Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradencele la apel!(85)


Recommended Posts

Neata fetelor, sunt plina de nervi ca tocmai azi au fost gunoierii atat de harnici si au trecut pe la 8 pe strada la noi, drept care gunoiul a ramas in curte, caci stapana case nu se trezise inca [mariaj]... Bate un vant nebun pe afara, azi aveam o gramada de planuri, dar cum nimic nu era nemaipomenit de urgent, las pe maine, fiindca nu imi vine sa-l scot pe David pe vremea asta. Aseara am facut tura Selgros si Metro, dar la marea iuteala, fara lalait la rafturi. Pe David l-am pus direct in cos, fara scoica, si am observat ca nu l-a deranjat deloc. Stender de rufe am luat din Metro cu 38 de lei, arata bine, acum nu ma astept sa tina si asta 12 ani, dar am vazut stendere si cu 190 de lei, ce fac alea, ti le si calca si impatura? Sunt de acord sa amanati intalnirea daca sunt atatia puiuti bolnaviori, voi decideti caci noi suntem minoritari. Multa sanatate la mamici si puisori! cristina mamica de [copil]David (21.12.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Si eu ma simt ca naiba. Am niste pungi in gat... in dreapta e cat o nuca mai mica. Acolo clar o sa imi ramana crater. Si ma doare de mor. Inghit cu incetinitoru. Cand ma gandesc ca ma trebui sa merg azi la dentist [alcool] Ada, eu nu cred ca mi-am pierdut laptele de tot . Nu am cum in 3 zile. Joi, cand am plecat nu mai stiam pe unde sa ma ascund sa ma mulg, parca nascusem de o saptamana atata lapte am avut. Sanatate multa Iuliei. Miha , ti-ai gasit femeie la curatenie?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele,imi pare rau de puiutii vostrii ca sunt bolnaviori,si la Paula numai ce i+a trecut si acum sunt eu bolnava. Vreau sa va spun ca petrecerea copilului a fost super reusita,toti copii super incantati,cu tot cu tombole surprize si alte minuni. Rulada cu pateu de la voi a avut succes la greu,a iesit super. Voi stiti pe undeva la noi in Arad o firma care inchiriaza costume pentru serbare?Vreau si eu sa inchiriez daca stiti ca exista.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ceau![pup] Si eu zic sa lasam pe alta data intalnirea. Cu weekendul la Arieseni ar fi super. Gabitzica, nu cred ca potzi pierde asa repede laptele, ca si Alinush a avut o perioada cand a scazut lactatia, si si-a revenit. Sanatate multa la toata lumea si spor la facut curatenie![pup] SI eu ma apuc de smotruiala pe aici.Am spalat geamuri si perdele si de jumatate curatenie in dulapuri[:D]. [pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ceau! Gabi, multa sanatate si bine ai revenit! Si eu sunt de acord sa amanati intalnirea [:-)))] Io ma bucur [:-)))] A si faza cu week-end-ul la Arieseni sunt de acord...ar fi super de super sa reusim sa ne organizam ptr un week-end la zapada. Mama ce nebunie ar fi [:D], dar propun sa-l lasam pana dupa sarbatori...ce ziceti? In sfarsit, dupa 2 saptamani de pauza, am reinceput si noi gradinita si fara plans [bis] No frast ca iar sunt chemata [alcool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Ada, si Alex a facut puroi in gat. Sigur ca tebuie antibiotic, nu reusesti sa scapi fara, din pacate. Noi azi mai mergem iar la control, sa vedem cum mai stam. Anca [mamica], mami de [copil] Alex [foto][url="http://community.webshots.com/user/ancapolgar"]Poze[/url][foto] "Devii ceea ce gandesti in majoritatea timpului." Nimic nu e imposibil pentru cei care privesc catre cer.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai ce de lume bolnava![bang] Pe mine ma doare gatul si imi curge nasul ca robinetul.[:(] Sper sa-mi treaca si sa nu se imbolnaveasca si pruncii ca vrem s amergem in Austria joi noaptea. Pau, multa sanatate si tie! Ma bucur ca ati avut o petrecere reusita. Ceva poze de la petrecere nu ne pui? [:)] Clau, ma bucur ca ati reinceput gradinita, pupam pe Raul! [bis] Gabi, eu zic ca musai sa iei antibiotic pentru puroi in gat, ideal ar fi penicilina injectabil mai ales ca-i asa urat, stiu ca suna horror.[:D] Eu zic ca o sa vina laptele daca o pui mai des pe Ioana la san, bei multe lichide, ceaiuri... Ioana, tu ce faci, cum sunt copiii? Nu ai mai scris de cateva zile... Anca, sa ne zici cum a fost la control, daca-i ok Alex. Cristiana, si noi o punem pe Adelina direct in carucior la Selgros sau Metro, nu o mai punem in scoica demult.[;)] Deci pana acum s-a inscris pe lista pentru Arieseni Niko si Clau, normal ca dupa sarbatori.[^] Merg la treburi, nici nu stiu de ce sa ma apuc, am o gramada de haine sa calc, dar nu pot ca Adelina trage de haine, de masa de calcat si de firul de la calcator.[bang] Astept sa o culc pe ea. [vampa]Alina cu [url="http://www.snugglepie.com/ezb/653339.png"] Adelina[/url][pis] (31.08.2006) & [url="http://www.snugglepie.com/ezb/653351.png"]Dragos[/url] [bonjovi](11.04.2002) [url="http://community.webshots.com/user/alinamorostes"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...