Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (32)


Recommended Posts

Neata!!! Cafelutza este gata si va asteapta, cu frisca!!!![cit]Piscoturi pentru cine vrea!!! Vicky, LA MULTI ANI LUI DANI!!!! Multa sanatate, sa se faca mare si sa aiba parte numai de bucurii si impliniri!!!! I-au placut cadourile???[:D] Mire, te intrebai acu 2 zile cum e sa dormi la pranz!!!! Na , ca ai vazut si tu cum e ....[8D] Ramy, bine ai venit printre noi. Mesajul tau abia azi de dimineata a aparut; nu stiu de ce!!![cusca] Annes, unde pleci in weekend??? Restul fetelor , sa aveti un weekend minunat!!![pup] [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neata...de la munca [:D] uf si ce as mai fi dormit cris, a aparut mesajul lui rami tarziu k e inca in perioada de moderare. eu nu am planuri de week end. is fara planuri [:D] a iesit f bine "pizza"..desi eu as asocia-o cu altceva...decat cu pizza. oricum...mai fac. acum dimi am incercat-o sa vad cum e si [pofta] viki, La multi ani sanatosi si voiosi pt Dani. Sa fie cuminte si norocos, sa bucure toata familia si sa creasca mare si la fel de frumos! [pup] va pup..week end placut si ne auzim mai tarziu. [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele! Cafeaua e gata! v-am lipsit? Bun venit noilor venite! Iertare ca nu mai am timp de scris, dar ma adaptez greu si cu serviciul si cu casa in acelasi timp. Trezirea e la 5.30, fac supita pt Liana, beau cafeaua pe fuga si plec la 7 la munca. La 4.30 sunt acasa si nu stiu ce sa fac mai intai, sa sterilizez biberoane, sa stau cu mandra ( ca mi se face tare dor de ea) sa mai pregatesc cate ceva, sa spal rufe. La 9 seara facem baita si paicam cu succes amandoua. Noutati nu am decat ca Liana a facut 4 luni, ne pregatm de vaccin, consortul si-a luat masina si eu am botit-o pe a mea. Vicki, La multi ani pt Dani! Cristina, tu stii cel mai bine ce e mai bine pt tine. Va pupez pe toate si fug la mandra ca e jale! http://community.webshots.com/album/560881623gNmLdS
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multe zile au trecut de cand nu v-am mai scris. De atunci Sofia zice dada, dada, dodo, dodo, dodo, nea, nea, nea, nana, nana, nana,miam , miam, miam,a invatat toate partile fetei, stie care e mana dreapte si stanga la fel si cu piciorusele,i-a trecut stasrea proasta de la vaccin in trei zile, doarme doar o ora ziua, spre disperarea mea care nu mai apuc sa fac nimic aproape, azi am musafiri si trebuie sa iau prajituri, ca nu mai apuc sa fac, si sunt singura acasa ca sotul e la curs, cumnata la sora , iar eu sa ma descurc.Super!Danseaza Sofia pe o melodia de-a Shanaei Twain. Are gusturi. Cred ca se va duce la dansez pentru tine. Am fost in Carrefour si am lasat-o pe jos, dar incepuse sa faca ravagii si am preferat sa o pun in carut, unde a dat cu capul de bara, dar nu a zis nimic, a inceput sa se ridice in picioare spre disperarea mea caci era cocotata si pe cutiile de Dorna,a adormit in masina, iar apoi abia la 23, are energie muuuuulta, mai vreau si eu ca pic franta seara, e prietena foarte buan cu papucii de orice tip, desface actipildurile ca de , acum ajunge,rupe reviste la greu,o sa dau faliment,alerge, se invarte in cerc, sta in cap, etc Va pup pe toate !Poate mai vb, dar nu cred ca azi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetele...eu am fost la cumpataruri. si cand am ajuns..am dat un telefon..si apoi l-am bagat in buzunarul la un pulovar. apoi..am zis sa spal. si am dat si pulovarul ala jos..l-am bagat la spalat..am dat drumul masinii..si am vrut sa mai dau un telefon..si am realizat k telefonul meu e in buzunar..si "buzunarul" in masina de spalat. l-am salvat la timp...inainte de innec [bang] asta e boacana pe ziua de azi [:D] nimeni in zona? [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata si de la mine! Sunt singura acasa deci imi fac putin de cap, caci nu de alta dar trebuie sa si gatesc si nu stiu ce sa fac, galusti de cartofi cu sos sau mancarica de ciuperci cu rosii, cred ca ultima ca dureaza mai putin, vad eu. deci sotul e cu fetita la biserica sa o impartaseasca, iar eu mai dau o raita pe la voi. Am descoperit o noua metoda de joaca pt. Sofia: o plimbam cu cadita prim casa in lipsa de masinuta, mai avem si scaunul cu rotile , dar cu cadita e ceva foarte nou.A adormit greu aseara, iar eu cu ea, daca nu chiar inaintea ei, ca am avut invitatisi cum a fost in centrul atentiei...E innebunita dupa Minunata lume a animalelelor,iar daca nu i-o arat o zi, parca nu are farmec. Vrea sa manance singura si aseara se chinuia de zor sa ia o macaroana in lingurita si a fost f. incantata cand a reusit.Stiti ceva de nisdte cursuri de dansuri,cam cat costa? Ma gandesc serios sa o dau la dans cand se va face putin mai mare. Caci parca prea mult ii place sa danseze. Ieri a descoperit mu zica Corinei Chiriac. IAr barca pe valuri a avut un succes nebun. Mirela, daca nu wk urmator , celalalt as vrea sa ne vedem, caci in timpul saptamanii nu stiu cat esti de disponibila. Pupici ca vine sotul si mancarea nu e gata!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...