Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Leoaicele DC (8)


Recommended Posts

Salutare

Eu vin seara la un ceai rapid inainte de plecare.

Simtiti mirosul de sarbatori?

Eu inca nu. Nici cadouri nu am apucat sa iau. Cred ca o sa imi plang de mila acu cu cateva zile inainte de sarbatori prin aglomeratie.

Daria, ne lasi asa fara detalii si poze despre sarbatoare? Astept cu nerabdare!

Cata( catutza) tare mi-e urat la taiat de porc. Daca mai pun la socoteala si faptul ca noi nu mancam carne de porc decat ft rar, chiar nu pot sa suport grasimea si untura aia care se aduna.

Katty, merci mult ptr ajutor. Ptr mine e ok si dupa Craciun ca noi plecam la bunici pe 4 ianuarie. Am timp sa mi le fac. De asta nici nu am avut timp sa testez programul pana acuma.

Gabi, ce sa zic, frumos gest din partea primariei. Nu am auzit ca la Bucuresti sa se dea ceva la copii, nici macar sa fie un Mos Craciun pe undeva finantat de primarie ca sa vorbeasca cu copiii.

Cum se mai simte Bogdan? I-a trecut raceala?

Va pup pe toate

 

 

 

 

Lilia si Ameliaid="red">(26.09.2004)

id="left">id="right">id="right">

Copiii vin pe lume cu agenda lor proprie: unii ne lumineaza viata, unii ne testeaza rabdarea, unii ne dau un scop, altii incep sa aiba grija de noi.. cert este ca atunci cand vin, copiii schimba totul.. id="size1"> ( DH)id="black">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Lilia , nici mie nu-mi place la taiat de porc, daca vad eu nu mai mananc...nici asa nu ma omor, dar acum a fost mama la tara la bunici si mi-a adus o jumatate de porc cu care trebuia sa fac ceva. Nici noi nu prea mancam carne de porc, de ex anul asta am avut pana prin iunie carne de la Craciunul trecut.

De Amelia nu ne spui nimic?

 

 

 

[pegeam]

 

 

Poze de Decembrie

 

 

 

Cata si [copil] Bianca-Mariaid="red">(2.11.2005)

 

 

Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copilid="limegreen">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata !

[biz] trebaluiesc prin casa, io`st matinala, seara cad ca gainile la ore timpurii [:D]

Va multumesc pt gandurile bune, au fost de folos.

Giulia s-a comportat foarte bine, a cantat, recitat, s-a cam dat in spectacol (a tinut neaparat sa-i arate moshului ca ea are body, sub rochita [:-)))]). Eu am fost foarte emotionata. aici cateva poze.

Dodo - cum este puiul tau ??? Sper ca a trecut raceala ! [pup][pup]

La noi ultima raceala, adik laringita, s-a transformat in tuse care abia acum da semne sa treaca ... sunt curioasa cat tine perioada de pauza ...

Catutza - nici io nu pot manca nimic de la [porc] proaspat taiat ... mi-e mila si greata in acelasi timp [V]

Lilia - esti o curajoasa ca nu ai facut cumparaturile [^]

Eu ieri am fost toata ziua prin oras, moama, ce dezmat, fara copil dupa mine. Dadaca a avut grija sa o culce sa fie fresh pt serbare. Am cumparat cam tot ce era de cumparat pt mancare.

Katty - cum stai cu muncile ??? Sper sa sunteti bine !

Eu revin de la birou. Asa ca va astept la o cafea tare [cafea]

O zi frumoasa sa aveti ! Cu mult spor la treburi !

 

________________________________________id="red">

[auto] Daria &id="Trebuchet MS"> [zana]id="red"> GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello, hello, n-am mai scris de mult, dar am fost groaznic de aglomerata si la serviciu si acasa! Io sunt cu cafeaua terminata, mai un pic si plec acasa, e un pic mai relas azi. Daria, foarte frumoase pozele de la serbare, Giulia a fost, ca de obicei super imbracata si aranjata, e cocheta de mica, toti copii frumosi de fapt! Ma bucur ca totul a iesit bine mai ales ca a fost prima serbare a ei! Catutza, da-mi un semn pe email, ti-am scris de ieri! Sau ai treaba cu "animalul"??? Lilia, da-mi o adresa de email (ev. pe PM) sa pot sa-ti trimit ce ti-am promis, acum am ceva timp si pot sa te si ajut cu sfaturi daca ai timp! Sunt fericita ca a venit "mosu", adica mi-au venit jucariile comandate pe net ptr. Andrei de pus sub brad, aveam un stres ca nu se tin cei de la care am comandat de cuvant, mai ales ca am lasat-o pe ultima suta de metri, dupa ce am cautat la nesfarsit prin magazine si n-am gasit ce voiam. Nici nu stiu cum sa le duc diseara acasa! Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002) [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbunsrd20020727_-8_Andrei.png"]varsta lui Andrei[bicla][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Katty, ce jucarii ??? Poi verifici prin telefon pe unde e cupilu`, lasi cadourile ori in masina ori pe casa scarii daca e safe, intri, si gasesti momentul sa faci rocada. Eu asa fac tot timpul. [pup][pup] ________________________________________ [auto] Daria & [zana] [url="http://family.webshots.com/photo/2101180020059491989HUtsSY"]GIULIA(2004 08 16)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

 

Katty , scuzele mele, nu am verificat ieri mailu dar ti-am scris acum, sper ca e ok.

De pe ce site ai luat jucariile pentru Andrei?

 

Daria , am vazut pozele, e o scumpica Giuli mai ales in poza in care i-si arata body [:D] si cele din parc dint foarte reusite.

 

Eu sunt putin suparata ca tocmai acum inainte de sarbatori mi-a racit fata, e mucoasa rau si tusete putin, off, off si iar off

 

 

 

[pegeam]

 

 

Poze de Decembrie

 

 

 

Cata si [copil] Bianca-Mariaid="red">(2.11.2005)

 

 

Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copilid="limegreen">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sanatate Biancai si tuturor !!! [pup] [pup]

Cine vine la semnat condica ? La o cafea tare ?

La Oradea e un friiiggg ... fara zapada, spre dezamagirea Giuliei.

 

________________________________________id="red">

[auto] Daria &id="Trebuchet MS"> [zana]id="red"> GIULIAid="Trebuchet MS">(2004 08 16)id="Trebuchet MS">id="red">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

Daria, semnez condicuta, sunt si cu cafeaua in fata!

Am o stare de spirit tare buna, poate fiindca se apropie sarbatorile!!!

Catutza, ti-am raspuns pe email ce m-ai intrebat ca sa nu fie reclama!

 

Si la noi este cam frig, si tot fara zapada! Si-am luat ieri sanie din Cora!!!

 

 

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002id="red">)

varsta lui Andrei[bicla]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu la semnat condica [bis] Katty , ti-am raspuns pe email acum. Merci si pentru site [pup] , iar cu sania lasa ca voi plecati la munte si o sa o folositi la greu acolo. Daria , multumim de urari [pup] , ce face Giuli cum se simte? Bianca a dormit bine azinoapte, a respirat chiar bine pe nasm acum sa vedem azi cum va fi. [pegeam] [url="http://www.dropshots.com/catalinairina#albums/Decembrie%202007/2007-12-07/12:02:27"]Poze de Decembrie[/url] Cata si [copil] Bianca-Maria(2.11.2005) Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...