Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (32)


Recommended Posts

Cristina sunt aici. Nu prea ma sint bine,ma doare fffff tare capul de 2 zile.Azi m-am si enervat la servici ff tare,pt.ca a fost chemati hingheri sa stranga vreo 30 de caini de la noi din curte si a iesit cu fff multi nervi si scandal si un ffff mare circ,toata firma era afara.In fine ,nu s-a strans nici un caine si uite asa am ramas cu ei.Pana intr-o zi cand ne vor manca pe noi.[alcool][alcool][alcool][alcool][alcool] Va [pup][pup][pup];cesc pe [grup] cu mare drag si fara exceptie. Va citesc din umbra. MAI ESTE PUTIN SI VIN SARBATORILE [pegeam][cor][pegeam] annes Secretele si amintirile unei femei sunt un ocean fara fund,in care nu le vei gasi niciodata !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Annes, [pup] sa treaca nervii!!! Mire, cica is acasa, dar numai acasa nu am stat. Ba cumparaturi, ba mers la casuta, acum ca suntem pe ultima suta de metri si e nebunie!!Muncitorii sunt neseriosi si uite asa imi fac si eu nervi ...Aaaa, m-au sunat de la spital , azi este de garda doctorul meu indrumator ca daca vine vreo urgenta sa fiu pe faza, ca nu are oameni...[bang] [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url]
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele! Cafeluta este gata! Mii de scuze pentru absenta, dar asa cum a spus Mire, abia am timp sa-mi trag sufletul. Daca va spun ca in aproape 2 saptamani am dat jos 4 kg in conditiile in care mananc, nu ma incurc! Liana e constipata, banuiesc ca de la laptele praf. Nu-i dau decat dimineata si am obisnuit-o treptat, dar uite, is 2 zile de cand ma rog sa faca kk. La serviciu si la mine e nebunie pentru ca e sfarsit de an, se fac situatii si ma astepta seful ca pe painea calda. Cladirea in care functionam a intrat in renovare si ca sa mergi la toaleta e o adevarata aventura. Asa ca de multe ori stau pana imi plutesc ochii. Si ca sa puna capac, daca Liana mi se trezea maxim de 2 ori pe noapte, acum se trezeste de cel putin 3 ori. In schimb, cand vin de la serviciu ma incanta cu tipete de bucurie, rade, face balonase si iar tipa. Asa o tine pana pe la 8 cand eu deja simt nevoia acuta de somn. De la 8 la 10 ne uitam la tv, dar fereasca Dumnezeu sa o lasi singurica. Si uite-asa, cand suna ceasul la 6 ( nu il mai pun la 5.30 ca is zombi) parca nu am dormit de loc si abia ma tarasc din pat. Noroc ca mai am doar 3 zile si intru in concediu de odihna. Va pup si iertare ca nu va raspund la fiecare in parte, dar pe cuvant ca nu mai stiu nici cum ma cheama pe mine. http://community.webshots.com/album/560881623gNmLdS
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, [cafea]e gata, eu pregatita sa ma apuc de treaba. Cris, am vb cu cineva sa-l duc la un examen cu biorezonanta. Sper sa descopere daca e ceva in neregula. Si el nu e genul sa invoce durerea, sau sa se prefaca, dimineata, cand stie ca are dictare la scoala sau ca-l pune sa citeasca, se cocoseaza de durere de burta[bang]. Nu ca nu ar sti, ci pt ca se teme sa nu greseasca ca sa-l certe d-na sau, mai ales, sa nu rada copii de el. E f.f.f.f. orgolios. Cred ca si din cauza pozitiei pe scau il mai doare in piept, ca nu intotdeauna sta drept, si daca plec de langa el o clipa, clar pune boticul pe labe[:D]. Fetelor, va [pup]pe toate, vreau sa ma incalzesc putin asa ca tb sa beau cafeaua cat mai fierbinte. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iulia, vai de capul tau! mai ai lapte in conditiile astea de oboseala? si io am o oarecare oboseala in mine, ca m-a lasat al meu sot de duminica singura cu printesele, a plecat in germanica la cumparaturi. vine la noapte si il bag de servici vreo cateva zile pana imi revin. Iulia, daca accepti un sfat: pt constipatie (si maia e mai mereu constipata), nu o lasa sa se chinuie, ia supozitoare cu glicerina pentru copii, taie un supozitor in 3 si introdu o bucatica, efectul e garantat in 5 minute. nu are rost sa se chinuie, serios. am lasat-o si eu vreo 3 zile, plangea ea, plangeam eu langa ea. acum cum trec 24 de ore, cum fuga la frigider sa iau supozitorul. va pup fetele, nu mai intru in amanunte, dupa cum ziceam sunt singura cu zanele (ba-s zane, ba printese, ce-o fi de capu' meu nu stiu), si colac peste pupaza alexia e si racita si nu merge la gradi, deci sunt mamica 100% 24 din 24 la 2 odata. cum s-or descurca mamicile cu copii de la 2 in sus, ca eu deja sunt franta. www.babiesonline.com/babies/a/alexiamaia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...