Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (32)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

pooop http://beboframe.com/FlashFrame.jsp?Size=S&Flash.. fetele!!!V-am lipsit???hmmm??Ascultati asta sa ma iertati:P:. Sunt foarte foarte ocupata la serviciu...va jur ca ma voi calma dupa 15 ianuarie-cand se va termina si cu inventarul anual.Asta e;asa am fost mereu in perioada asta...n-am cum sa ma calmez si sa incetinesc ritmul...asta-s eu! Mi-a fost dor de voi;am citit azi din urma cat s-a putut...iertati-ma inc-o data!Am vazut c-avem o racusoara noua-Ramy-bun venit si din partea mea!Sper ca dac-a venit o alta Ramona n-o sa ma uitati pe mine cand nu por sa intru aici...as fi geloasa si-as suferi!:((( Cu programul asta idiot am remarcat ca asta mic isi cam face de cap;ii scrie diomana in caiet la scoala ca nu e atent sau ca nu vie pragatit pentru ore cum ar trebui.Offf...nu pot sa le fac bine pe toate..dar ma straduiesc! Au fost si ceva probleme-n familie-cumnata-miu e suspect de leucemie si toata lumea e suparata...e nasol.O sa va tin la curent. Pe toate va pupic dulce inc=o data;mai intrati si voi la pagina mea de hi5 ca am poze noi:)am 67 kg acum si-s chiar pe drumul cel bun!Batalia nu-i incheiata;am dat jos 19 acum din 11 august-alaturi de voi-si va multumesc ca existati si ca ma sustineti...asa cum sunt;cu bune si rele!Link-ul de la pagina mea e la semnatura aici intotdeauana;daca aveti si voi acolo sa-mi ziceti(mai putin Mire,,stie ea de ce!) Ramona,mamica lui Cosmin-Alexandru poze:http://ramonadihoru.hi5.com "No need to run and hyde/ it's a wonderful,wonderful life..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata. Cafeaua e gata, si am batoane proaspete pt. cine doreste. Brrrr, ce e frigul asta, fetelor? Si vantul mai sa ma ia pe sus[xx(]! Nu-s in toane prea bune, asa ca nu stau prea mult pe-aici, sa nu va indispun si pe voi. va [pup] si [fuga]la treaba. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello io-s inca la birou. o astept pe mama pe la 5 sa plecam prin oras. io una..n-am bani de cheltuit...dar mai vrea ea sa isi cumpere una alta si ma duc cu ea [:D] nici stare de bantuit n-am..dar si asa stau numai in casa.. la noi e o perioada mai lejera. sfarsit de an..munca mai putina... se apropie sarbatorile ramonaaaa...ce poze am vazut eeuuuu..dar la 1 ti-am lasat un comentariu [il] missy, ce-ti fac galustele? sunt frumoase! cris, anne, viki, geo, cookie, menna, miki??? (ordine intamplatoare) iulia e busy cu serviciul si acasa cu Liana. dar in rest e ok gata..va pupacesc si ne auzim diseara. pupici. [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Missy,Mire....va pup!Si va multumesc c-ati intrrat pe Hi5:)Comentariul m-a amuzat teribil...sa stii ca nu-i ceea ce pare!Poza a fost facuta-n ziua aia tampita in care mi s-a furat telefonul;colegul ala nebun al meu incerca sa ma faca sa rad;stai calma ca n-a pus mana pe mine,desi asa pare;erau cam 2 cm distanta,nu se vede-n poze dara asa e;pe cuvant! Voi ce faceti???Bine,sanatoase??Cam slaba miscarea pe-aici vad...Oare toata lumea e ocupata,sau ce?? Missy,regimul e relativ simplu-trebuie sa-ti schimbi modul de alimentatie-adica fara prajeli(decat accidental) ,fara fainoase,fara sucuri carbogazoase dulci(pepsi,cola,fanta...tot sortmimentul).Eu asa am pus kg pe mine-in afara de nastere am fost fff inconstienta ;am baut tone de pepsi-eu nu bausem apa de ani de zile inainte de a incepe sa ma schimb total.Nu pot sa va zic ca-n lunile astea n-am mancat dulciuri deloc ca as minti-am mancat dar cu limite;de baut am baut doara apa minerala-ca mi-e sila de apa plata-Dorna sau Poiana Negri,am mai scapat si eu boii mancand pizza-dar jumatate;am fost si de vreo 4 ori la Mac in 4 luni.N-am mancat nimic dupa ora 18.Succes Missy dupa alaptat! Pup toate fetele...tinem legatura!!! Ramona,mamica lui Cosmin-Alexandru Poze:http://ramonadihoru.hi5.com "No need to run and hyde/ it's a wonderful,wonderful life..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mire, prezent la apel cu [cafea]cu tot, sa mai "incalzesc" putin atmosfera[:D]. Sunt cam suparici, daca pe Dani nu-l doare burtica, sigur il doare altceva. Aseara mi s-a plans ca-l doare inima! Si nu e prima oara, mi-a mai spus o data sapt. trecuta. Nu e o durere puternica, nici nu-l tine mult, doar cateva minute, dar e de-ajuns sa ma sperie pe mine[bang]. El e o fire f. sensibila, emotiva, si sigur sta cu emotie la scoala, ca dau dictari, teste si mereu se teme ca nu stie[bang]. Nu-s genul sa-l cert pt note mici, dar asa e firea lui. Sper sa nu fie nimic grav, ca nu am avut cazuri de boli de inima in familie. Ma simt obosita, nu am chef de nimic (desi ar trebui), mai stau un pic pe-aici[cit] si ma apuc de treaba. Multi [pup]. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!!!! Vicky, tare buna cafelutza!!![pup] Vicky, poate ca Dani este emotiv sau poate invoca durerea doar ca sa nu il pedepsesti; totusi poti sa te duci cu el sa ii faca un ECG. In ziua de azi nimic nu mai este sigur. Mire, cum a fost la cumparaturi??? Ramona, vazut pozele!!!! Dar nu am vazut eu bine sau e si o poza cu Mire...[:D]Si stai linistita, nu t euitam...[flo] Missy, vazut pozele!!!! Ai doua "papusele"!!![bis] Annes, pe unde esti??? [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] azi am ajuns putin mai tarziu la birou k am avut putintica treaba. mai fac una alta si iau o binemeritata pauza de masa [:D] viki, buna cafeaua..la cat e de frig afara [xx(] cris, poza cu mine? poate de la intalnire..de la m'c. oricum nu esti singura care m-a remarcat in pozele ramonei [il]. tu pe unde esti? poate vb diseara. mi-e dor sa vb cu tine la cumparaturi a fost bine. de data asta mama a fost fff rapida. ea de obicei o cam lalaie prin magazine [:D]. aseara am scapat usor ramonelu, las las k e binemeritat comentariul meu [:D] restul fetelor? prezenta e obligatorie inca! [9cer] MirelaV[9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...