Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (32)


Recommended Posts

Neata. Viky multam de [cafea]acum o savurez si va [cit].Multi [pup][pup][pup] lui Dani sa treaca cu bine de vacine si curaj,ca doar e viitor barbat. Mire sa-i parti sanatoasa. Nici eu nu prea am chef de vorba.Ieri am avut o zi de kakao la servici,nici nu am avut timp sa va citesc,dapa-i sa va scriu. PUP[pup][pup][pup][pup]toate fetele[grup]. Mai e putin si vin SARBATORILE [pegeam][cor][pegeam] annes
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata!!! Vicky, multam de cafelutza!!! Off, bietul Dani!!! Mai, din cate imi aduc eu aminte, vaccinurile de la scoala nu dureau; se faceau subcutanat si nu erau dureroase...[8D] Mire, sa stapanaesti sanatoasa cele 2 perechi de cercelusi!!! Sa stii ca pentru mine e mult mai bine sa intru in sala de operatii, sa am o preocupare , decat sa stau acasa. Dar din pacate , sistemul nostru sanitar are atatea lipsuri. Am plecat fiindca am fost fortata de imprejurari...Asta este!!! Miki, cum a fost aseara in oras??? [pup] la fete!!! [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Criss a fost obositor si totodata placut :) aseara in oras. Am plecat de acasa cu taxi si cam pe la mijlocul "calatoriei" am coborat si am luat-o la picior ( era un trafic infernal).Am cunoscut-o pe prietena fratelui meu, am fost prin central, sora si cand ne-am hotarat sa venim acasa mi-a venit ideea sa mergem in Mall [:D]. Acolo am facut cumparaturi pt socrii si mister balu. Ah...mi-am luat si eu un pulovar, jeansi, cizme si cosmetice. Am vrut sa-mi iau si eu cercei, dar nu mi-au placut. Sunt la a doua tura de cafea. Mi-e pofta de fornetti si cred c-am sa cobor sa-mi cumpar. Inca nu m-am decis de care. offf Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mire, [pup] ca sa te simti mai bine. Cris, nu stiu ce sa-ti spun cat doare sau nu, stiu doar ca un vaccin il fac in mana si unul in picior[bang]. Am tot citit pe forum, dar la alte scoli au facut doar vaccinul in mana. Ei, la noi is mai cu mot, le fac pe amandoua, sa scape de grija probabil[:(!]. Miki, te-ai hotarat la fornetti[:D]? Pe la pranz o tai spre casa, ma asteapta socrela sa o ajut la preparate[:D]. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Viky LA MULTI ANI LUI DANI ! ! ! Pentru maine spor la pregatiri si distractie placuta.Sper sa ii laca lui Dani cadourile cumparate de tine.Dar totusi nu ne-ai zis ce i-ai luat ? Pup fetele si un weekend minunat va doresc ,de pe acum. annes Secretele si amintirile unei femei sunt un ocean fara fund,in care nu le vei gasi niciodata !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Raspund lui Canne si am fugit (multam fain de urari[pup]). O geaca noua, un joc (electronic), o carte (Prima mea enciclopedie - faina rau si scumpaaaaa), pantaloni de trening (de stat in casa, ca restul sunt cu vedere la glezna de-acum[:D]), un Lego cu pirati, un penar nou cu mai multe compartimente, si mai tb sa ia si fratele lui ceva, ca nu a vrut sa iau eu, vrea el in mod special sa cumpere ceva[:D]. Si cine mai pica, nu stiu ce mai aduce[:D]. [pup] si [fuga]sa iau tortul[pofta] Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] fetele..eu am venit de la job la 5 si m-am invartit putin si apoi am dormit vreo ora jumate. acu' daca n-oi dormi si la noapte...ghinionul meu. ma uit la dansez pt tine acum...+ k fac pizza cu blat de cartofi dupa reteta lu' geo (in care am uitat sa pun ou..adika n-am mai tinut minte) [:D] si acum am cautat retetaaa... teapa [:D] acum e in cuptor..si eu la [tv] asa k va invit la masa racusoare [papica] anne, pana la urma week end ul asta stati acasa? viki, ce ati gatit bun? am si eu invitati sambata viitoare. poate imi dai idei.. sunt pe aici .. [tv] [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...