Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (32)


Recommended Posts

[hopsieu] [cafea] io-s plina de peripetii. dupa "baia" telefonului...ma gandesc eu sa ma vopsesc. ma duc la baie...imi pun vopseaua pe par...cand am terminat..ma uit la ceas si era 22.45. zic...la 23.15 sa ma spal. la 23.08 ma ridic eu..ma duc la sifonier sa imi iau un prosop si zbagnnggggg pica curentul. nu mi-era ca ma spal pe intuneric..sau la lumanare. mi-era decat k n-am apa calda. k a naibii centrala merge numai bagata in priza [:D] degeaba aveam eu gaze daca n-aveam curent [bang] pun repede apa la incalzit..pe aragaz....pana m-am spalat de vopseaua aia...m-au trecut toate transpiratiile. eram toata plina de vopsea...pe maini..pe fata..pe gat...unde n-aveam vopsea [bang] intr-un final..am reusit [bang] arat destul de ok pt conditiile in care m-am spalat...la lumanare [bang] azi tre sa ma spal iar...retusuri [:D] cam asta am facut eu aseara... acum ma duc sa gatesc....k am terminat cafeaua de cand stau aici sa scriu [:D] pupici [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata! Fetelor, va multumesc pt. urari. Sunteti dragute, ca de obicei. Dani a fost super incantat de cadouri, a si spus ca a primit tot ce si-a putut dori, tortul a fost o nebunie, are o crema de cioco care imi aminteste de jofre, ceva ce se topeste in gura[pofta]. Mire, ai depasit recordul de "3 casuri rele", mama draga[:D]! Ce preparate am avut? Pai, sa-ti zic! Salate de boeuf, ciuperci cu porum si maioneza cu usturoi, berlineza (asta e reteta socrelei), rulouri de sunca cu salata de cruditati, mezelicuri, borsulet cu carnita si friptura de pui cu piure si muraturi. Azi avem musafiri ca e ziua socrelei si vom avea in plus pizza de post, snitele de post, tocanita de ciuperci, baclava, placinta cu mere (ca mai sunt invitati care tin tot postul). Sper ca nu am omis nimic[ups]. Am facut si cateva poze, dar nefiind aparatul si filmul meu, nu stiu daca voi reusi sa le copiez pe CD[:(]. O sa incerc. Singurul lucru rau e ca, din cauza oboselii si a preparatelor, am facut aseara o criza de fiere, inca ma mai doare capul si mi-e greata[vom], nu stiu cum voi reusi sa stau la masa. Am observat ca de cate ori avem "mese festive" eu fac cate o criza de-asta, ca-s[pofta] si n reusesc sa ma abtin, in restul timpului mananc mai de regim. [pup] fetele, va multumesc inca o data, [fuga] sa o ajut pe socrela sa puna masa. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

viki, ce de bunatati [pofta] eu azi am facut: ciorbita de pui conopida cu piept de pui la cuptor conopida cu maioneza si usturoi dulce n-am facut... mi-ai dat idee buna cu ciupercile cu porumb. la rulouri m-am gandit si eu..dar cu branza cu marar. o sa fac si sarmale, ciuperci umplute..si..crochete de peste cred. inca nu-s 100% hotarata pupici [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, va astept la cafea[cafea]. Mire, esti tare [biz]si-mi faci[pofta]. La sarmale ma inscriu si eu[:D]. Am petrecut si ieri, acum sunt cam[alcool], nu ca as fi baut, dar fierea mea si-a facut in continuare de cap[bang], de oboseala de data asta, ca de mancat am avut grija. Asa ca acum ma odihnesc activ[cit], sa vad ce mai scrie pe-aici. Va [pup]si va doresc o zi frumoasa. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!!! Vicky, tare buna cafelutza!!![pup]LA MULTI ANI pentru soacrela!! Ar trebui sa te duci sa faci o ecografie abdominala Vicky, sa nu ai cumva pietre la fiere, daca ai crize dintr-astea nasoale si sa iti faci si niste analize ( transaminaze, bilirubina, GGT, amilaze) Mire, ce de-a bunataturi ai gatit ieri!![:p] Eu am fost impreuna cu al meu sotior la casa sa facem curat si ieri si alaltaieri, asa ca azi sunt franta!!![ups] Sa aveti o saptamana minunata!!! [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Viky prima intodeauna cu [cafea],multam de ea. Acum o sa stau sa va [cit]din urma. Cris si Mire nu am plecat nicaieri in WEK,dar am avut fff multa treaba pe acasa si dupa treaba am plecat la cumparaturi asta sambata,iar dumunica am fost la biserica dimineata,dupa aceea am invitat-o pe sorela si pe cumnat la mine la masa,iar pe la 15 am plecat in vizita la ai mei parinti si de acolo iar la cumparaturi in AUCHEAM si uite asa a trecut si WEEK asta fara sa va scriu un cuvintel[bang][bang][bang].[iartama] Am invitat-o pe sorela la mine pt.ca nu se stie cand vor mai veni pe la mine prin vizita,pt.ca se asteapta din moment in moment sa nasca un baietel frumusel,fiind [gravi]in ultima luna si avand [baietel]. Ii este tare frica saracuta,mai ales de dureri si nu prea stie ce o asteapta.Cu toti o incurajam ! ! ! Oricum va tin la curent can va naste ![bis] Va pup[pup][pup][pup][pup][pup] cu mare drag pe toate[grup]. MAI E PUTIN SI VIN SARBATORILE [pegeam][cor][pegeam] annes Secretele si amintirile unei femei sunt un ocean fara fund,in care nu le vei gasi niciodata !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

intru scurt sa va delectez cu o bucatica de tort [papica] proaspat terminat pentru my mother, ca-i ziua ei azi. nu stiu ce fac de nu ma pot tine de cuvant sa trec mai des pe aici. criza asta de timp fir-ar sa fie. va pupacesc si mai intri eu pe sfarsitul saptamanii, acum sunt singura cu fetele ca l-am delegat pe al meu sot si l-am trimis in germania la cumparaturi de craciun. de-abia astept sa vina sa mai respir si eu. am mai pus ceva poze cu piticii mei, le gasiti la semnatura. pupici si o saptamana faina www.babiesonline.com/babies/a/alexiamaia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioi, mii de scuze, citit din urma si acum am realizat ca-s tare aeriana. in primul rand scuze pt ramona ca am uitat de cosmin cand observam acum cateva pagini ca dani e singurul flacau de racusoara. si nu in ultimul rand LA MULTI ANI, SANATATE, BUCURII, SUCCESE si REALIZARI pentru DANI. www.babiesonline.com/babies/a/alexiamaia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...