Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

O recomandare va rog.


Recommended Posts

Miss sa vezi acusi ce ti-o iei dupa cap...stai sa vada lumea remarca ta... Spiritule, eu zic, daca ajungi la avocat(si ar fi indicat s-o faci,inainte de actiunea propriu zisa) sa cauti unu divortat,eventual cu o ura imensa fata de femei..sti tu...sa puna suflet si sa scoata ce-i mai bun din el. e pe bune ce spun, nu glumesc. Stai calm in banca ta si calculeaza-ti toate sansele de reusita. daca nu o mai iubesti pe doamna,daca ea nu va vrea(asa inteleg..ca a plecat cu contract si nu v-a vrut si pe voi langa ea ) calculeaza cu sange rece fiece miscare. Succes!! [url="http://s127.photobucket.com/albums/p127/alexis1980_photo/"]Alexia 02.05.2004(filmulete)[/url] [url="http://s127.photobucket.com/albums/p127/alexis1980_photo/?action=view¤t=DSC03000.jpg"]mami si Ale[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 86
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Doamnelor si domnilor, din cate vad eu, bateti campii. Omul a cerut numele unui avocat, o recomandare, ceva, nu sfaturi. El cred ca stie f. clar ce are de facut, problema e ca nu stie cui sa se adreseze. Asa ca ori ii dati un nume, o adresa si o recomandare, ori nu il mai bateti la cap cu pronosticuri sumbre si tentative de impacare! Parerea mea! ANCA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anca, "omul" cere un avocat BUN care sa il ajute sa i se incredinteze copilul in defavoarea consoartei si acest lucru nu pare posibil. So, daca omul cere un cal maro, io zic sa ai ingaduintza si sa ne permiti sa ne minunam. [:D] Tot parerea mea. Elise & [url="http://i177.photobucket.com/albums/w214/bblisa/63.jpg"]BBLisa[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Elise
Anca, "omul" cere un avocat BUN care sa il ajute sa i se incredinteze copilul in defavoarea consoartei si acest lucru nu pare posibil. So, daca omul cere un cal maro, io zic sa ai ingaduintza si sa ne permiti sa ne minunam. [:D] Tot parerea mea. Elise & [url="http://i177.photobucket.com/albums/w214/bblisa/63.jpg"]BBLisa[/url]
am nevoie de un avocat bun care sa cantareasca sansele si sa imi spuna calea cea mai buna.copilul il vreau fiindca eu m-am ocupat de ea. ce este asa greu de inteles?Miau-Miau cred ca stai rau la capitolul limba romana daca tot ii dai zor cu stricnine&shit. am luat in calcul si varianta "tata de duminica" si varianta custodie comuna si varianta custodie totala sau cum ii zice.dar degeaba imi dau eu cu presupusul daca nu vorbesc cu un avocat. espiritu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Loma
espritu vrei un avocat, uite iti dau eu un PM. Vreau sa precizez un aspect copilul daca se incredinteaza prin instanta unui parinte, cel caruia i s-a incredintat nu il poate scoate in afara tarii fara acordul (la notariat) al parintelui caruia nu i s-a incredintat.
asta da veste buna.si sa va zic de ce : nu sunt gigi contra dar stiu sigur ca nu poate avea grija singura de copil.si plus de asta fata este foarte atasata de bunicile ei,de matusa ei(sora sotiei),ce mai tura vura este atasata de toti membrii familiei.si ar fi o cruzime fara margini sa o ia si sa o rupa de ce are ea drag. espiritu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...