Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (32)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

baiiiii..ce-aveti de vb numai de mancare??????? vreti sa [pofta] pe aici? cris, te pandeam pe ym dar acum nu te mai vad. cand erai online..aveam eu treaba [:D] miki, vazut pozele viki, si eu am musafiri sambata viit. pe 1 dec e ziua lu' tata. dar k niciodata..n-am chef de harmalaie [:D] fug la munca .. sunt prin zona. imi place cand e activitate aici missy, esti din umbra? [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mire, ti s-a facut foame? Hai la Mc[:D]. Nici eu nu am chef de musafiri, mai ales ca sambata il serbam pe Dani si duminica pe socrela (sf. Ecaterina). Ma simt obosita, si eu ca si Criss, la 21.30 dorm[bang]. Dar daca-i bal, bal sa fie. Miki, vazut poze. Dulce foc Aida. Si restul fam.[:D] Cris, ai iesit la plimbare? E frumos afara. Mai tb sa cumpar ceva cadouri lui Dani (tot neamul mi-a dat mie banii sa cumpar[bang]) si am de facut un drum la avocat[xx(]. Si ma doare burtik (de la rushi) si nu am nici un chef, dar nu are cine merge in locul meu. Va [pup]. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, cafeaua e gata! Mire, sa porti sanatoasa cerceii[pup]. Nu prea am chef de vb azi, Dani va face 2 vaccinuri azi la scoala, el e speriat, eu la fel[q]ca stiu cat de frica-i este de intepaturi, sper sa nu-i vina rau pe-acolo[bang]. De ce 2 odata, nu stiu[bang]. Sper sa se simta bine maine, sa ne putem distra in voie. [pup]fetele. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...