Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

quote:
Originally posted by Clover
Da, o sa nege pana in panzele albe si o sa se fereasca de acum incolo. Daca poti mai rabda, sa vezi ce se mai intampla dupa alta delegatie. Din pacate pare ca te inseala, ca orice colega de serviciu nu i-ar fi scris mesajul asta. E un mesaj personal. Keep the promises you make to yourself.
" oameni buni! Nu spun eu ca respectivul cutarescu e o usa de biserica, totusi, mai usor cu "din pacate, pare ca te inseala", "orice colega de serviciu nu i-ar fi scris mesajul asta", "daca poti mai rabda, sa vezi ce se intimpla dupa alta delegatie". Clover, nu am nimic cu tine si sper ca intelegi asta, totusi, tu ai idee ca fiecare cuvint al tau e o picatura in paharul ei, al femeii care ne-a intrebat? Realizezi ca montata de supozitiile tale, in fix aceasta seara, daca ea citeste, o sa fie un ghem de nervi care pune intrebari, sotului? Realizezi ca o Carmen putea gresi aiurea? Realizezi ca si chiar daca aceasta Carmen este gata sa faca lucruri rele in viata lor de cuplu, altii care ii monteaza de pe margini sint cam la fel de vinovati ca si Carmen, punind lemne e foc? Qi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 59
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cand am citit prima data postarea ta, am avut un deja-vu ( daca ai citit postarile mele in urma cu ceva timp la In unul sau in doi mergem mai departe, stii despre ce vorbesc. La noi s-a intamplat ceva aproape tras la indigo cu situatia ta. Si eu le-am intrebat pe fetele de pe forum ce sa fac ? Iar una dintre ele ( intr-o zi, parca asa era nickname-ul, ca nu o sa-l uit niciodata ) ma sfatuia sa sun eu la nr. respectiv ( de la care s-a trimis mesajul ) si nu sa o intreb pe respectiva daca are ceva sau nu cu sotul din dotare ci sa o iau direct spunandu-i ca am aflat ca au o relatie.Am facut-o si pe cat de sigura am fost ca nu poate avea o aventura, raspunsul a fost afirmativ. Doare ingrozitor sa afli asa ceva. N-as dori nimanui sa treaca prin ce am trecut, e o rana ce nu se va vindeca niciodata. Sa dea Dumnezeu sa nu fie la fel in cazul tau insa ma tem ca ceva e putred in toata povestea asta.... Multa tarie iti doresc si by the way, parerea mea e sa nu-l confrunti pe el ci sa suni la nr. de la care s-a trimis mesajul, sa te prezinti si sa o intrebi pe ea tot ce doresti sa stii si abia apoi pe el... Mamica de nazdravan Rares [bonjovi] si [bb] Mihnea Good things last forever.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sigur, nu o sa spuna " Draga mea , imi pare rau , ai dreptate." Ori va riposta taios si iti va spune ca nu este adevarat ceea ce crezi, ori , daca tot ai aflat , ce rost mai are sa se ascunda , va iesi cu amanta in ochii lumii. Spunea cineva cu cativa ani de casnicie mai multi decat mine , ca atunci cand iti banuiesti sotul de infidelitate , trebuie sa te gandesti foarte bine ce vrei tu ... daca vrei sa-l ierti sau vrei sa divortezi .Daca crezi ca poti trece peste aceasta situatie si il poti ierta , cred ca ar trebui sa ai grija cum abordezi problema.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce deduc eu din mesajul respectiv e ca in delegatzie n-a fost cu ingrijorata Carmen, deci... asta e o bila alba. [:D] Altfel, daca respectiva delegatie o fi fost in jungla sau in vreo misiune secreta, inteleg de ce avea indoieli - altfel, chiar l-as intreba care au fost provocarile, de a banuit biata femeie ca ar putea sa nu se intoarca la mine acasa altfel decit "cu bine". Elise & BBLisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ba nu-ti ceri nici o scuza..io-te am dat de mesajul asta ,ca te-ai schimbat si daca tu nu binevoiesti sa-mi spui de ce aflu singura ca am dreptul sa stiu. ce atatea mofturi si carcoteli...ba sa ma fac ca il gasesc din greseala, ba sa stau sa astept...ce doamne iarta-ma sa astepti, sa ti-o prezinte? ii pui adevarul in fata ,dar nu la modul plangacios,fara lacrimi de crocodil ci ferm ,nu amenintator,doar ferm si sigur .ca s-ar putea sa ai nevoie de atitudinea asta sigura si ferma muuuult timp de acum incolo. a facut-o? hotarati ce aveti de facut in continuare. n-a facut-o ? n-a facut-o..dar nu prea cred una ca asta... [url="http://s127.photobucket.com/albums/p127/alexis1980_photo/"]Alexia 02.05.2004(filmulete)[/url] [url="http://s127.photobucket.com/albums/p127/alexis1980_photo/?action=view¤t=DSC03000.jpg"]mami si Ale[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by J G
Vai de mine mai Elise ce dreq, nici pana la varsta asta n-ai invatat cum se manageriaza problemele cu maria-lor sotii?? Stai jos si ia notite! J si Carlita Carliontz (05.02.2006)
o, ba da, il manageriez imediat, am asha un tact innascut in probleme d'astea de personal: "honey, ai ajuns tu cu bine, ghinionul tau, da' te vad sa si pleci d'aci cu bine pina nu ne revizuim job descriptionu' si nu pui d'un summary pe ultimu' an de activitate..."[neand] Si pot sa-i stimulez memoria si cu citiva decibeli de discretie, bonus. Elise & BBLisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...