Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vorbim limbi diferite...


Recommended Posts

  • Răspunsuri 246
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

So Anca uite ca am gasit exact ce asteptam . cuvintele tale. Mi-am intilnit fostul sot pe internet, la fel ca si cris68; am fost sa-l vad de doua ori in tara inainte de casatorie, nelocuind cu el practic decit vreo 4 luni inainte de asta. Ca si alte fete de pe forumul acesta, el a fost primul meu barbat. L-am iubit ca o tembela, n-am ascultat de nimeni cind mi s-a spus ca nu ne cunosteam indeajuns sa ne casatorim, ii trimiteam bani din putinul pe care-l aveam ca studenta fiindca imi cerea mereu, il sunam numai eu, aproape zilnic, am platit toate cheltuielile de la nunta, inclusiv costumul lui de ginere iar cind am plecat de acolo n-am ramas datoare nimanui cu nimic. Intr-un cuvint, una mai proasta ca mine ar fi fost foarte greu sa gasesti. urmeaza partea cu ..m-a facut c.urva,schizofrenica etc peste care sar din respect. vezi tu de une vine ura pentru cuvantu' asta? Te iei de Mell de tot ce ti se pare tie deplasat. te iei si de je,ca io spun ca nu toti sunt niste porci si gasesti multi,foarte multi oameni buni. Poate trebuia sa iesi si tu la suc, la bere,prin parc de manuta cu vreo 20 macar .nu sa te indragosteti lulea si sa ramai asa si cand iti cerea si facea si..mi-a venit rau ce-ai povestit acolo.ca sa nu ajungi in situatia pusa mai sus pe tapet . Partea proasta e ca NU ai invatat nimic din asta. toti e la fel ca primu' . risti mult plecand de la premisa asta. Nu e vinovat nimeni,cu atat mai putin prietenul cu care iti e frica sa formezi o familie ca TAMPITUL MAGARUL NESIMTITUL (pe bune,nu glumesc,nu e ironie) ala ti-a facut asa ceva. Nici eu nu sunt vinovata de asta. Te rog frumos sa ma scuzi pentru ceea ce am scris. m-ai provocat(urat) ti-am raspuns la fel de urat. [url="http://s127.photobucket.com/albums/p127/alexis1980_photo/"]Alexia 02.05.2004(filmulete)[/url] [url="http://s127.photobucket.com/albums/p127/alexis1980_photo/?action=view¤t=DSC03000.jpg"]mami si Ale[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by miau-miau
dupa cum s-a precizat mai pe ieri, asha, noua sotie a lui Alex2 este membra a acestui forum in cauza. Yo stau si ma intreb care din postatoarele de reply-uri o fii...anca74, flaviuta, ocebine, eu...
Pushea pe limba[neand] Noi de fapt sintem pe dinafara...aici la sobekt se platesc niste polite vechi... Anamaria
I used to be indecisive, but now I'm not sure.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Te rog frumos sa ma scuzi pentru ceea ce am scris. m-ai provocat(urat) ti-am raspuns la fel de urat.
Flaviuta, nu a fost urat ceea ce ai facut Ancai. A fost penibil si grotesc!! iar rezolvarea pe care ai gasit-o pentru marea ta problema "de ce dom'le nu le-o placea si n-or fi fericite ca mine, cand le zic barbatii ca-s precum c--vele" este de-a dreptul jalnica. " Maamiii, îmi place pielea ta. E ca de câltitzã" :-)) - din jurnalul unei mãmici de bãietzel.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ocebine
quote:
Originally posted by miau-miau
dupa cum s-a precizat mai pe ieri, asha, noua sotie a lui Alex2 este membra a acestui forum in cauza. Yo stau si ma intreb care din postatoarele de reply-uri o fii...anca74, flaviuta, ocebine, eu...
Pushea pe limba[neand]
Aham, cred ca am inteles aluzia. Anyway, si eu ma bucur. [:-)))] Alexandru, tati de copil perfect ______________________ Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da nu le-am inceput io...ce sa-i fac dak ma provoaka? mai dar totul tine de intelegerea..celuilalt..cum puii mei sa ii intelegem pe ei daca noi ne facem zdrente intre noi?? io pricepui ca anca, etc nu suporta anumite asocieri de cuvinte. o cred si io pe Anka, si io daca aveam asemenea animal in trecut paleam la auzul respectivelor cuvinte si daca le vedeam in cartea de literatura.. dar ce nu pot sa inteleg e de ce nu luam de buna opinia cuiva fara s-o facem bucati . Ma duc la nani...si promit ca o sa revin cand m-o lasa barbatu(doamne fereste) ca sa va spun "cata dreptateeeee aveti, toti,daaaar toti sunt niste nenorociti" [url="http://s127.photobucket.com/albums/p127/alexis1980_photo/"]Alexia 02.05.2004(filmulete)[/url] [url="http://s127.photobucket.com/albums/p127/alexis1980_photo/?action=view¤t=DSC03000.jpg"]mami si Ale[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...