Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Spray impotriva cainilor agresivi


Recommended Posts

Am auzit de existenta unui astfel de produs insa nu stiu unde il pot gasi si cam la ce pret.Ati folosit vreodata un astfel de spray?Pe strada unde locuiesc sunt foarte multi caini "comunitari" si seara cand ajung cu acasa cu baietelul de la gradi este intuneric si mi-e cam frica de ei ,unii sunt chiar agresivisi.Daca aveti ceva informatii mi-ati fi de mare folos.Pupici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Stiu ce inseamna sa-ti fie frica de caini, si la noi in cartier sunt f multi, m-au atacat de cateva ori chiar cand eram cu fetita de mana. Si pentru ca serviciul de ecarisaj la noi vad ca nu functioneaza, ca am dat zeci de telefoane, sotul mi-a comandat de pe net un aparat cu ultrasunete care alunga cainii, pana acum si-a dovedit eficienta, il port tot timpul cu mine si chiar dc nu sare nici un animal la mine macar am sentimentul de siguranta, nu mai tresar la fiecare latrat. Noi l-am luat de pe ebay cu vreo 20$, dar stiu ca exista si in romania, ieri am vazut ceva asemanator pe un pliant publicitar http://www.dmail.ro/servizi/ricerca.php Oana,[mamica]de [copil]Alexandra-Elena (18 mai 2005) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/oanarules/my_photos"][foto][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...