Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Leoaicele DC (8)


Recommended Posts

Salutare

Am ajuns un pic mai tarziu la serviciu ptr ca am fost un pic la cumparaturi.

Mai am cateva maruntisuri si gata cu pregatirile pentru Craciun.

 

Cata, sanatate multa Biancai.

Si la noi sta carnea de porc prin congelator o groaza de timp. In ultimul timp am gasit solutia: i-o dau soacrei, iar ea imi da in schimb carne de pui sau de curcan( depinde ce are in congelator).

 

Daria, hihi, din poza imi dau seama ce vroiai sa zici cu body. Si Amelia are obiceiul sa isi ridice fusta in cap cand sta in picioare.

Foarte frumusica Giulia. Care sunt impresiile ei de dupa sarbatoare?

 

Amelia azi are la cresa sarbatoarea de Craciun. Dar parintii nu au fost invitati. Probabil ptr ca majaritatea sunt mici si sa nu inceapa niste bocete in cor cand si-or vedea parintii.

Si tare imi pare rau. Ca vroiam si eu sa o vad cum se prezinta acolo.

Dar astept sa imi zica diseara impresiile.

 

Cata( katty) cum ai dus jucariile acasa? a observat destinatarul final? :) O sa iti scriu PM chiar acuma. Merci mult ptr ajutor

 

Amelia tot taie in calendar zilele pana o sa impodobil bradul si pana o sa vina Mosul acasa la ea.

Si-a tot schimbat dorinta referitor la cadoul de la Mos si pana la urma s-a gandit ca ar fi mai bine '' sa ma ia Mosul acolo la el sa imi aleg eu singura ce vreau''

 

Lilia si Ameliaid="red">(26.09.2004)

id="left">id="right">id="right">

Copiii vin pe lume cu agenda lor proprie: unii ne lumineaza viata, unii ne testeaza rabdarea, unii ne dau un scop, altii incep sa aiba grija de noi.. cert este ca atunci cand vin, copiii schimba totul.. id="size1"> ( DH)id="black">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Hello, Catutza, nu ti-am urat mai devreme sanatate Biancai, dar am observat ca a fost mai bine azi-noapte! Sanatate multa si sa se refaca bine pana la Craciun ca sa se bucure de cadouri! Lilia, ti-am raspuns si eu! Aseara a venit al meu sot si m-a luat cu tot calabalacul, cand am ajuns acasa el a urcat cu pungile si eu m-am dus sa-l iau pe micut de la gradi, asa ca n-a observat nimic. Basca, cand am fost la buni si ne-a dat niste sacose sa le punem in porbagaj n-a vazut nici macar sania, asa e de aiurit! Si Andrei numara zilele pana la Craciun in fiecare zi, zice ca mai sunt 2 zile, dar de fapt erau doua zile pana la vacanta, asa ca ... suntem cam la fel! Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002) [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbunsrd20020727_-8_Andrei.png"]varsta lui Andrei[bicla][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sorana, bine ai venit in clubul nostru!

Eu ma laud cu una bucata sot Fecioara si una bucata copil tot Leut!!!

Am vazut ca fetita ta are 5 ani, deci e de-o seama cu Andrei baietelul meu!!! Sa ne pui poze cu ea! Si sa ne scrii mai multe despre voi!

 

 

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002id="red">)

varsta lui Andrei[bicla]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai venit Sorana ! Eu ma laud cu o fetita de 3 ani leoaica si un fost sot [:D] balanta. Lilia - cum adik nu mergeti la serbare ??? E prima data cand aud asta, pe bune. Nu te poti furisa ? [hot] Katty - ma bucur ca ati reusit sa camuflati cadourile [pup] DODO, cum sunteti ??? Ce-ti face feciorul ??? [pup][pup] ________________________________________ [auto] Daria & [zana] [url="http://family.webshots.com/photo/2101180020059491989HUtsSY"]GIULIA(2004 08 16)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineataaa ! [bis] Sper ca sunteti bine, cu mult kef de treburi si lucru si alea-alea. Ce va fac copiii ??? Sunt la 220 cu venirea Craciunului ??? K Giulia e innebunita, doar asta intreaba toata ziua dak va avea brad, dak va fi maaare si cu globuri rosii [:D] ________________________________________ [auto] Daria & [zana] [url="http://family.webshots.com/photo/2101180020059491989HUtsSY"]GIULIA(2004 08 16)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Katty , multumim inca odata este super frumos calendarul [pup] [flo] cred ca o sa-ti fac o vizita sa ma inveti si pe mine cum l-ai facut Daria , cand faci bradul mai "fierbi" mult fata? Eu am fost acum in Cora am finalizat cumparaturile, erau niste cozi....de-ti venea sa pleci acasa. [*] [pegeam] [url="http://www.dropshots.com/catalinairina#albums/Decembrie%202007/2007-12-07/12:02:27"]Poze de Decembrie[/url] Cata si [copil] Bianca-Maria(2.11.2005) Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello, fetele! Catutza, sa fii sanatoasa si familia ta la fel! Sarbatori fericite, te instruiesc cu placere! Aoleo, mi-e o frica de cozi, sora mea a fost aseara in Carrefour Orhideea si a fost nenorocire, cu cozi la case pana la jumatatea primului rand de rafturi! Eu mizez ca poate pleaca astazi multi din Bucuresti si se mai elibereaza! Daria, si la noi acasa e fierbere cu bradul, in fiecare seara se roaga copilul de noi sa-l facem, dar cred ca il facem diseara daca terminam curatenia, sau maine! Normal ca e la curent cu venirea Craciunului! Numara zilele, nu vrea sa-l prinda Craciunul cu bradul nefacut! Azi il am cu mine la serviciu, nu l-am dus ca erau doar 2 copii in grupa si era posibil sa nu vina nici ei pana la urma, asa ca l-am luat aici! Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002) [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbunsrd20020727_-8_Andrei.png"]varsta lui Andrei[bicla][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata dragi fete ! Intru sa va urez un we frumos, cu mult spor la treburi, la drumuri, la orice ati face. Si Craciun fericit voua si celor dragi voua ! Muuulti pupici de la Oradea [pup][pup] ________________________________________ [auto] Daria & [zana] [url="http://family.webshots.com/photo/2101180020059491989HUtsSY"]GIULIA(2004 08 16)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce fac fetele, sunteti harnicutze si nu aveti timp de forum? Eu azi am smotruit toata ziua ma doare spatele ca am fost si singura acasa cu fata si a fost mai greu, dar mai am doar baia si bucataria si gata [bis] Maine ma apuc de mancare si prajituri, luni finalizez si marti vine Mos Craciun [bis]bis][bis] Va [pup] pe toate ca tare dragi i-mi sunteti si va urez Sarbatori Fericite alaturi de familie si cei dragi (dar mai intru eu pana la Craciun aici) [*] [pegeam] [url="http://www.dropshots.com/catalinairina#albums/Decembrie%202007/2007-12-07/12:02:27"]Poze de Decembrie[/url] Cata si [copil] Bianca-Maria(2.11.2005) Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...