin mai sus ( hahaha) Am pus ciorbitza la foc, diseara ma scoate fratelo in oras cu conditia sa/i fac ciorba de perisoare, asa ca...am executat [:D] De plictiseala am sters geamuri si/am spalat balconul. Mai alerg dupa catelusa ca face ravagii pe aici. Orice prinde , indiferent ca/s papuci, prosoape, paturi, tigari le trage dupa ea [:D]. A avut ocupatie: mancatul slapilor ( a lui fratelo), acum vad ca are treaba cu perdelele. Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai arunc un oki pe-aici, nu ca nu as avea tb, dar nu am chef de nimic. Ziua lui Dani e sambata. Nu s-ar teme de vaccin, dar el a avut destule pb de sanatate pana acum si e satul de dr., analize, spitale si orice fel de intepaturi[bang]. Si nici acum nu e totul in regula cu el, dar il mai las, pana dupa Sarbatori, mai investigam si la anul[bang]. Miki, ce rasa e catelusa? Sa nu zici ca ai venit in Ro si nu ai activitate[:D]! Plimba-te prin Cluj si pt. mine, ca mi-e dor de orasul asta, am copilarit prin vacantele de vara pe-acolo, maica-mea era din Cluj. Am rude pe-acolo, din partea mamei. O matusa sta chiar pe langa Gradina Botanica. [pup]si spor la ciorbita. Nu vii sa-mi faci si mie[pofta]?[:D] [pup]fetele. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ciorba de perisoare???!!![pofta]Miki, deja iti faci de lucru...[papica] Vicky, nici eu nu am chef de nimic. [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vicky fratelo are o catelusa Rottweiler. E scumpica acum, fac ce vreau cu ea. Cand creste ma va musca [:D] Am facut o baitza cu spume hahaha si o sa merg mai tarziu prin oras. Am cumparat ieri pt sot un pulovar, pt Denise prietena mea un parfum , asa ca pt mine cumpar azi. Fratele meu sta in Manastur , langa MC. Nah imi place zona.Oricum iesim diseara......dar pana atunci tre sa/mi fac damblaua singura ( adicatelea shopping [:D] ) N/o vizitezi pe matusa ta? asa mananci si ciorbita Criss ciorbita e gata. Asa ca va invit pe toate la ciorba Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miki, aveam o alta matusa pe Manastur! Nu am mai fost la Cluj de prin 1993, cred. Si mi-e un dor[:(]... Sper sa ajung la anul, ca se insoara un var, baiatul celei care sta langa Gradina Botanica. Nu fac planuri, ca de obicei nu se realizeaza[bang]. Asa ca nu gust ciorbita[bang]. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...