Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sint sentimentele reciproce?


Recommended Posts

Buna! am revenit si iar cu o problema ce ma framinta... Nu stiu ce sa inteleg/ sa cred. Sint sentimentele de iubire sau ura reciproce. Instinctul te ajuta sa simti daca o persoana te iubeste sau te uraste? Nu stiu cum sa formulez mai bine intrebarea sa ma fac inteleasa. Poate intuitia si instinctul sa iti spuna daca cineva te iubeste sau te uraste? ------
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 19
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Atunci cand subiectul este o persoana de care ne-am indragostit ne este foarte greu sa-i ghicim adevaratele sentimente. Indeobste ii atribuim inconstient sentimentele pe care am vrea noi sa le aiba. In ceea ce priveste restul persoanelor fata de care avem sentimente indecise instinctul s-ar putea sa functioneze. Mai sunt persoane care sub masca unui comportament de respingere ascund alte sentimente. Daca privesti in sus si nu simti invidie, daca privesti in jos si nu simti dispret, atunci esti un om deosebit vivi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am facut acum ceva timp cunostinta cu o tipa.Nu mi-a placut din prima.Imi era extrem de antipatica,imi parea plina de fitze. Si din intamplare s-a facut in asa fel incat a trebuit sa o cunosc mai bine.Iar acum tin f mult la ea.Are un suflet extrem de bun.Inca are fitze,dar e draguta si cu ele. Si e prima persoana asupra careia mi=am schimbat parerea din rau in bine de cand sunt eu! Cand vine vorba de un barbat la care tii,cred ca este usor sa te prinzi daca te place sau ii esti antipatica.E mult spus,ura! Never say never !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Initial creeata de Ophelya
Buna! am revenit si iar cu o problema ce ma framinta... Nu stiu ce sa inteleg/ sa cred. Sint sentimentele de iubire sau ura reciproce. Instinctul te ajuta sa simti daca o persoana te iubeste sau te uraste? Nu stiu cum sa formulez mai bine intrebarea sa ma fac inteleasa. Poate intuitia si instinctul sa iti spuna daca cineva te iubeste sau te uraste? ------
yo zic ca poti sa discuti asa timp de 100 ani....trebuie sa faci niste experimente sa vezi. despre mine ce simti..si apoi iti spun yo ce simt despre tine...te iubesc sau te urasc?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Guestus
quote:
Initial creeata de Ophelya
Buna! am revenit si iar cu o problema ce ma framinta... Nu stiu ce sa inteleg/ sa cred. Sint sentimentele de iubire sau ura reciproce. Instinctul te ajuta sa simti daca o persoana te iubeste sau te uraste? Nu stiu cum sa formulez mai bine intrebarea sa ma fac inteleasa. Poate intuitia si instinctul sa iti spuna daca cineva te iubeste sau te uraste? ------
yo zic ca poti sa discuti asa timp de 100 ani....trebuie sa faci niste experimente sa vezi. despre mine ce simti..si apoi iti spun yo ce simt despre tine...te iubesc sau te urasc?
pai trebuie sa te vada mai Guestus ca asa la distanta...cum sa intuiasca?pe net nu prea are sanse...dar tu ce crezi despre asta?[:D][:D] dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...